0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (1,074 puan) tarafından
İyi akşamlar hanimlar

2.5 yaşında kızım var bana aşırı bagimli dakikasi bensiz geçmez dışarda benden uzaklasmaz parkta fazla uzaklasmaz sürekli insanlardan korkuyo kadın erkek hiç farketmez insanlar gulumsuyo uzaktan korkup yanıma kaçıyo normalde elimi tutmaz birini görsün korkarak elimi tutuyo bunu nasıl asabilirim var mı çocuğu böyle olan 

4 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından
En doğrusunu yapıyor valla aile bireylerinin dışında kimsenin sevmesi doğru değil zaten benim görüşüm tabi bu 
(1,074 puan) tarafından
Sevme değil zaten yanından geçerken gulumseseler bile kaçıyo çok korkiyo
-Reklam-
0 oy
(102 puan) tarafından
Bence kalabalık ortamlarda daha çok bulunun yatılı olarak.babanne olur anneanne olur biraz kalın alışsın yoksa çok zorlanırsınız.

Benim oğlumda 1 yaşında biri gelsin sevmeye çalışsın basıyordu çığlığı kimseye yanasmiyodu dibimden ayrilmiyodu anneme gittim 15 gün kaldım hala birilerine yaklaşmaz ama çığlık atmaları bitti şükür.yavas yavaş alisiyo insanlara 
(1,074 puan) tarafından
Akrabalarını biliyo onlarla konuşur eder ama bu disarda bi çocuk görsün kaydiraktan kayiyosa gitmez oraya bugün mesela kızlar oturuyodu kaydiraga gidicekti anında geri döndü
(102 puan) tarafından
Anladım canım o zaman oyun grublari oluyo günde 1 saat filan öyle yerler işine yarayabilir hem arkadaş edinir hem beraber oynamayı ogrenir
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Canım nasılsın 

Bi çok çocukta olan bi sorun bu benim oğlumda kim gel dese gidiyo hiç yabancılık cekmiyo bu da iyi değil sen okula başlatınca düzelir o biraz zaman ver ya da kreşe falan verebilirsin yasitlarini görmesi lazım 
(1,074 puan) tarafından
Teşekkürler canım sen nasılsın
Yasit arkadaslari var iki tane yani bilmiyorum nasıl asicam bana aşırı bagimliligi çok zorluyo babasını gözü görmüyo bazen o derece
(8,933 puan) tarafından
İyiyiyim bende çok şükür kalabalık ortama girmemiş canım ondan çekingen zamanla düzelir bi yönden inan böylesi daha iyi
0 oy
tarafından

İnsanları yabancılama huyu başlamış :) bizim de başımızdan geçti tam da 2 yaşındaydı . O yaştan önce hiç ağlamazdı insanlara gülerdi. Bi yere girerken iki kere düşünüp de öyle giderdim. Şimdi geçti çok şükür. Bu bi geçiş dönemi canım geçecek merak etme :)

(1,074 puan) tarafından
Ayy öyle mi sevindim böyle olmasina

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 290 göst.
8 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Zehraaltun (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 328 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde AYSGUL. 5821 (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
19 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (100 puan) tarafından soruldu

397,100 soru

11,877,072 cevap

35,992 kullanıcı

...