+1 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Beni tanımayan çoktur ama ben sizlerin bir kısmını tanıyorum ve bir çoğunuz o kadar güzel kalplisiniz ki o yüzden ilk defa derdimle geldim kusura bakmayın Maddi ve manevi çok zorlu süreçten geçiyorum çok böyle günlerim oldu ama hiç bu kadar zorlu geçirmedim artık kalbim bile ağrımaya başladı eşimle de kötüyüz resmen canavar gibi geliyor eve kimseyede anlatamıyorum bı annem var yaşlı oda tansiyon hastası içime atıp duruyorum sizden ricam ne olur dualarınızı eksik etmeyin müminin mümine yapacağı en kuvvetli iyilik duadır duanın gücüdü herşeye yeter dualarınıza talibim kardeşlerim artık mutlu olmak gülmek istiyorum çok yorgunum dua eden her kardesimden şimdiden Rabbim razı olsun bana dua ettiğiniz her dua dizinde bir derdinize derman olsun inşallah 

6 Cevaplar

0 oy
(1,779 puan) tarafından
Amin canım Rabbım yuvana huzur mutluluk versin gönlüne ferahlık versin sıkıntılarını gidersin 
önce (263 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim sağol ol var ol inşallah aldığım dualar yeniden nefes alamama yardım edecek Rabbim seninde her sıkıntını hayra cevirsin inşallah
önce (1,779 puan) tarafından
Amin canım amin Allah razı olsun şimdi namazdan kalktım ve öyle dua ettim Rabbım dualarımızı kabul etsin
Maşallah çok sağol kardeşim Güzel kalbine hazan çökmesin Rabbim kabul etsin duanı Allah razı olsun ♥️
önce (1,779 puan) tarafından
Senden de canım benim amin ❤
-Reklam-
0 oy
önce (82 puan) tarafından
Allah gönlünüze ferahlık ve afiyet versin.
Amin amin Allah razı olsun sağ ol var ol kardeşim Rabbim seninde her sıkıntını hayra cevirsin inşallah
önce (82 puan) tarafından
Amin kızkardeş amin.
♥️ ♥️
0 oy
önce (700 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcı olsun inşallah feraha kavuşursun tez zamanda
Allah razı olsun amin amin inşallah düzelmeye çok ihtiyacm var geride üç tane yavrum var böyle mutsuz huysuz anne olarak kalmak istemiyorum hafızalarında :(
önce (700 puan) tarafından
Hayat büyük bir sınav kimine zor kimine basit sabırda en büyük duâ sanırım Rabbim evlatlatının yüzü suyu hürmetine yardımcı olur inşallah
Amin amin amin Allah razı olsun kardeşim
0 oy
önce (190 puan) tarafından
Allahım bu güzel günlerin bayramların hürmetine yüreğinize ferahlık versin evinize huzur versin inşallah aynı durum bende de var bu ara çok huzursuzum mutsuzum bide ikinci kızımı bekliyorum hamileligim sıkıntılı geçiyor kafam çok dolu Allahım yar ve yardımcımız olsun inşallah:(
Benimde kızımın hamilleligi öyle geçmişti bilirim anlarım halinden Allah sıkıntılardan kurtulmuş nasip etsin hayırla kalbin yorulmasin kendini çok üzme ben üzdüm kızımda gelişim geriliği oldu hamillleigim zehir oldu yapma kardeş toplaya bildiğin kadar topla kendini Rabbim kalbini yormasin
önce (190 puan) tarafından
Allah razı olsun canım güzel duaların için düşüncen için elde olmadan kafamıza takıyoruz işte ne yapalım herseyin her bir hastalagin rahatsizligin sebebi hemen hemen stres Allahim hepimizin yardımcısı olsun inşallah gerçekten huzurumuz olsun saglimiz olsun gerisi boş
Aynen de öyle cnm Allah kolaylık versin hepimize inşallah
0 oy
önce (1,506 puan) tarafından
Amiiin. 

Nasıl içten yazmışsın. Daha yazının ortasında sana dua etmeye başladım. Allah'ım yüzünü güldürsün. Rabbime güçlük yoktur. Halinizi en güzel hal eylesin. 
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Rabbım yuvana huzur sana Eyüp peygamber sabrı versin ,evinde neşe mutluluk olsun  hizir yoldasın olsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 175 göst.
0 oy
2 cevap 430 göst.
1 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 448 göst.
8 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,198 puan) tarafından soruldu

384,929 soru

11,513,154 cevap

35,174 kullanıcı

...