0 oy
260 göst.
önce Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Bilgisi olanlar yazarmi ben 2 gün kalıp çıkmıştım daha önceden geri alırlar mı 

6 Cevaplar

0 oy
önce (692 puan) tarafından
Sen zaten boşanmadin mi ? Ev sana ve çocuklara tahsis edilmedi mi ? 
Çocuklar zaten snein kötü enerjini alıp daha da kötü oluyorlardir. Bence bu doğru bir karar. Benim bildiğim tekrardan kalabilirsin. Sonuçta sığınma evi. Ama kendine bir düzen olusturman lazım. Çocukları bırak ve ailene git. Bir işe gir.
önce (260 puan) tarafından
Aileme gidemiyorum ailem karışık bi aile şimdilik gidemem ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem
önce (1,740 puan) tarafından
İyide sığınma evinde daha kötü olursun orda sana hizmet edip çocuklarına bakicakalrini sanmıyorum madem bakamiyorsun yurda ver orda daha mutlu olurlar belki
Çocukların babaları var hanımefendi. Babalarına verip kendi sığınma evinde kalacak. Ondan bahsediyor.
Keşke en başta öyle yapsaymis
-Reklam-
0 oy
önce (1,349 puan) tarafından
Kusura bakma seni üzmek için demiyorum ama kaçtır postlarina denk geliyorum kendinle ilgili filan, bence çocuklarını yurda ver sende psikolojik tedaviye başla , eşinle bağın yok sanırım sığınma evine gitmek için, sen kendine gelmeye çalışıyorsun bununda çözümü tedavi olman 
0 oy
önce (343 puan) tarafından
Kesinlikle Kınamıyorum seni vardır geçmişinin altında bir şeyler yaşadığın travmalar Ama şunu da anlamıyorum ya boşanmışsın kurtulmuşsun çocuğuna bak ya al çocuğuna güzelce gül eğlen sen çocuklarına bak kendine bak ya Millet sana heveslensin desin ki Helal olsun ya çocuklarıyla dimdik ayakta duruyor
Oyle valla bu bi süreç sabret kötü günler de geçer dimi çocuklarıma bakamıyorum nedir onlar sağlıklı mi yanındalar mi önemli olan o
önce (343 puan) tarafından
Hepimiz süreçlerden geçtik İnan ki hiçbirimizin hayatı Belki de dört dörtlük değildir ama ne yapıyoruz dimdik ayakta durmak zorundayız herkes yorulur derdi Annem Ama annen hiçbir zaman yorulmaya hakkı yok gerçekten öyleymiş
0 oy
önce (185 puan) tarafından
Lincleyecekseniz lincleyin umurumda değil psikolojiniz bozuksa tedavi olun sonra çocuklarınıza bakın yaşadıklarını bilmiyorum ama emin ol daha beter şeyler yaşayan kadınlarımız var
0 oy
önce (422 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. 
0 oy
önce (8,110 puan) tarafından
Bence piskiyatriste git yat belirli dozlarda ilaçlarla bı müddet yatarak tedavi yapilirsin sıfırdan başla sonra sığınma evlerinde daha kötü olursun yaşam standartlari zor hapis gibi tlfn bile kullanamazsin uyum saglayamazsin evde bu sekildeysen orda hiç yapamazsin
önce (260 puan) tarafından
Ben hiç bir yerde uyum saglayamiyorum zaten hep bu yüzden kaybettim artık yaşamak istemiyorum
önce (8,110 puan) tarafından
Annemde senin gibi şuanda babam vefat edince çocuk yemek ev hicbirsey hoU görmüyordu hocbirsey sadece uyuyordu evlendi şuanda bizide saldı sağa sola rezil etti mutlumu desem deil sadece bizlerden uzak kalmak isdior

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 265 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Zeynep7070 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 426 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Koalam (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.