0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (819 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar ek gıdaya başladık tadım şeklinde ilerledik bugün bebeğim 6 aylık oldu ve öğlen bir kaç kaşık tarhana çorbası, muz ve akşam saatinde de yoğurt yedi. Tabi miktarları çok az. Emiyor bu arada, şuan ara ara kusuyor az şekilde ve kusmukta koku var, üşüttü mü yoksa gıdadan dolayı koku mu bilemedim sizce?

Ankara'da yaşıyorum çok sıcak camlar açık ve öğlen balkonda havuza soktum ama su ılıktı

3 Cevaplar

0 oy
(2,594 puan) tarafından
Hepsini daha önce tek tek denedin mi ? Tarhana bebek tarhanası mi ?
(819 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim. Muzu öğlen verdim 12 gibi. Çorbada 14.30 falan. Muzu zaten iki dilim fileye koydum yarısını emdi yedi çok vermedim.
(2,594 puan) tarafından
Rica ederim canım, muz normal vermişsin ama mesela tarhana verdiysen yoğurt vermeseydin çok gelir midesine yada 2 tatlı kaşığı verseydin yoğurt
(819 puan) tarafından
Anladım canım haklısın dikkat ederim artık yoğurt akşam 7 de verdim ama arada emdiği için çok geldi. İnşallah bir şey olmaz korktum
(2,594 puan) tarafından
Korkma canım fazla geldiği için kusmuştur doğal yani.
(819 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alışmaya çalışıyor normal. Bir de fazla geliyor olabilir. Ek gıda verdikten hemen sonra emzirme biraz beklesin
(819 puan) tarafından
Tamam canım ona dikkat ederim
0 oy
(8,906 puan) tarafından
Canım tarhana çorbası koku yapabilir sadece kusmayla hasta diyemezsin zaten ateşi yoksa ishal bütün tıkanıklığı ya da akıntısı yoksa ya da kuru öksürüğü yoksa 1 kere kusmayla hasta olmuş diyemezsin koku da çorbadan kaynaklıdır bende anakaradayim valla çok sıcak çocuk öğlen uykusuna yatmadan önce baktım terden vücuduna tuylar yapışmış böyle nasıl uyusun dedim banyoya soktum dediğin gibi çok sıcak 
(819 puan) tarafından
Çok kusması olmadı canım. Oynarken ağızdan az biraz çıktı bir iki kez.
(8,906 puan) tarafından
Canım sen fazla zorlamissin ek gıdayı hele tsrhana corbasini verirken dikkatli ol kusunca genzini çok yakar o zorlama çocuğu biseyi yok telaslanma zaten kusmaya bağlı bi rahatsizligi olsa huzursuz olurdu
(819 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim ama tarhanayi öğlen 14.30 da 4 5 bebek kaşığı yedi. Akşam 7 de minik kavanoz yoğurt. Yarın daha dikkatli olurum
(8,906 puan) tarafından
Yoğurt fazla gelmiştir ya da gazını vardır mide gazını cikarirken midesindeki de ağzına gelmiştir daha çok küçük
(819 puan) tarafından
Anladım canım haklısın dikkat etmem lazım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 263 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
9 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
20 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mrve0193 (67 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 188 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azizeak (178 puan) tarafından soruldu

396,810 soru

11,868,422 cevap

35,976 kullanıcı

...