+1 oy
45 göst.
önce Diğer kategorisinde (757 puan) tarafından
Pazartesi 765 

Bugün ise 1260 neden kızlar bu şekilde artış iki kat değilde bu kadar bilginiz varmı ne yapılması lazim

2 Cevaplar

0 oy
önce (343 puan) tarafından
Çok güzel masalah 
İyi tabiki takılma bunlara Rabbım kucağına almayı nasip etsin
önce (757 puan) tarafından
Ay dur kız benim değil ahhahah amcamın kızının ☺️
Olsun canm ha sen ha amcanın kızı Rabbım bana nasip etsin burda aile olduk paylaşacağım sizlerle
Rabbim seninde gönlüne göre versin . Bak amcamın kızı çok takiyordu neden olmuyor diye kaç senedir olmuyodu. Bu ay takmadı bı baktı hamile ☺️çok şükür inşallah seninde kucağını doldursun rabbim
Takmıyorum canm nasip kısmet artık
-Reklam-
0 oy
önce (1,708 puan) tarafından
Canım illa iki kat artması gerekmisyir artışta olması yeterli ve gayette güzel betan herkeste iki kat artmayabilir bunda bir sıkıntı yok sonucta betan artmış  olması yeterli 
Canım vallahi bilmiyorum benim değil bu amcamın kızının. Korktuk valla evet artış mevcut ama iki kat olmadığı için korktuk
Yok canım iki kat olmuyor her seferinde aralarda bu şekilde oynayabiliyor artış olması önemli gayette güzel artmış takılacak bir şey değil bende yeni kimyasal gebelik geçirdim betayla çok içli dişli olduk sürekli bakılıyordu artık öğrendim
Çok saol canim Sanada çok geçmiş olsun rabbim bidaha yaşatmasın insallah
Amin inşallah canım Allah sağlıkla kucağınıza aldirsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
28 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (606 puan) tarafından soruldu

384,929 soru

11,513,142 cevap

35,174 kullanıcı

...