0 oy
675 göst.
Aile kategorisinde (863 puan) tarafından
Kızlar eşimle 7 senedir evliyiz . Kayınpederim ve üvey annesi var biz birlikte 2 sene yasadik sonra evi ayırdık neyse bu süre zarfında tartışmalar yaşandı küslük girdi araya . Daha sonra kayınpederim ben doğum yapınca ziyarete gelmişler neyse . Şimdi arada ki anlaşmazlıklar bitti kavgalar da bitti fakat eşim üvey annesi öncelerde sorun çıkardığı için o kadın gelmeyecek numaranı vermeyeceksin diyor ama gel gelelim haftada 1 yada 2 haftada 1 gezmeye onlara gideriz babamı görmeye . Benim sorunum şu ya evlerine gitmeyelim yada gidiyorsak kadının gelmesine seslenmeyelim yani evine gidip yemek yediğim çay içtiğim kadına ben nasıl numaramı sil bize gelme diyeyim ? Ya gitmeyecez yada gidiyorsak bunlar olacak diyorum sizce haklı mıyım ne yapıyım kafam iyice karıştı .

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani dediğin gibi ya gitmeyeceksiniz yada gelmeleri onu rahatsız etmeyecek 
(863 puan) tarafından
Eşime bunu anlatamıyorum işte orda babam var diyor e iyi gidelim gittgmz zaman onlar da gelmek istiyor anlamiyor adaam beni
tarafından
Allah yardımcın olsun bacım aha bu dik kafalı adamlara laf anlatmak zor bende de bı tane var ondan
-Reklam-
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Gayette haklısın vala. Peki eşin oraya gittiğinzde yemek falan yiyormu?

Sonuçta konuşmuyor yememesi lazm diye düşünüyorum 
(863 puan) tarafından
Yiyor tabiki yemek yiyip cay icip kalkiyoruz . Konusmuyor hpsgeldn derse hosbldm der tm cayi bitse bana soyluyor fazla muhatap degil yani bende oyle dusunuyorm ama beni de arada birakiyor
(4,962 puan) tarafından
Çok zor bı durum vala  iki arada kalmak
0 oy
(1,461 puan) tarafından
O da evine koymaz bı sure sonra o zaman anlar eşin 
(863 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canm
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yani bu durumda sen iki ara bir derede kalıyorsun bnde olsam ya bnde gitmem yada yada onlarda gekirse ve numaramı isterse germek zorunda kalırım zorundada değil aslında o şekilde olması lazım ys köjten keseceksin bağını yada o şekilde olmalı ama işte eşiniz maalesef bu şekilde anlamıyor bn giderim babamın 3vi istediğim zaman gider istediğim zaman gelirim babamın evi ama o gelemez düşüncesinde
(863 puan) tarafından
Aynen aynı dusuncedeyim yanlis dusunuyor ya ben kokten koparalm baglari diyorm babam küsüyor diyor ee ne yardan ne yaradan vazgeciyosn diyorum yok beni de arada koyuyor bide sen söyle istemiyorum diye diyor ya ben dusmanim olsa konusamam öyle dedim
(1,465 puan) tarafından
O zaman eşin gidip gelsin sen gitme cnm öyle de olmaz ama napıcaksın eşinin kafası biraz sert gibime geldi dediğim dedik çaldığım düdük meselesi kayınbabana da söylersin kaynanan duymadan oğlun böyle söylüyor bn yapamam o şekildede diye sen gidip gelmezsen kaynanada gelmez yani gerçekten hoş değil ama napıcaksın seninarada bırakıyor işte
(863 puan) tarafından
Kuzum afedersn iki ucu b*klu degnek bu esimin tek gitmesine de ben izin vermiyorum uvey kaynanamin kizi falan var hic hos degl hemde napicami sasirdm kendi de gitmiyor bensiz valla iyice daraldm bunaldm
(1,465 puan) tarafından
Valla bnde ne diyeceğimi şaşırdım cnm ya napıcaksın gideceksin o zaman ama herşey tafında bi şekilde hani çok sanimi olmadan eşinin yaptığı gibi yapacaksın merhaba merhaba nasılsın iyiyim sen nasılsın o kadar yani çok samimi olmadan mesafeli yardım edilecek bişey olur yaparsın yemek vs gibi bulaşık gibi onun dışında muhabbete girmeyeceksin ki ovda gelmeyi düşünemesin sende o samimiyeti bulamayınca işte kayınbaban gel diyecek bu kez üvey kaynana o da o şekilde gelebilir birlikte mesele birazda kayınbabada bitiyor karısı istenmezse o da gönül koyar gelmez bilemedim birde bunu da dile getir eşine belki biraz olsun taş kafalılığı bırakır
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kadında bir süre sonra sizi istemez bence kim olsa istemez 
0 oy
tarafından
Çok haklısın
0 oy
(934 puan) tarafından
Sen hiiiccc karışma, eşine de ki madem sen istemiyorsun benlik bir sorun yok, o zaman üvey annene b3nim yanımda söyleyeceksin, böyle böyle gelmeni istemiyorum eşimin de numarasını sil diye de. Yarın bir gün kocanla üvey annesi iyi olacak ama sen boyle söylediğin için kötü olacaksın, hiç lafını bile etme sen. Sen hallet de kocana beni bahane gösterme de
0 oy
tarafından
Haklısın arada kalmışsın.
0 oy
(993 puan) tarafından
Çok mantıklı görmek istemeyen konuşmayan evine de gitmez böyle söyleyince eşin ne diyor ?
0 oy
(106 puan) tarafından
Git sen söyle ben kimseyle kötü olamam de
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Çok haklısın bence

Ayıp olur yani kadın bi gün dese ki siz de bana gelmeyin madem. O zamanda o suçlu olur halbuki o da haklı olur böyle bi durumda. Eşi hatrina ses etmiyordur
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Eşine şöyle hayal dünyasından çıksın. Babası onu eş olarak eve getirmiş. Onun kabul etmemek ne haddine. Onu reddetmek babasını reddetmekle aynı şey. 
0 oy
tarafından
Çok haklısın canim
0 oy
(621 puan) tarafından
Para için tartışmalariniz oluyor muydu
0 oy
tarafından
Sen haklısın. Ya eşin babasıyla konuşacak o da kendi  eşiyle konuşacak ya da gidiyorsanız onlarda gelecek. Burada senlik bir durum yok. Eşin babasıyla konuşmalı bence 
0 oy
(294 puan) tarafından
Çok haklısın düşüncen çok mantıklı 
0 oy
(2,070 puan) tarafından
Esin hatali kendi yiyip içiyor o gelmesin olur mu öğle sey benim kaynanam da uveydi rahmetli oldu babası şimdi eşimi eve almıyor eşim diyor ki asıl üvey olan babammis 
0 oy
(878 puan) tarafından
Haklısın netice de onlara gittiğinizde de kadını görecek ve görüyordur bunu eşinle düzgünce konuş çünkü saçma düşünüyor 
0 oy
(5,295 puan) tarafından
Haklısın tabiki eşin bunu düşünemiyor mu canım 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 546 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 582 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.