0 oy
56 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Yaklaşık 2 senedir beko çamaşır makinesi kullanıyorum denemediğim detejan yumuşatıcı kalmadı kokuları kalmıyor çamaşırda ve çamaşırlar çok kırışıyor ,kırışık önleme açık olduğu halde. Servisi çağırdım ama normal sorun yok diyip gittiler ne yapacağımı şaşırdım . Beko kullanıp aynı sorunu yaşayan var mı ne yapabilirim bana bir akıl verin :( kurutma makinesini de regal aldım o mu çektiriyor yoksa yine çamaşır makinesimi anlamadım bazı kıyafetlerimiz çekti 

5 Cevaplar

0 oy
(199 puan) tarafından
Kaç devırde sıkıyor idealı 800
(27 puan) tarafından
Hep 800 de sıktırıyorum hatta bazen nevresimleri 600 de sıktırıyorum ki kırışık çok olmasın diye perdelerim bile kırıştı en düşük devirde olduğu halde
-Reklam-
0 oy
(6,892 puan) tarafından
Kurutma küçülüyor canim
(27 puan) tarafından
Regal markası baktım alırken kimse dememiş küçülttü diye ona güvendim ama çekti bazı şeyler . Mesela eşimin çorapları çekti tşörtleri çekti benimkilere birşey olmuyor adamınkiler küçüldü:D zorla aldırdım zaten şimdi şikayetleniyor kıyafetlerim çekiyor diye :)
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Kırışıma değil ama koku sorunu bende de var. Ne döksem kokmuyor. Ayda bir de boş çalıştırirm ona rağmen yani.  Benmde 3 sene oldu kullanalı. 
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Beko dan nefret ettim resmen ya benimde aynı koku flan hiç yok bide balkona serince leş gibi kokuyo midemi bulandırıyo. Kırışıklık sorunu yok ama 6 yıldır kullanıyorum 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Yok ya bende Arçelik kullanıyorum aynı sorun bende den var 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zehram (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bn bir anneyim (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 157 göst.