0 oy
399 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (76 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi
Kızlar 34 haftalık gebeyim 1 haftadır kol ve bacaklarımda küçük küçük ben inekler çıktı kaşıdılça yayılıyor tahlil verdim ama cuma çıkacak var mı başına gelen 

17 Cevaplar

+1 oy
(10,768 puan) tarafından
Gebelik kolestazı olabilir karaciğer değerleri ile ilgili idi sanırım
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından
Alerji olmuşsun sen sirkeli su ile yikan
(76 puan) tarafından
Deniyim sirkeli suyu
(343 puan) tarafından
Ilık su olsun Rabbım sifa versin
(76 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(39 puan) tarafından
Bu kadar yoğun olmasa da bende de olmuştu hamileyken ben grip olmuştum ve doktorun verdiği ilaçtan alerji olmuştum.eger bu ara farklı bir ilaç ictiysen ondan olabilir canim
0 oy
(1,207 puan) tarafından

Bende oldu bunlar ama kasinmiyordu bu kadar da dagilmamisti kollarim karnım göğsümün bacağımın üstünde oldu cildiyeye gittim nemlendirici krem ve bir krem daha vermişti geçmişti çilek lekesi ve gül hastalığı olabilir demişlerdi 

0 oy
(4,640 puan) tarafından
Canım bu karaciğerle alakalı olabilir çünkü ben gebe değilken olmuştum karaciğerde yağlanma var demişti geçmiş olsun.
0 oy
(74 puan) tarafından
Bende de olmuştu kaşıma travazol krem al iki paket sabah öğlen akşam vur sabaha kalmaz iyileşir 
(343 puan) tarafından
Gebeler kullanamaz bebek de sıkıntı oluyor
(74 puan) tarafından
Bbebek ne alaka Allah aşkına yemiyor midesine gitmiyor ki ben gebeyken mantar enfeksiyonu geçirdim doktor travazol verdj
önce (343 puan) tarafından
Banada kullanma demişti doktorlarda tuhaf vallaa
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Uyuzluk salgını varmış canım dikkat et
0 oy
önce (179 puan) tarafından
Geçmiş olsun ,acil şifalar ne olduğunu bilmiyorum 
0 oy
önce (52 puan) tarafından
Bende gebelik sonrası olmuştu canım birkaç gün arayla oluyordu durdukyere kaşınmaya başlayıp kızarıyordu kaşıdıkça yayılıyordu ben duşa giriyordum hemen yada limonlu su iyi geliyormuş diye duymuştum bir süre sonra kendiliğinden geçiyordu 1 2 saatte... birkaç gün sonra yine aynı oluyodu ama seninki daha yoğun sivilce gibi benimki hafif kabartılardı doktora gidemedim bir türlü bende sebebini bilmiyorum malesef kaşınınca duşa gir direkt
0 oy
önce (8,551 puan) tarafından
Ya gebelik ürtikeri ya kolestaz bacım doktoruna git mutlaka 
0 oy
önce (1,457 puan) tarafından
Ürtiker gibi duruyor.  Benim kollarım da çıkmıştı aynısı kasidikca yayılıyor kasimamaya çalış 
0 oy
önce (2,868 puan) tarafından
Pupp olabilir gebelik alerjisi yani. Gebelik kolestazi cikmazsa tahlilde, odur. Bende de olmustu pupp. Doguma kadar devam etti malesef.
0 oy
önce (279 puan) tarafından
Buaralar bende öyleyim ya el ve ayak bileklerim çok kaşınıyor biraz kızarıklık var inşallah cogalmaz bide fotoyu kaldır sapığı var bilmem nesi var
0 oy
önce (867 puan) tarafından
Bende de olmuştu ilaç kullanıyorum ondan yan etki yapmişti alerji olmuştu git doktora ben geç gittim bana iğne hap verdiler biraz daha geç görseydim kötü şeyler olurdu tabi hamile değildim sen hamilesin dikkat et git doktora mutlaka
0 oy
önce (1,295 puan) tarafından
Bende de oldu özellikle boyun bölgemde. Doktor ilk tahlille  değerlere baktı. Karaciğerde ilgili olabilir diye. Birşey çıkmayınca cildiyeye gönderdi. Alerjin olabilir. Çilek tavuk süt yumurta yeme bir süre dikkat et dedi. Dediği gibi oğlumun cilege alerjisi vardı. 1 yaşında fark edildi. Bence doktora git tahlillerin yapılsın. Doktor yönlendirir. Geçmiş olsun
0 oy
önce (576 puan) tarafından
Bende de olmuştu hatırlıyorum doktora söyledim ilaç vermişti geçti sonra 
0 oy
önce (576 puan) tarafından
Resimi görmedim ama ilk oğlumda bacaklarım yara içindeydi gören aman allahım diyordu doktor testlerde yaptı birşey cıkmamştı kaşınıyorduda doğumda ebem gördü korktu düşün doğum yaptıktan sonra geçmişti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 168 göst.
0 oy
8 cevap 143 göst.
21 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,724 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (843 puan) tarafından soruldu

384,927 soru

11,513,133 cevap

35,174 kullanıcı

...