0 oy
613 göst.
önce Aile kategorisinde tarafından
Evli bı adam nasıl  böyle bı site indirir gay mı travesti mi. Diyorlar bilmiyorum erkek işte kadın yapmışlar işte.   Benim mal adam. İki tane adama yazmış gördüm msj atmış nasılsın resimlere bakıyorum erkekler kadın. Gibi yapmışlar  kendilerini anlamıyorum bu adam şimdi onlara neden yazmış... Ne olur bı açıklama aklım durmuş

17 Cevaplar

+5 oy
önce (144 puan) tarafından
Canim yanlış anlama beni ama senin postlarin hep aldatma dayak şiddet küfür saygısızlıkla ilgili şimdi bide gay olayı çıktı gerçekten boşanmak için daha ne olmasını bekliyorsun sana da yazık değil mi?
-Reklam-
+2 oy
önce (10,768 puan) tarafından
Ya merve kocan şer.efsiz neyi sorguluyorsun hala
+1 oy
önce (902 puan) tarafından
Erkekler hak yolu varken b*k yolunu seçiyo artık nefsinin kölesi olmuşlar 
0 oy
önce (692 puan) tarafından
Eşinin değişik fantezileri var . Hatta biseksuel bir birey bile olabilir senin adam . İlişkiye girince muhakkak prezervatif tak önlemini al.
önce (4,886 puan) tarafından
Dediklerine gore istemesi lazim
önce tarafından
Arkadanmi  hep istiyor ben birakmiyorum
önce (6,786 puan) tarafından
ilişki olmazsa aramıyor, farklı fantezileri var. değişik sitelere giriyor. gay de olabilir biseksüellç de Meryem in dediği gibi. bazı aileler çocuklarında böyle bir şey sezince hemen evlendiriyorlar, sanki evlenince geçecek. kızın da başını yakıyorlar. murat övünç mü ne var ya, onun da bir konuşmasını dinlemiştim. zorla evlendirmişler enoldu sonuç değişti mi hayır. kadının başı yandı
önce tarafından
Zaten hiç evlenmek istememiş zorla evlendim diyor. Hep ilişkiden kaçıyor çok isteksiz bana karşı  çok zayıf.  Gecelikler giyerek yataya giriyorum temizliğine dikkat ediyorum. Hiç bı zaman bu adam istemedi hep ben zorladom yapalım diye  istemiyorum boş geliyor bana şimdi acaba bu yuzdenmi bana böyle davranmış
önce (6,786 puan) tarafından
evet kesin demek zor ama ben ciddi ciddi düşünürdüm eşim böyle olsa. Allah sana sabır versin. bütün kanıtları toplayıp bu adamdan boşanman lazım. sana da yazık, senin de yaşaman gereken bir hayat var. üstelik bu tarz şeyleri yaşayıp sana yanaşırsa hastalık kaparsın Allah korusun
0 oy
önce (2,283 puan) tarafından
Onlara karşı birşeyler hissediyor olabilir normal değil yazması
önce tarafından
Çok utandım evlisin bı oğlun var bu nasıl bı  his allh belasini versin midem bulandi
önce (2,283 puan) tarafından
İşte toplum baskısı yüzünden böyle kişiler evlenmek zorunda kalıyor olanda senin gibi masum kadınlara ve çocuklara oluyor.
0 oy
önce (1,251 puan) tarafından

Köpeğe ördeğe tecavüz eden bi ulkedeyiz eşinin yaptığı normal geliyor artık bana 

Erkekler kudurmuş durumda
0 oy
önce (8,110 puan) tarafından
Tövbe yarabbimmm O adamdan çocuğunda var Allah çocuğunu korusun canım insalah bosanabilirsen bosan.Tanisma.sitesinden erkeğe yazan adam başka ne yapacak gay yani net 
önce tarafından
O yüzden benle aylarda ilişkiye girmiyor hiç istekli degldi bende neden istemiyor hep mera ediyordum bence bu yuzdenmis
0 oy
önce (774 puan) tarafından
Günahını almiyayim ama eşin biseksuel ola bilir mide bulandırıcı gerçekten
önce tarafından
Yaa  benle aylar geçiyor  ilişki yasamiyordu bazen ben kızardım niye yapmıyorsun diye istemiyorum bana saçma geliyor diyordu
0 oy
önce (802 puan) tarafından
Sorunun cevabı çok basit pezeven.k olduğu için 
0 oy
önce (9,911 puan) tarafından
Yani adam seni zaten aldatıyor hayatım o sitelerde dolansa ne olur öbür postlarından biliyorum 
önce tarafından
İyi bil ne yapiyimm
önce tarafından
Aldatiyorsan bı kadınla böyle erkeklere yazarak degil
önce (9,911 puan) tarafından
Çok farklı kafadasın. Dayak yiyorsun değer görmüyorsun nikahın yok o adamı takıyor musun gerçekten
önce tarafından
Takmıyorum ne takacam  igrendim
önce (135 puan) tarafından
Aldatmanın da raconu var dıyor yanı niye erkekle aldatıyor kadın olsun dıyor:⁠-⁠) Rabbım yardımcın olsun durumun cok zor ama bence sende de psıkolojık mı desem caresızlık mı anlamadım
0 oy
önce (532 puan) tarafından
Bunu sadece biseksüeller yapar. Afedersin çok açık konuşucam ama şöyle ki bazı erkeklern sapkın fantezileri olabilir yani bi kadından alamadığı zevki sırf daha sıkı olduğu için anal yoldan yaşamaya çalışırlar bu yüzden de travestileri tercih ederler 
önce tarafından
Ben  bu adamla 6 sene evliliğim duzgnn bı ilisikisini  görmedim hep ben istedim hep ben zoradim adam açık açık ben istemiyorum boş bisey diyordu
önce (532 puan) tarafından
O zaman gerçekten de erkeklere ilgisi var...
önce tarafından
Sende evlisin bı adam en fazla bı hafta yapmış illah ister bu adam asla istemez aslaa
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Adamlar me cevap vermiş Esin gay olabilir 
önce tarafından
Eşim bı tane adama yazmış koyayım mi dedim adamda köy tatlım demiş.  Nerdesin eşim demiş oda üstüdür demiş eşimde Ataşehir demiş bu konuşma bı sene önce varmış adamda  cvp vermemis
önce (343 puan) tarafından
Kız belki adam bu tür insanlara gıcık oluyor ondan yazmıştır
önce tarafından
Paylaştım
0 oy
önce (13,845 puan) tarafından
........... olduğu için muhtemelen 
0 oy
önce (640 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ama boşanma imkanin varsa durma senin adam başka yönlere yönelmiş galiba 
0 oy
önce (868 puan) tarafından
Yorumları dahi okudum cidden eşin böyle pis huyu varsa boşan artık ev içi annasi ne derse o yetmiyor aldatıyor şiddet annene kadr küfür etmiş git sığınma evine boşan devlet her türlü destek olur sana 
0 oy
önce (576 puan) tarafından
Merve kocanı boşaman için daha ne olmasını bekliyorsun
0 oy
önce (2,351 puan) tarafından
Boşanmak için daha ne beklyn 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 559 göst.
19 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 290 göst.