0 oy
132 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (448 puan) tarafından
Buzluğa ataninuz varmı mantari pizzlarada kullanmak icin

8 Cevaplar

0 oy
(1,450 puan) tarafından
Pizza da kullanmak için değilde soğanlı sote yapmak için atıyorum ben çok da güzel oluyor çıkardım mi buzlu buzlu kavuruyorum 
(448 puan) tarafından
Nasıl atıyorsun canim
(1,450 puan) tarafından
Haşlıyorum sonra biraz soğuyunca poşetlere doldurup koyuyorum sonra yemek için çıkardım mi hafif ılık suda buzlarindan ayırıyorum sonra da buzlu buzlu kavuruyorum soğanla
(448 puan) tarafından
Haslamadan atsam olurmu
(1,450 puan) tarafından
Hiç denemedim canım bilmiyorum ama haslayinca daha güzel oluyor
-Reklam-
0 oy
(11,225 puan) tarafından

Ben attim ama cikarmadim daha nasil bilmiyrm :D

0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ben atmıştım memnun kalmadım simsiyah oldu
0 oy
(5,138 puan) tarafından
ben sadece kendim yerim bi köpuk aliyorum marketten birazini kiyip bizluga atiyorum yarisini da canak seklinde kasarli firina veiriry. kiyip attiklarimi mantarli omlet yaparim genelde

kahvaltilarda kendjme
(448 puan) tarafından
Nasıl atiyorsunuz
(5,138 puan) tarafından
ince ince kiyip pizzanin ustundekiler gibi kiyip tuper kaba koyuyorum dinduruyorum ama tam donmadan bir iki kez oynatiyorum yerinden  kasikla bi alt ust ediyorum ezdirmeden. yani hic bisey yapmadan donarsa hepsini cikarip etiritmem
laizm. ben tam donmadan birlac kez oynattiriyorum yerinden yaprak yaprak ayrik oluyor yani.   ihtiyacim kadar alip gerisni kaldiriyorm hen buzluga. oyle iyi oluyor kalip gibi donmadigi icin hepsini kullanmam gerekmiyor
0 oy
tarafından
Ben atıyorum canım iyi oluyo ya çorbaya ya da pizzaya koyuyorum pratik oluyor 
(448 puan) tarafından
Nasıl atıyorsun canim
tarafından
Direk doğrayıp atıyorum. Ama pazardan aldığın gibi doğra at difrize, bekledikçe kararıyor
0 oy
tarafından
Az once cikarip kavurdum buzluktanb:)hep atariz biz
(448 puan) tarafından
Nasıl atiyorsun canım tarif verirmisin
tarafından
Haslayip atiyom canim ama bizmki yerli mantar
0 oy
(14,860 puan) tarafından
Canım doğrayıp at ama cözülmeden kullan. Çözülmesini beklersen çok kararıyor ve sulanıyor. Dondurucudan çikarir çıkarmaz kullan. 
(448 puan) tarafından
Direk atiyormusunuz işlem yapiyormusunuz haşlama gibii
(14,860 puan) tarafından
Direk atıyorum canım. Poşete koyunca poşetin havasını al iyice. Benim dolabımda çok var mantar. Eşim dağlardan toplayıp getiriyor. Hepsini yememiz mümkün olmuyor.
0 oy
(418 puan) tarafından
Sote yapmıştım bir gün yemek hep mantar korkmuştu iğrendik yiyemedik. Karsrmıştı sulanmıştı. Daha da atmam zaten

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 29 göst.
20 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,558 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 483 göst.
7 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Eda-HiraNur (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 164 göst.
5 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu

396,726 soru

11,866,309 cevap

35,973 kullanıcı

...