0 oy
1,170 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Merhaba kızlar bundan bir ay öncesine kadar çocuklarımı götürdüğüm parkta bir bayanla tanıştım birkaç bayanla tanıştım git gel yaptıktan sonra biraz samimi olur gibi olduk evime davet ettim kadınların huylarını ahlaklarını hareketlerini beğenmedim çünkü evime geldiler ve beni hiç dinlemiyorlardı kendi aralarında konuşuyorlar küfürlü konuşuyorlar aşırı yüksek sesli konuşuyorlar ve konuşmaları muhabbetleri beni aşırı rahatsız etti en sonunda parkta otururken içlerinden bir tanesi ortamda beni bozdu Ben de kalktım evime geldim şaka yaptığımı zannederek patavatsızca konuştu bu kadın sürekli beni arıyor sürekli ama neden gelmiyorsun diyecek galiba ama ben cevap vermiyorum vermedikçe yine arıyor Çat kapı evine gelir diye korkuyorum sizce ne yapmam gerekiyor bu durumda

25 Cevaplar

+9 oy
(120,490 puan) tarafından
yani insan 10 senelik arkadasini taniyamiyo yeri geliyoda sen parkta gorup numara verip evine almissin dua et hayattasin senin basina bi isde gelebilirdi bayiltip evini soyabilirlerdi
(10,510 puan) tarafından
Yanlız olmak daha iyi emin ol. Kafanda soru işaretleri olmasındansa kafan rahat olur bendensin :)
gozde icimden gecenleri yazmissin hep
(10,510 puan) tarafından
İyi senarist olurmuş bizden :d
o kadsr muge anli seyrettik olsun o kadar yaa☺️☺️☺️
(1,273 puan) tarafından
Kız vallahi gerçekten böyle aynı şekil Bi teyzemle tanıştım numaralastim işte ddi kendini Yanliz hissetme aynı memleketteyim evine davet etti asla gitmedim neyime güvenip gidecem evine bu devirde bide.
-Reklam-
+1 oy
(9,734 puan) tarafından
Bu postun aynısnı bir kaç hafta önce okumuştum sanki burda :)
(9,734 puan) tarafından
:D eskilerden biriydi arkadaş ama kimdii hatırlayamadm :)
(4,903 puan) tarafından
Guzelle ydi Nick öyle hatırlıyorum
(9,734 puan) tarafından
Aa evt evt doğru, dün ki postunda da çok tanınan biriyim o yüzden başka hesap açtm demişti eşiyle ilgli postu vsrdı :)
(4,903 puan) tarafından
Dünkünü görmedim ben kuzum ☺
(188 puan) tarafından
Bende aynı okudum dedim belki eski postdur
0 oy
tarafından
Açıklayıcı bir mesaj yaz. Görüşmek istemediğini dile getir. Zaten daha sürekli ararsa polise gideceğini söyle. Sıkıntı olmaz
0 oy
(2,530 puan) tarafından
Telefonu açıp derdi neymiş öğren müsait değilim falan de her seferinde anlar m.al değilse.kimseyle muhatap olmak zorunda değilsin.sevmedigin birini neden evine alasın ki
(64 puan) tarafından
Evet hani biri cevap vermeyincede anlaması lazım yani
(2,530 puan) tarafından
Engelle kuzum en iyisi .az muhabbet çok huzur:))
(64 puan) tarafından
Bencede :))
0 oy
(719 puan) tarafından
Herkesle samimi olmayacaksın hele iyi tanımadığın birini ve evine davet edeceksin nede numaranı vereceksin ben hep mesafeliyimdir insanlarla 
(64 puan) tarafından
Evet bundan sonra öyle yapıyorum gerçekten artık dikkat ediyorum
(719 puan) tarafından
İnsanlara güven olmuyor
0 oy
(661 puan) tarafından
Senle görüşmek istemiyorum derimm
0 oy
(132 puan) tarafından
Cesaretinize hayran kaldım şu dünyada
0 oy
(442 puan) tarafından
Kız bu nasıl cesaret valla numaranida vermissin
0 oy
(3,476 puan) tarafından
Bence telefonuna cevap ver musait olamiyorum bu ara kusura bakma de ama buz gibi soguk sekilde soyle. Bi daha aramaz insallah
(64 puan) tarafından
Bir daha ararsa öyle yapıcam veya direk engelliycem
0 oy
(2,673 puan) tarafından
Valla helal olsun nasıl guvenip evinize alıyorsunuz ben yıllardır tanıdığım hatta iyi nimetlerinden hiç şüphe etmediğim insanlara bile gitmeye evime davet etmeye çekiniyorum 
(64 puan) tarafından
Buda bana son bir ders olsun
0 oy
(65 puan) tarafından
Bacım herşey olabilirdi evine gelip dedikleri gibi evini soyabilirlerdi sana iftira atabilirlerdi herşey ama herşey olabilir daha bir ay olmadı bir kadını kocasının akrabası sadece kolunda ki 3 bilezik için doğradı attı hiç mi TV izlemiyorsunuz nasıl böyle pervasızca evinizi mahreminizi tanımadığınız insanlara acabilirsin Allah'ım esirgesin evladının başına bir iş getirsen devir bizlerin büyüdüğü devir değil insanlar 100 lira için adam kesiyor dışarda sen evi damı aciyorsun millete kocam izin vermiyor de kes at bak başına bela olurlar 
0 oy
tarafından
Sen nasıl.bir yalnızlık içindesin de hiç tanımadığın bir bayanı eve alıyorsun hayret
(64 puan) tarafından
Cidden yanlızlğn en üst seviyesindeyim
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Engelle gitsin. 

Eve gelirse de kapıyı açmayın. 
(64 puan) tarafından
En iyisi ya
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Ya arama mesafe koy direk açma etme görünce isteksizce konuş yani ne aldın ne verdin mecbursun ki uyuşmadiniz tamam yani
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bence kısa bi mesaj at engelle gitsin ama tipli yazma çünkü iyice takar sana 
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Bende bulunduğım şehirden başka şehire gittim sadece çocugum parkta oynar orda bayanlarla muhabbet ederiz hiç bir şekilde numaramı vermedim evime de çağırmadım dikkat edin bir daha vermeyin de çağırmayında ararsa da müsait olamadığını eşinin birileriyle görüşmenden rahatsız olduğunu bir daha görüşmek istemediğini dile getir 
0 oy
(3,350 puan) tarafından
Direk soylerim gorusmek istemedigimi ben olsam.
(64 puan) tarafından
Nasıl söylemem gerekiyor peki direk diyememki
(3,350 puan) tarafından
Ben sunu demenden hoslanmadim (ne dediyse artik) sık gorusmesek iyi olur gibi bisey diyebilirsin cat diye diyemem dersen
(64 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
0 oy
(514 puan) tarafından
Güvenme kimseye o devir bitti canım millet şeytan olmus.muhatap olma engelle gitsin.goryrsende eşim izin vermiyo yabancılarla görüşmeme dersin 
(64 puan) tarafından
Aynen öyle diycem
0 oy
(1,273 puan) tarafından
Çat kapı geldiğinde açma kapıyı açarsan eşin açsın buyurun müsait değilim desin, sırf bu yüzden gurbette 4 senedir yanlızm en nefret ettiğin şey bir kadının küfürbaz olması yahu edep vallahi edep ve haya ahlak evet bunlar sadece kadınsı özellikler değil ama ben bir kadın olarak Bi kadının küfürlü konuşmasından çok rahatsız oluyorum ki erkekdende aynı şekil. 
(64 puan) tarafından
Aynen bende hic sevmem hiç
0 oy
(11 puan) tarafından
Değerli zamanınızı başkalarına değilde çocuklarınız için harcayın.Kırılan kırılsn kimsenin duygularını tatmin etmek zorunda değilsiniz.Her aradığında dönmeyin.Aralarinda çok bulunmayın 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 950 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 183 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayal1907 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde Papatyasever (3,191 puan) tarafından soruldu

393,752 soru

11,775,226 cevap

35,793 kullanıcı

...