0 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Arkadaşım severek evlendi 2 sene oldu eşi onu çok seviyor aynı şekilde o da onu. Eşi hata yaptı arkadaşımı aldattı ama çok pişman olmuş özür diledi vs vs o sıralarda o olaylar varken arkadasim hamile olduğunu öğrendi ailesinin evine de dönemedi olduğu yerde kalmak zorunda kaldi arkadasim artık birşey hissetmediğini  söylüyor sanki sürekli yalan söylüyor onu hala aldatiyor diye düşünüyor çok özür dileyerek söylüyorum cinsellik açısından hiç birşey hissetmiyor yapmak istemiyor ve huzursuzluk çıkıyormuş ne yapacağını bilmiyormuş kendini de her türlü yetersiz hissetmeye baslamis ne yapacağını nasıl davranacağını bilmiyor. Sizce ne yapmalı nasıl devam etmeli 

17 Cevaplar

+2 oy
(13,814 puan) tarafından
Eşi onu çok sevse başkasına bakamaz konuşamaz 

Gidemiyorsa da unutmaya çalışacak 
(124 puan) tarafından
Evet seviyorsa başkasına bakamaz da unutulmayor da sürekli ağlıyor arkadaşım
-Reklam-
0 oy
(8,868 puan) tarafından
Kesinlikle çift terapisine gidilmeli ancak o şekilde çözülebilir çok aldatıp düzelen erkek gördüm ama düzelmeye de gördüm malesef ve bi kadın için bu çok zor bi durum çok iyi anlıyorum arkadaşını en mantıklısı destek almak 
(124 puan) tarafından
Haklısınız bunu söyliyim
(8,868 puan) tarafından
Tabi tabi başka çare yok kadın çünkü unutmaz seneler de geçse adam evde işe işten eve gelse bile 5 dk geç kalmasa karısının dizinin dibinden de ayrilmasa unutamaz adam wcye gider acaba biriyle mi mesajlasiyo der gece su içmeye kalksa biriyle mi konuşmaya gitti der ki bakalım eşi gerçekten düzeldi mi pişman mı kendi başına hiç bi zaman inka olamaz o yüzden profesyonel destek almaları şart eğer eşi de evliliğini kurtarmak istiyorsa kabul eder zaten
(124 puan) tarafından
Kesinlikle doğru diyorsunuz
0 oy
tarafından
Yaşadigi zor bi durum ya tekrardan guvenmek gercekten cok zor 
(124 puan) tarafından
Gerçekten zor hep bir soru isareti
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Yazismali aldatmami yoksa başkasını varmış ..bir bu gerçeği kabul edecek yani kendiyle alakalı bı konu degill aldatması erkegin  adiliği .hamile bide fazla kafaya takip kendinisi yipraatmasin guveenmemesi dogall .

Hamilelikten hormanlari farklı olabilir cinsellik istemeye bilir
(124 puan) tarafından
Söyle söyliyim arkadaşım evlenmiş çok zorluklarla evlendikten sonra 3 ay geçmiş aldatmış mesaj olarak arkadaşım yakalamış ailesine çaktırmamak için susmuş aradan bir kaç ay geçmiş Instagram hesabini yakalamis arkadaşımı şizofren yerine koyup yanlış anladın öyle birşey yok demiş onun üstüne tekrardan suçüstü yapmış zaten o günde hamile olduğunu öğrenmiş
0 oy
(3,992 puan) tarafından
Açıkça söyleyeceğim, seven insan aldatmaz. Arkadaşın terk edememiş ve ne yazık ki eşinin kendisini sevdiği yalanıyla kendini kandırmış. Yapabiliyorsa hayatını kendine göre kursun, çünkü bir kere aldatan bir kere daha çoook rahat aldatır. Arkadaşın da bunu bildiği için güvenemiyor ve güven olmayan evlilik devam etmez, eziyetten başka bir şey değil kendisine.
(124 puan) tarafından
Çok haklısınız eşi de inatla seviyorum demeye devam ediyor bende bunları söyledim
(3,992 puan) tarafından
Lafa gelince ben de arkadaşını çook severim ama arkasından bin tane iş çeviririm, iftira atarım mesela, dedikodusunu yaparım o zaman sevmiş mi oluyorum?

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz..
(124 puan) tarafından
Katılıyorum
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Arkadaşın yıllar gecsede acaba hala aldatiyormu hissi asla geçmez yaparmi biseyy diyemem ama hep bı acaba olur onunde iki yol var ya tam silecek boşanacak yada affedip kesinlikle bu konuyu açmayacak unutcak unutmasa hep sorun olur aralarında cinsellik konusunda da şuan hamile olduğu için ve eşi noyle bı hata yaptığı için çok normal istememesi biraz flört gibi takılsın cinsellik değilse Elele tutuşsun sarilsin film falan izlesinler bide şu var şuanda hamile çocuklu olunca boşanma daha da zor ama bence herkes bı şans hakeder 
(124 puan) tarafından
Çocuklari oldu arkadaşım diyor ki elini bile tutsam hiç birşey hissetmiyorum
(124 puan) tarafından
3 şans vermiş
(1,237 puan) tarafından
Çok bile vermiş cesaretini toplasın kanıtlarını toplasın kendini güvenceye alsın ailesinden de destek alıp def etsin o pisliği yazık gençliğine Allah ona o canı o ******** uğruna heba etsin diye vermemis artık imkanlar daha iyi korkmasın Allah büyük bı kapı açılır onada bı dönem sıkıntı çeker sonra hepsi geçer ama böyle asla geçmez düzelmez sonunda da adam ben sıkıldım sen temiz değilsin bakimsizsin şöyle böyle diye tekmeyi basar çektiğiyle kalır arkadaş
0 oy
(1,004 puan) tarafından
o şüphe işin içine girdiyse çıkmaz canım ne yaparsa yapsın aklının bi köşesinde kalır.Gidebiliyosa gidecek, gidemiyosa da eşine gerçeği söyleyecrk zaman falan isteyecek.
(124 puan) tarafından
Evet doğru teşekkür ederiz
0 oy
tarafından
Ya unutacak ya gidecek başka türlü hayatı kendine zehir ediyor
0 oy
(9,373 puan) tarafından
ya unutacak ya boşanacak. maalesef başka alternatifi yok
(124 puan) tarafından
Evet haklısınız
0 oy
(1,781 puan) tarafından
Sewen adam aldatmaz. Bu sewmmis senin arkadaşı ni aldatan bide aldatr
(124 puan) tarafından
Evet yapan bir daha yapar
(1,781 puan) tarafından
Ayn cnm
0 oy
(3,442 puan) tarafından
1. Seviyosa neden aldatmis, demek ki yeterince sevmiyo.

2. Hamile diye neden donemiyo, hadi donemedi kendine duzen kurabilemez miydi? 

3. Sevmedigi icinin sogudu insanla hayat gecmez. Hele arada baska kadin girmisse 1 kere de olsa.

Ben kendim olsam ceker giderdim. Bi kere yapan bi daha yapar nasilsa affedildi bi kere. Ama arkadasin icin bisey diyemiyorum atlatmasi zor bi durum.
(124 puan) tarafından
O an gidemedi bende çok istedim gitmesini yapan bir daha yapar bunu da biliyorum biliyor ama çok neden vardı dönemedi tekrardan
(3,442 puan) tarafından
Detay bilemiyorum ama eger devam ettircem illa diyosa cift terapisi alsinlar. En aklima gelen bu
(124 puan) tarafından
Teşekkür ederim ileticem
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Eşi sevse aldatmazdi yani eşinin seviyorum demesi çöp kızın guvenmemesi de normal çünkü hep aklında bir şüphe buda engelliyordur çünkü sürekli aklına o aldatılma gelir bu şekilde devam etmek te çok zor bebeğini doğurmak istiyorsa çocuğunu alıp ya baba evine ya kadın sığınma evine gitsin bir süre kalır sonra devlet yardım ediyor işte gerekli yerler yardim ediyor düzeltir bir şekilde kenidini yoksa bu şekilde çok zor 
(124 puan) tarafından
Doğru haklısınız da çocuğu doğdu zaten ona çok iyi bakıyor
0 oy
(2,085 puan) tarafından
Bu işlerde tek kural boşanmayacaksan kesin kes görme duyma bilme yüzüne söylense aaa ayıp öyle seymi olur yapmadi yapamz kocam diyecen geccen boşanacaksanda arkasını arayıp adamı kontrol edeceksin eşler karı koca ise gerçekten duygu olarakta birbirlerine yükledikleri sorumluluk olarakta aldatmayı kabul edemez ve unutup devam edemezler çok nettir başka yolu yok evli kalacaksa kocası sıfatını arkadaş baba abi kardese dosta çevirmeli
(124 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(393 puan) tarafından

Maşallahhhhh ne kadar çok seviyormuş :)

Hiç bir his kalmadıysa daha fazla uzatmanın anlamı yok 

(124 puan) tarafından
Doğru Allah yardımcısı olsun
0 oy
(2,060 puan) tarafından

Aldatan erkek net sevmediği için aldatır seviyorum ediyorum YALAN...

(124 puan) tarafından
Bence de
0 oy
(6,113 puan) tarafından
Valla seven aldatmaz bu bir gerçek. Madem seviyosun ona nasıl kıyarsın başkasıyla konuşur görüşürsün. 

Üstelik daha 3 aylık evliyken. 
(124 puan) tarafından
İşte değişik bir insan o kadar emek boşa gitmiş
0 oy
(2,509 puan) tarafından
Psikolojik destek almali oyle cocuguylada ilgilenemez kendisi icinde kotu arkadasina soyle erkek pis dabiyatli sakin kendini cirkinim sismanim zayifim vs kusur bulmasin o esinin mikroplugundan oluyor degmez yani olan sadece kendine olur
(124 puan) tarafından
Çocuğuna çok iyi bakıyor çocuk eğitimi psikolojisi için eğitimler almış vsvs sadece son dediğiniz kendisiyle ilgili  şeyleri diyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 102 göst.
0 oy
5 cevap 176 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde H&H (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 569 göst.

396,490 soru

11,859,921 cevap

35,957 kullanıcı

...