0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar oğlum olacak eşim tek oğlan kızımın ikinci adı kayınvalidemin adı oğluma da kayınpedermin ismini koymak istediler ama ben istemiyorum 36 haftalık hamileyim yaklaşık 2 aydır sorun sıkıntı tartışma yaşanıyor eşim de istiyor ama benim ahımı almak istemiyor benim gönlüm olmadan koymak istemiyor eşimle ailesinin arası bozuldu çok kararsızım siz olsanız ne yapardınız 

23 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından
2 isim koy ikinizin de gönlünüz olsun
-Reklam-
0 oy
(173 puan) tarafından
Bizimkiler ortada çocuk yokken tutturdular vefat etmiş kayınbabanın ismini koyun diye. Başta ben eşime demiştim istersen koyarız diye. Ama şimdi onlar ısrarla isteyince hiç içimden gelmiyor. Koymam da artık. Çok güzel bir hayatı da yokmuş. Çocuğuma ismini koysam belki onun hayatını da etkilecek. İsim enerjileriylee ilgili okumalar yaptıkca fikrim değişti. Tek ve modern bir isim koymak istiyorum eğer kısmet olursa. 
0 oy
(1,700 puan) tarafından
Melek gibi insan olsalar bile  gene koymam. Iyi bütün sülalenin ismini her doğurduğuna koy o zaman. Böyle bir saçmalık mı var. Kaynım 34 yaşında kayinvalidem o zaman bile çocuğumun adını ben koyucam kimse karışmasın demiş. Eşimin ismini halası koymuş çünkü. Kimse gıkını bile çıkaramamış taaa o zamandan. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 721 göst.
0 oy
4 cevap 160 göst.
21 Haziran 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
26 Nisan 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Emellllsdkkk (300 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 178 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,071 puan) tarafından soruldu

397,216 soru

11,880,574 cevap

35,997 kullanıcı

...