0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kizlar ben babamlaara gidicektim esim goturecekti dun soyledim dedim yarin aksam gidelim tam dedi sabahtata.kendi soyledi gid3cekmisin evet dedim babamlar koyde bend3 haber verdim bizimkilere ablam filan beklyordu yemek yapmislar esim dedi yarin sabah gidelim bende bozuldum tabi okadar hazirlandim heveslendim yok.iste yarin baska bi yere gidecekmis giderken beni brakcakmis iki defa git gel yapmamak icin iste hali yokmis simdi filan bende bozuldum vala az once kayin valdeme gitmicegimi soyledim yani hevesim gercekten kirildi isteklerimin hic onemi yokmu bide hamileyim kalkti carsiya gitti 11 de 12 de ancak gelir eve kirildim bilmyorum cokmu abartyorum kaynanmda git dedi sorun cikartma ben sorun cikartmyorum hevesim kirildi gitmek istemyorum sadece sizce haksizmiyim

3 Cevaplar

0 oy
(103 puan) tarafından
??????????????
-Reklam-
0 oy
(171 puan) tarafından
Ailenle bayramlaşmak en doğal hakkin tabiki eşin ayıp etmiş. Eşin ailene gitmez mi bayramlarda
0 oy
(120,230 puan) tarafından
hormonlar tetiklemis biraz  ha 5 saat once haa 10 saat snr ne farkeder tatlim bayramda anasi babasi olmayablar var evladi olmayanlar var sen bi kac saat gec gitsen nolcak
(103 puan) tarafından
Hayir ben onda dilim ki dese 2 3 gun sonra gidelim isim var anlarim ama sabah tam dip gitme saati gelince yok yarin gidelim demesi  benim sinirimi bozdu ben hazirlik yaptik elbis3 filan hazirladm ilaclarimi koydum sonra ilaclari geri ckarttim icemk icin
(120,230 puan) tarafından
bu kadar gerginlik neden camtadan ilac cikartmak falan kac dk alirki yani gebeymissim deymez gerilmeye bebek hissediyo

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 590 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ebruliiiiii (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 179 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Belsev (891 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu

386,107 soru

11,543,694 cevap