0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Kizlar biz yazlık aldık eşimle 3 sene oluyor ve her yaz 1 hafta falan kayınvalidelerle gidiyoruz eşim istiyor ve benn sıkıldım zaten aynı binada oturuyoruz her gün görüyorum bide orda aynı evde istemiyorum ama eşim çok israrci

12 Cevaplar

+5 oy
(56 puan) tarafından
Sizde annenizi davet edin. Bir sene hep birlikte tatil yapın bakalım eşiniz ne tepki verecek
(2,288 puan) tarafından
En mantikli yorum
-Reklam-
+2 oy
(662 puan) tarafından

Bu erkekler bekarken aile nedir bilmezler el kızı gelince saçma bı sevgi geliyor bunlara:angel:

(408 puan) tarafından
harika bi yorum çok alkış
(662 puan) tarafından
Gerçekten öyle sinirim bozuldu artık eşim eskiden 4 yıl evine gitmiyordu evlenince yas tutuyor resmen ben gidemiyorum diye la eskiden neden gitmiyordun sanki ben izin vermiyorum
(1,991 puan) tarafından
Benim eşim aynı böyle net
(55 puan) tarafından
Ahhahaha ben nisanliyken eşim ailesi ile küstü konusmuyordu düğüne zorla geldiler desem yeridir 7 yıldır evliyim şimdi surekli gidip geliyorlar evlenince kıymete biniyor:)
+1 oy
(2,826 puan) tarafından
Ay 1 hafta icin bu kadar kasmaya gerek var mi bilemedim :) yazlik sizin zaten diger zamanlar ailecek kaliyosaniz bence surat yapmayin.
0 oy
(1,497 puan) tarafından
Tatilde bari salsinlar heryere berabermi gidiyorsunuz böyle hayat geçmez 
0 oy
(3,580 puan) tarafından
Off ne kadar yorucu. Gidince onları evde bırakın dışarı çıkın. 
0 oy
(10,415 puan) tarafından
Diger zamanlar bosmu duruyo
0 oy
(1,333 puan) tarafından
Bu erkeklerin evlendikten sonra aile düşkünü olmasına hayret ediyorum artık 
0 oy
(6,742 puan) tarafından
Kız aynıyız aile apartmaninda oturuyoruz yazlığa beraber gidiyoruz tek fark yazlığı biz almadık kaynanamlarin yazlığı. Bu sene gitmeyecektim söyledim beraber gidin ben gelmicem diye ama kayınpederim vefat etti 3 ay önce eşim ısrar etti yalnız bırakma bizi diye kıyamadım geldim. Ama bu son senemdi yani daha da gitmem. Şu an yazliktayz
(13 puan) tarafından
Ben de seneye satmayı düşünüyorum böyle gitmez sürekli
(6,742 puan) tarafından
Nerede yazlığıniz
(13 puan) tarafından
Kocaalide
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ay ne kadar sacma . Benim kaynanamda gidiyor yazın yaylaya. Bana da diyorlar sen de gel bizimle nurda kal diye . Eşim gelemez çalıyor çünkü. 6 yıllık evliyim bir kere bile gitmedim. Eşime diyorum zaten aynı apartmandayız hergun görüyorum bir de yazın göremem diye. Ama tabi ev onların bizim değil. Kendi evime tatile gitsem her yıl onlarla sattiririm o evi. 
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Madem ayrilamiyor anasindan her yaz anasiyla gider tatile o ne ole gotle don gibi.ben bu erkekleri zaten anlamiyormki bi karinla cocuklrinla bas basa kal nolur ölurmu ananiz sanki.ben olsam gitmem kesin net kim ne derse desin
0 oy
(15,931 puan) tarafından
E 1 haftadan ne olacak. Ailesi de yazlıkta vakit gecirsin gezsin değişiklik olsun istiyodur. 
0 oy
(14,066 puan) tarafından
Sen orda tatil yapmayacaksın ki o zaman hizmete gidiyorsun kabul etme 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 245 göst.
11 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 429 göst.
0 oy
7 cevap 332 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pampers (221 puan) tarafından soruldu