0 oy
414 göst.
önce Diğer kategorisinde (661 puan) tarafından
Kizlar merhaba 8 haftalık hamileyim biraz once çok iyi bakıyor dedikleri bir kadına fal baktırdım bana küçük bir tabut görünüyor karnindakine dikkat et dedi çok moralim bozuldu bir dahaki doktor kontrolüne kadar içim içimi yiyecek asıl sormak istediğim şu karnımda kalbi dursa yada bisey olsa kanama falan herhangi belirti olur mu nolur linclemeyin çok kafama taktım yemin ettim bidaha fal falan baktirmam diye 

24 Cevaplar

+4 oy
önce (3,994 puan) tarafından
Amannnn bacım durduk yere Allahın lanetlediginkuranda lanetlenmiş bir ise niye kalkışırsınki . Al iste yoktan yere vesveselenmişsin. Simdi aklindan atamayip psikolojini yönlendircen karninda yavrun da hissedecek üstelik. Bence bol tovbe et samimiyetle ve dua et. Rabbim affetsin. Merak etme falcının demesiyle de bir şeycik olmaz.
önce (661 puan) tarafından
Normalde pek yapmam öyle bisey ama nedense kendi kendimi yiyorum şu an
-Reklam-
+1 oy
önce (2,283 puan) tarafından
Bence bu postu acmasaydin iyi olurdu çünkü gelecek yorumlar aşırı moralini bozacak. Fala inanma canim kalbini ferah tut 
Sagol canim allah razi olsun
önce (2,283 puan) tarafından
Ne demek canim sen bol bol dua et
+1 oy
önce (17 puan) tarafından
Neden fal baktırılmaz öğrenmiş oldun. İnanma kötü düşünme kötüyü çağırma. Soruna da gelirsek hiç belli olmaz benim kanama fln hiç olmamıştı ikili test için gittiğimde öğrenmiştim. 
Anladim canim sagol
önce (17 puan) tarafından
Artı bu durumu da bence kimseye anlatma ben düşüncelerle bile olsa bazı durumları çektiğimizi düşünüyorum
Haklisin canim
+1 oy
önce (15,810 puan) tarafından
Gaybı ancak Allah bilir. Kafadan atmış biseyler. Bı daha da böyle bir günaha girme boş yere 
Kesinlikle yapmam allah affetsin
0 oy
önce (351 puan) tarafından
Gecen gun kuafore bi kiz gelmisti,fal bakiyom kursun dokuyom dedi... İste bana gorumceme bide gorumcemin kizina bakacakti ikisine bakti bana bakamadi.. enerji cok yukleniyor 3 kisiye bakamam gece rahat uyuyamam dedi ,neyse onlara bakti gorumcemin hayatini önune serdi ne dediyse dogru cikti 
Kiz allah korusun deme
önce (351 puan) tarafından
Sen skma canjni yani blki uydurmus sana bakan kisi
0 oy
önce (7,761 puan) tarafından
Kizsacmalama Allah aşkına oyun bu oyun sen tekrar fal baktır diye yalan soyluyo cocugnu kullanmis bi de pislik sen içini ferah tut bak anne karnında bebek herşeyi hisseder be stresi hiç sevmez 
0 oy
önce (1,278 puan) tarafından
Fal haramdır baktırmakta haramdır bacım tövbe namazı kıl sadaka ver Rabb'im affeylesin
0 oy
önce (4,127 puan) tarafından
Hamıle oldugunu söyledın mi kendi mi bildi merak ettim. Hiç de inanma gelecegi yalnıx allah bilir
Hamile olduğumu biliyor
önce (4,127 puan) tarafından
Keşke bilmiyor olsaydı o zaman ne atacaktı acaba
0 oy
önce (6,678 puan) tarafından
Çok iyi fal bakan birine bende baktirmistim hiçbir dediği çıkmadı. Onlar bir şeylere benzetyirlar söylüyorlar öyle. İnanma pskolojini bozma. Ne söylersen dilinle o gelir seninle. İyiyi çağır 
0 oy
önce (745 puan) tarafından
Allah Rahim adıyla yaratmış koymuş karnına niye lanet malet bulaştırdın ki bacım.linçlediğimden değil ama evlenmeden önce bende çok inanır baktırırdım çıkardıda ta o zaman eşimle ortsk arkadaşımız bana fal baktı biz o zaman evli değilken kucağında bebekle okyanusları geçip bi yere gidip biriyle tanışacağımı söylemişti aklımdan o fal hiç çıkmıyor.Eşime bir şey mi olcak ayrılacak mıyız ilk hamilr kaldıpımda aklıma deli gibi grlfi bunlar.Çünkü öncesinde de yurtdışıma gideceğimi söylemişyi ben kim yurt dışı kim demiştim sonra annemin eradmus projesiylr gerçekren gittim.o yüzden bi daha baktırmadım kalbimi hep Allaha nasibe ve hayırlısına bırakıyorum.Sende kalbini ferahlat kötü düşünme gaybı yalnızca Allah bilir, onu yaratan sana elbette nasip de eder böyle düşün
0 oy
önce (1,404 puan) tarafından
Fal direk şirke giriyor dinde hiç bir şekilde yeri yok keşke bilseniz de yapmasanız 
0 oy
önce (4,039 puan) tarafından
Geleceği allahtan başka kimse bi le mez.  
0 oy
önce (39 puan) tarafından
Doğrusunu allah bilir falcı değil rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah allah'ın izniyle birşey olmaz bende fal baktiriyorum ama inandığmdan değil öylesine bazilari dogru çıkıyor oda tesadüf
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Fal bu kötüyü çekme ltfn unut
0 oy
önce (147 puan) tarafından
Fala inanırsan falcının dediği gerçekleşir.

Gaybı sadece Allah bilir ve insanı kâfir eder. Tövbe namazı kılman lazım canım . 
0 oy
önce (1,453 puan) tarafından
İşte bu yüzden fal baktırmamak gerek olacağı yoksa bile kafaya takarak olduruyorsunuz fal işi boş birşey 
0 oy
önce (13,846 puan) tarafından
Baktırman ayrı bir saçmalık bakanın hamile bir kadına küçük çocuk gördüm demesi ayrı bir saçmalık diyecek bir şey bulamadım gaybi yalnızca Allah bilir demek istedim 
0 oy
önce (454 puan) tarafından
Fal bakan kişi Rabbim'e şirk koşuyor demektir buda en büyük günah sen töbeni et bol bol Allah'a dua et bidaha da böyle günaha kalkışma sürekli zikir çek dua et 
0 oy
önce (250 puan) tarafından

Fal zaten günah ve hamile iken kesinlikle bakılmamalı

Ne düşünürsen o olur
0 oy
önce (66 puan) tarafından
İnanma canım banada oğlun olacak bu yıl hamiel kalacaksın dedi 3 yıl sonra düşündük kızım oldu inanma hamile birine zaten gorsede bu denirmi aşırı sinir oldum yalan konuştuğu da çok belli 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 716 göst.
7 Aralık 2019 Aile kategorisinde ᗩᒪᗩᖇᗩYᗩGᗰᑌᖇᑌᑎ ᗩᑎᑎEᔕI (769 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 452 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 311 göst.
28 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,886 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elifgaye (69 puan) tarafından soruldu

384,929 soru

11,513,149 cevap

35,174 kullanıcı