0 oy
144 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (1,610 puan) tarafından

Hayırlı geceler hanimlar, 

Agda filan bana gore degil cildim cok hassas ve cidden biktim. Ben jilet kadiniyim karar verdim :) tek kullanimlik jiletlerden kullaniyorum genelde ya da esimin sakal tras makinesini ama sifirdan kesmiyor o.

Kadin traş makinesi arıyorum  onerebileceginiz ve de fiyati uçuk olmayan oneri istiyorum. Philips gibi markalar ilgimi cekmiyor, kullanip memnun olduklarinizi yazabilir misiniz, tesekkurlerrrr

5 Cevaplar

0 oy
(9,468 puan) tarafından
Ben Trendyodan ufak bir makina aldım ama lazere gidiyorum lazer öncesi kısaltma için kullanıyorum 
(1,610 puan) tarafından
Markasi nedir
(9,468 puan) tarafından
Link atayım
https://ty.gl/2vhg3d0jf7
Öyle çok afilli bişey değil ama iş görüyor bence güzel
(1,610 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından
Kadin makinasida bildiğin jilet gibi kesiyor hatta bi tık uzun bırakıyor cımbız yerini kullanirim diyorsan al braun kullanıyorum ben
(1,610 puan) tarafından
Cildim.com hassas donme yapiyor, ve cok aciyor, jilet ideal su an
0 oy
(719 puan) tarafından
Bnde arzum'un var iki başlıklı biri tras gibi kesiyor diğer başlıkta cımbızlı bn çok memnunum kaç yıldır kullaniyorum,( tras gibi dediysem o kadar sivri bırakmıyor)
(1,610 puan) tarafından
Bakicam tesekkurler
(719 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(831 puan) tarafından
Ben Braun slik epil 9 kulaniyorum çok güzel traş başlığı sıfır yapıyor 
(1,610 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Lazere gidin. Ama öyle güzellik salonuna falan değil. Hastane ortamında lazere gidin. Ben yıllar önce gittim. Ne evlilikte, ne gebelikte öyle dertlerim olmadı. Çok büyük rahatlık gerçekten. 
(1,610 puan) tarafından
Lazerin sahlik acisindan masum olduguna inanmıyorum, makinesinide almistim ama kullanmayi bıraktım,  tesekkurler yinede
tarafından
Makinesi ile kesin etki göremezsin diye düşünüyorum. Çünkü üst segment özel hastanelerde bile lazer cihazı 1-2 tane oluyor. Yani işe yarar lazer cihazları çok çok pahalı.

Benim yıllar oldu, o kadar memnunum ki. O yüzden herkese tavsiye ediyorum. Diğer türlü sürekli temiz kalmak zor olduğu gibi, uğraştırıcı da.  Sağlık açısından yıllardır bir soeun tasamadim. Tabi siz bilirsiniz yine de.

Soruna gelecek olursak; Makine olarak jilet gibi değil de, cımbız gibi kapanıp açılarak kökünden çeken cihazlardan alabilirsin. En azından birkaç gün idare eder.
(1,610 puan) tarafından
Tesekkur ederim, ama cildim cok cok hassas cimbizlilar hem kanama hem kil donmesi yapiyir cikarken maalesef, artik agdadan bile vazgectim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 662 göst.
27 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde meva1 (1,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,257 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
8 Ekim 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,262 puan) tarafından soruldu

393,730 soru

11,774,423 cevap

35,790 kullanıcı

...