0 oy
191 göst.
önce Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından
Muhabbet kuşum var daha 4,5 aylık aşkım diyor babacık diyor cici kuş diyor Aferin çocuğum diyor ve bugün de gıcığı öğrettim eşime söylesin diye öğrettim ama bana söylüyor gıcık gıcık diye hayattaki şansım Sizlerin de kuşları var mı

14 Cevaplar

+1 oy
önce (850 puan) tarafından
Masallah be bebise bende de 3 erkek muhabbet kuşu var 
önce (343 puan) tarafından
Ayy harika benim canım bu canimmm
-Reklam-
+1 oy
önce (118 puan) tarafından
Maşallah ne kadar erken konuşmuş benimde vardı ama hiç konuşmadı konuşmasında bence çok korkunç ya hayvanın konuşması ciklesin yeter
Valla insanım canından parça oluyor ayy ben çok uğraştım sonunda öğrettim o benim neşe kaynağım yaa bana çocuk öldü zor anımda esim getirdi evlat oldu
önce (118 puan) tarafından
Muhakkak öyledir bende severim hayvanları başınız sağolsun bu arada
Allah razı olsun camm
+1 oy
önce (12,907 puan) tarafından
Kayınpeder aldı Defne seviyor diye oraya gidince besliyor oynuyor 

Eylül Ebru babacik aşkım hoş geldın cicikuş dıyor
Ayyy masalahh bende anne demeyi ogretcemm
+1 oy
önce (9,134 puan) tarafından
Biz de yeni sahiplendik bı tane yarın tam 1 hafta olacak daha yeni Yavru konuşmaya başlamadı henüz 
Oo daha bebekse Vallahi konuşur o da konuşur Benimki de bebek geldi bana yavaş yavaş konuşturuyorum
Bekarken vardı kusum o çok güzel konuşuyordu :) buda erkek konuşacak gibi. Eski bir telefonum var gece ona ses kaydı yaptım kuşların genelde kolay öğrendiği şeyleri söyledim ev sessiz sakinken açıp yanına kouyuruyum
Ooo mantıklı bence omzuma gelince başlıyor um.solemeye yarın anne demeyi ofretirim
Bizimki şuan o kadar yaklaşmiyo çocuklar ürkütüyor biraz kuşu
Eline al annesi gibi görsün semi ben öyle yaptım sıpa beni annesi sanıyor
+1 oy
önce (956 puan) tarafından
Bende de var aşkım annecim babacık cimbom oğlum oğluşum (öyle seviyorum) canım benim cici kuş çok seviyorum diyor daha da öğrenirdi de çocuk olunca geri planda kaldı biraz 
4 bucuk aylik masallah iyi ogretebilmissiniz biz aldığımızda 1 aylıkti daha ucamiyordu bile mama ile besliyorduk
Ben var ya ne emek verdim Buna İşimi gücümü bırakıyorum Ondan sonra Bunu alıyorum güzelce oynuyorum öğretiyorum Eşim bile şaşırıyor diyor ki yani sen normal de diyor İşini bırakıp hiçbir şeye odaklanmasın buna nasıl odaklanıyorsun
Onlarınki de can Allahin sessiz kulu ne güzel yapıyorsun benim tek pişmanlığım kuşumu yalniz bırakmak oldu 3 yaşında 2 tane eş değiştirdik 3 gün petshopta bıraktık orda da eş seçmedi artık tutmaz dediler 1 yaşında falan eş almak gerekirmis çalışan kisilerseniz geç olmadan eş almanızı tavsiye ederim canım
Ay Yok ya ben eşim miş istemiyorum şimdi torunum mornum olur uğraşamam Hani ben bunun yanında kimseyi konduramıyorum Ben çok kıskancım O da beni eşimden çok kıskanıyor eşim yanıma gelince kıyametleri koparıyor nasıl burun burun bağırıyor
önce (4,127 puan) tarafından
Allah seni :D kız oğlun olsa evlendırmezsın de sen :D
+1 oy
önce (441 puan) tarafından
Bende hemi cennet papağanı hemde muhabbet kuşum var muhabbet kuşum sade cici kuş  ve babacık diyor 

Onları kaynıma verip eşimi  arkadaşi sultan papaganı getirecek 
Papağan bakimiz zormuş ama
önce (441 puan) tarafından
Evet baya zor oluyor ama alıştım girince 2 sının temizliğini falan yapıp çıkıyorum
Bende öyle iki günde bir temizliyorum yawrukun kafesini
+1 oy
önce (464 puan) tarafından
Benim degil ama annemlerin var babama babacik askom halil falan diyor birde babam ona cagirmak icin islik caliyordu onun aynisini yapiyor bazen annemle konusurken isligi caliyor babam ise gitmedi mi evde mi diyorum o derece benzetiyor
Hahhaha sıpa
0 oy
önce tarafından yeniden gösterildi

image

merhaba ben bubi işte benim kuşum buu

önce tarafından yeniden gösterildi
Annesi buna kurban olsunnnn
0 oy
önce (988 puan) tarafından

Papağanim var :D

Oda güzel oluyor konuşuyormu
önce (988 puan) tarafından
Konusuyor ya onun  sesi daha gür bide geçenlerde oğlanı uyutuyorum birisi pişt diyor tövbe estağfurullah dedim bı baktım bizim Coco onu öğrenmiş şimdi sürekli bağırır bide
0 oy
önce (10,635 puan) tarafından
Benim de sultan papağanım var ayy özledim oğluşumu
Konuşuyor muu
Evet şarkı söylüyor anneni seviyorsan alkışla
Babacik
Cicikus aşkım babişko falan filan
Yaaa süper bise ya
Evet evet Rabbim neler yaratıyor çok şükür küçücük kuşa nasıl akıl veriyor hayret ediyorum bazen nasıl şarkı söyleyebiliyor mesela
Dimi Rabbım büyük işte kurban olurum rabbime
0 oy
önce (1,953 puan) tarafından
Bizimde var 4 yaşındaa ailenin bir bireyi biyere gitsek özlüyoruz okadar severiz. Akkuş babacık aşkiiimmm hapşu öksürük hahahaha yapar 

Sus kıızz.. şükür Allah.. daha neler neler unuttum.. evde hiçbir yere konmaz direk bize konar 
Masalahh yaaa çok güzel oluyor
0 oy
önce (7,620 puan) tarafından
Vardı benimde kactı benim kuş 
Ya kiymam al yine sahiplen
önce (7,620 puan) tarafından
Yok almicem 2 tane çocuk var
0 oy
önce (3,079 puan) tarafından
Bizimde bir çitirimiz var ,dünya tatlısı.2 yildir birlikte yaşıyoruz kızıma arkadaş oldu ,bizimki de konuşuyor.Çok seviyoruz en minik aile üyemizi :)
Ömrü uzun olsun :)
önce (3,079 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
önce (273 puan) tarafından

Maşallah ona. <3

Bizimki 6 aylık hala konuşmuyor bayada uğraşıyoruz.

Baya emek vermen lazım ben 3 saatimi ayirdim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 436 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.
0 oy
10 cevap 224 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 213 göst.
24 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu

384,929 soru

11,513,147 cevap

35,174 kullanıcı

...