0 oy
236 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (536 puan) tarafından
Allah'ım bu neydi ki ya. Kafayı yiyorum birkaç gündut ışığı kapatıp yattigim an kaşıntı tutuyor heryerimi. Bakıyorum böcek yok bişey yom gün içinde hiç kaşıntı vs yok. Neden olur ki bu 

13 Cevaplar

0 oy
(9,928 puan) tarafından

Işığın ne suçu günahı var :D sen huylanmışsın 

(536 puan) tarafından
Huylanmak değil bacım bu valla bişey ama ne. U.y.uz falan mı oldum acaba.
-Reklam-
0 oy
(8,119 puan) tarafından
Birseymi isiriyor sinek falanmi deterjan alerji yapmista olabilir nevresimlerinden dolayi
(536 puan) tarafından
Acıyorum bakiyorum yok Allah yok ne böcek ne sinek tek bir yerin degil. Bianda agayim sonra boynum sonra kolum. Yani böyle sanki isrio kaçıyor orası geçiyor başka yeri ısırıyor. Ama görüntüde bişey yok
0 oy
(409 puan) tarafından
Pire olabilir mi acaba. Yada pskolojik olabilir sizden başka kaşınan var mı 
(536 puan) tarafından
Yok canım tek ben. Pire karanlikta mi çıkar. Belki depire falan mı oldu
(409 puan) tarafından
O zaman pskolojik canım bir ara bende de oldu sanki elimde bişey yürüyor mus hisssi vardı düşünme yok bişey de geçecek unut onu
(536 puan) tarafından
Ay bilmiyorum inşallah desem olmaz demesem hiç olmaz. Şuan yazarken bile habire bişeyler beni ısırıyor gibi oluyor. Kaşlarıma kadar kaşınıyorum
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Belki evde yakarca vardır bizim burda öyle derler sivri sineğin daha küçüğü görülmüyor bile bizim burda çok var genelde yazın olur 
(536 puan) tarafından
Evet yakarcayi biliyorum hiç evde görmedim yakarca isirinca izi kalıyor ama kabariyorum bunda iz falan yok şuan yiyorlar beni mesela
(1,453 puan) tarafından
Kabarıyorsa pire olabilir
0 oy
(448 puan) tarafından
Ürtiker olmuş olabilirmisin acaba onun ışık kapatmayla alakası yokta gece basıyor byle. Arattır resimlerine bak eger öyle iz çıkıyorsa ürtiker olmussındır
(536 puan) tarafından
Sadece karanlıkta oluyor u.y.uz falan olabilir mi
0 oy
(1,650 puan) tarafından
Minik minik kabarcıklar var mı sivilce gibi
0 oy
(171 puan) tarafından
Işık açık yat :) yakarca olabilir evde
0 oy
(3,539 puan) tarafından
İnşallah u.yuz değilsindir gece yatağa girince basliyo kasintisi 
0 oy
(449 puan) tarafından
Cnm korkutkayim ama u yuz bu şekilde oluyor
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Bende 8 ay boyunca vücutta kaşıntı vardı gitmediğim  doktor kalmadı sonuç kendi k3ndine azaldı alerji cıktı sadece  kaşıntı kasididigin zaman  izi gidiyor  mu 
0 oy
(13,855 puan) tarafından
İçten gelen bir kaşınma ise uy..uz olabilir genelde gece daha çok tutar kaşıntısı 
0 oy
(744 puan) tarafından
yün alerjisi olabilir mi yatağı yorganı bi değiştir bakalım odayı havalandır 
0 oy
(7 puan) tarafından
Aynısını bende yaşadım tahta kurusu varmış meğerse ışık yanınca zor görünmesi ama ışık kapanjnca saldırıyolar ayy bi kötüki ilaçlama yaptık bi kaç kez şimdi yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 361 göst.
0 oy
8 cevap 197 göst.
21 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,467 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 397 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 191 göst.

385,053 soru

11,516,209 cevap

35,176 kullanıcı

...