0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Uzandım öyle çok yorgunum 

6 Cevaplar

0 oy
(8,932 puan) tarafından

Kız bu ara niye her yerde sular kaşık 2 gündür herkes aynı şeyi soyluyo valla kardeşim geldi akşamdan beri burda liseyi bitirdi ablası karasubayligini kazanmis askeri universiteye başlayacak nasipse yazıda çalışayım dedi is basvurusu yapmış kabul edilmiş geldi çocuğu goremicem diye onlar oynadı da kız vallacatlicam sıcaktan balkonu yıkadım beynim döndü çocuğu uyuttum yemek yapcam :'(

tarafından
Ben de görüncemin oğlunun doğum günü vardı oraya çağırdı ama eşim de doğum günü sevmez giitmiycez galiba gitseydik iyi olurdu oğlum giymek istiyor abi abi diye dedim götürcem seni diye sabahtan hastaneye gittik eve geldim makinaya attım çarşafımi anam suda kesik kaldım ya gelse bari
-Reklam-
0 oy
(11,259 puan) tarafından
Ay uyuma istegi nedir ya. Bendede bayadir gun ivinde kafami kaldiramiyrm ya
tarafından
Mecburen kalktım soğan kavurup düdüklüye nohut koydum
0 oy
tarafından
Vala bende bugun oykeyim hicbisey yapasim yik ama mecbur camlari silcem daha offf
tarafından
Ay cam mi Allah kolaylık versin dikkat et
0 oy
(9,731 puan) tarafından

Ayılmaya çalışırken postunu okuyor olmam:dizzy:

Kıza çorba yapılcak, akşama yemeğim de yok,ama ben kendime işkence edercesine 2çocuk tepemdeyken uyumaya çalışıyorum :D bi kahve içtm ama gözum açılmadı hala

tarafından
Kediler gibi sürekli sıcaktan mi nedir uyumak istiyorum
0 oy
(120,751 puan) tarafından
yat uyu hocam ben yemek yaptim ışınlarım sana
tarafından
Ben de nohut koydum düdüklüye sevda yine yattım :D
tarafından
Ay bana kış demeyin iyiki yaz geldi kemiklerim azıcık ısındı
bu sene gelmiycek galiba valla okulda gordugum turkler hep biktik sogukdan diyolar cidden hic isinmadik daha dun dolu yagdi
tarafından
Sizin oraya ne zaman geliyo kii
dogru burasi hep boyle ama gecen yaz suanki gibi soguk degildi yaa bu yaz bi bambaska buz gibi
0 oy
(3,766 puan) tarafından
Vallahi buz gibi suyun altına girdim de öyle kalktım aha şimdi yemek yapmaya çalıyorum ☺
tarafından
Dr gittim ya bana D vitamini verdi kapsül düşük diye o yapıyormuş yorgunluk ölü gibiyim
(3,766 puan) tarafından
He gittin mi ? Hade şifa olsun inşallah canim çok zor gerçekten bakalım ben ne olacam yarın
tarafından
Evet gittim canım amin amin insaAllah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 207 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 220 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Fatmaaa (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
0 oy