0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde (560 puan) tarafından
Kızım 4 yaş öğleden sonra gidiyor okul uzakta eşim götürüyor genelde dedim sen git birde küçük oğlum var hepimizin gitmesine ne gerek var dedim sizcede doğru değil mi mezuniyet değil birşey değil öğretmen karnesini verecek panonun önünde bir iki fotoğraf bitecek

19 Cevaplar

+5 oy
(4,010 puan) tarafından
Senin için önemsiz görünebilir ama sizin ailece orada olmanız eminim ki çocuğun için çok önemli ve onu çok mutlu edecek bir detay. Böyle küçük gördüğünüz detaylar onların eğitim hayatına verdiğimiz önemi çok net hissettirir çocuklara.
-Reklam-
+1 oy
(4,454 puan) tarafından
Bence gitmelisin diger cocuklarin anneleri gelir ve yavrun üzülür icten ice kırılir ici burulur önun icin önemli bir an annesini babasini yanında ister 
(4,454 puan) tarafından
Annesini de ister cocuk ruhu bu hassas olur kendini eksik hisseder
(560 puan) tarafından
Ben pek öyle düşünmüyorum nedense
(1,994 puan) tarafından
Baya gaddarlik var sanırım sende babası var deyip kestirip atiyorsun zerre önem vermiyorsun demek ki cocuguna insan çocuğunu babası var diye yalnız bırakır mı Allah aşkına yaa baba ayri ana ayridir
tarafından
Kız çocuğu ya ondandır bu ilgisizlik . Bakalım erkek çocuğunda öyle yapacak mı :)
tarafından
Öyle düşünmüyorum böyle düşünmüyorum o zaman niye soruyon niye yani soru sorup denileni yapmayan kafasının dikine giden insanları da  anlamıyorum madem kendi bildiğini yapacaksın sorma aaa
0 oy
(5,351 puan) tarafından
10 sn sürecek bile olsa giderdim 
0 oy
(4,003 puan) tarafından
ya ciddi misiniz saka mi yapiyorsunuz ? insan acil bir isi yoksa cocugunun karnesini almaya gitmez mi  
(560 puan) tarafından
Babası olacak yanında
0 oy
(4,498 puan) tarafından
Bem giderdim 
0 oy
(233 puan) tarafından
Benim annem hep çalışmak zorundaydı ilkokulda çok geldi ama ortaokul lise üniversite hiçbir veli toplantima mezuniyetim gelemedi çok ağır bir fabrikada çalışıyordu izin vermiyorlardi asla. 25 yaşımdayım inan hala içimde uhtedir. Bence gitmelisin herkesin ailesi gelecek 
0 oy
(3,644 puan) tarafından
4 yas artik biseyleri anlar. Annelerin yarisi gelememis olsa onemli olmaz da hepsi ordaysa cocuk fark eder yani.

Ben giderdim ne bileyim
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Gitmelisin benm karne zmnimda annem gelememişti suan 21 yasindayil hala unutamadim herkesin annesi vardı yanında baba olsa bile anne isteniliyor kızım var şuan aynı şeyleri yaşamasin diye her zmn yanında olacam sende git değişiklik olur ordan parka gidersiniz eğlenir cocuk
(560 puan) tarafından
4 yaş ne kadar hatırlayabilir ki
tarafından
Ben 4 yaşımı hatırlıyorum
(1,576 puan) tarafından
Şimdiki çocuklar herşeyi çabuk kavrayıp unutmadiklari için hatırlar ben anasinifina gitmedim ama birinci sınıf falan olayları hatırlıyorum onlarda hatırlarlar ama siz bilirsiniz
0 oy
(718 puan) tarafından

Ben iki küçük çocukla komşumun çocuklarının karne törenine gidicktim geç saat olmasaydı özel bir an bence ben heves ettiysem siz nasıl etmiyorsunuz bence yanlız bırakmayın 

Değersiz hissedip hircinlasabilir
0 oy
(7,083 puan) tarafından

Benimki de eylülde anaokula başlayacak inşallah. Bu durum olduğunda karne olur mu bilmiyom anasinifta :angel: olursada ilk kez miniğimle okul fotom olacak <3 heyecanlı olur .

0 oy
(2,162 puan) tarafından
Baba ayrı anne ayrı. Gitme imkanınız varsa neden gitmeyesiniz? Babası bırakıyorsa arabayladır. Siz de gidin o çocuk sizi de arar orada. Bizim için küçük olan detaylar onlar için büyük olabiliyor.
0 oy
(1,994 puan) tarafından
Ne olursa olsun giderim bi karne de olsa orda herkesin ailesi olacak o çocuk kendini niye kötü hissetsin ki ogretmeniyle birlikte resim çekerim ki çektim de beraber oralarda resim çekindik karne günü diye bende yanlış yapmışsın çocuğunun önemli bi gunu
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Valla ben gittim aynı senin dediğin gibi oldu 4 aylikda bebgim var bebek arabasında babası ona baktı biz karne aldık geldik 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Nasıl ne gerek var ya Allah aşkına karne alıyor veliler geliyor belkide ilk karnesi ilk heyecanı ben şahsen imkan ve fırsat varsa aile olarak gidilmesinden yanayım ne tek anne ne tek baba gitsin veli toplantisina da bir kez anne katiliyorsa ikinciye mutlaka baba katilmali 
0 oy
(881 puan) tarafından
Ben gitim  aldık geldik çocuklarain gözü anneyi arar herzman benim oğlumda  karnesini aldigi gibi onca kalabalıkta ilk bana kuştu yanıma geldi
0 oy
tarafından
Niye çocuğu mahçup ediyorsun ? Bu gün neden önemsiz bir gün olsun ki? Bahanen uzak olması mı? Çocukla ilgilenmeyeceksen neden doğurdun peki. Kız çocuğu diye mi bu ilgisizlik?
tarafından
Sevimli mor vampir koy yav
tarafından
Ahahah tamam aşkım başka koyayım :D
0 oy
(284 puan) tarafından
Daha 4 yaşında, evet ileride fotoğraflara bakarken fark etmediği sürece sizin karne almaya gelip gelmediğinizi hatırlamayacak. Ama gitmediğiniz için yaşadığı burukluğu hayatı boyunca bilmeden taşıyacak. Anlam veremeyecek, yalnızlık sanacak.

Küçük bi çocuğum daha var diyorsunuz. Anlıyorum, kolay olmayacak ama bunu kendisi de daha çok küçük olan ve babasının yanı sıra sizin de ilginize ihtiyacı olan ilk çocuğunuza borçlusunuz.
0 oy
(10,660 puan) tarafından
Benimde iki çocuğum var bu sene anaokuluna başlayacak hiçbir anını kaçırmayı düşünmüyorum. Benim için duygusal bir an çocuğun içinde mutlu olacak bir an herkes anne babası foto çekilirken onun annesi olmayacak yazık 
0 oy
(15,188 puan) tarafından
Fotoğraf çekimi olacaksa anı kalsın diye gidilebilir 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 142 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
16 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.