0 oy
210 göst.
önce Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından

O yüzden herkesin Arife günü Mübarek olsun Hayırlı Bayramlar şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun huzur mutluluk içinde bir bayram geçirmeniz dileği ile 

4 Cevaplar

+1 oy
önce (65 puan) tarafından
Hayırlı bayramlar şimdiden teşekkür 
önce (580 puan) tarafından
Hayırlı bayramlar olsun herkese
-Reklam-
+1 oy
önce (343 puan) tarafından
Amin Rabbım kalbindeki sana nasipnetsin
Amin Allah razı olsun cümlemize inşallah
+1 oy
önce (9,352 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi

valla bayram gelmiş neyimee :unsure:

Arefe günü millet harıl harıl iş yapıyor ben oturmuş bekleyen işlere karşı kahve içiyorum:D bebem durmuyor ve asla iş ypmama izin vermiyor. Esim içerde sallıyor bende hemen bi kahve arasına kaçtım

önce (65 puan) tarafından
Kız benim bebek de 2 aylık olacak banyo yaptırıp yatırıyorum öyle girip yapıyorum işlerimi yoksa benimki de izin vermiyor
Amin
Valla benim ki 5buçuk aylık ne banyo yaptırınca dururne yatınca :) uykusi bile yok yarım saat anca uyuyor. Kucakta duruyor sadece
Arada dişlerini kontrol et canım bazen dış huzursuzluğu da oluyor
Muhtemelen öyle benim de aklıma geldi :( eli sürekli ağzında zaten,henuz görunen bişey yok dişinde ama sanırm damakları sertleşmeye başladıkça huzursuz ediyor
Zaten öyle oluyor hemencik çıksa etse yavrularımız rahat etse
+1 oy
önce (135 puan) tarafından
Rabbim zorda olanların yardımcısı olsun bu platforma girdiğimden beri vefasız olduğumu anladım. Meğer ne rahat hayatım varmış ama ben şükürsüzmüşüm. Ailemden yana şanslı olmasam da eşim tarafından çok değerliymişim. Neyse uzattım postların etkısınde kaldım
O ben okudukça şükür ediyorum lan diyorum benim ne güzel evliliğim varmış ki benim eşim dünyanın en iyi insanı merhametlisi bazen o bile batıyordu bana yani yat kalk Şükür namazı kılmak lazımmış poslari okudukça
önce (135 puan) tarafından
Öyle vallahi Rabbime bin şükür daha daha eşime değer vermeye başladım önceleri bazen üzerdim onu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
8 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
0 oy
4 cevap 389 göst.

384,929 soru