0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (556 puan) tarafından
Arkadaşlar ben emzırmeyı bırakalı 3 yıl oldu ama meme mi sıktıgımda hala boyle yaglı sut gibi bısey geliyo o agız sutu var ya onun gibi sıvı geliyor sıktıgımda doktora gittim ultrasonda bısey cıkmadı ama sonucu henuz gosteremedım bısey yok diyen ultrasonu yapan doktor bu sıvı neden gelir bunu yasayan var mı delırcem durup dururken gelmiyor memeyi sıktıgımda geliyor 

2 Cevaplar

0 oy
(2,405 puan) tarafından
1 yıl oldu hala geliyor normal.bir şey
(556 puan) tarafından
Ama 3 yıl oldu benim normal mıdır ki
(2,405 puan) tarafından
Çok normal arkadaşım 4 sene önce ikiz doğurdu hala süt gibi sıvı ya da renkli şeyler geliyomuş. Ben de oğlum emmeyince çok ağladım kesilmesi için uğraştım ama kesilmedi yani öyle sormuştum ona o da hala geliyor sıkınca dedi.
(556 puan) tarafından
Rahatladım o zaman çok teşekkür ederim
(2,405 puan) tarafından
İnşallah bir şey yoktur içini ferah tut zaten kist kitle va yokmuş hormon kaynaklı olması çok yüksek
-Reklam-
0 oy
(825 puan) tarafından
Benden de geliyor birinden beyaz ve şeffaf renk diğerinden şeffaf ve siyah renk bende gittim normal sıkma dedi doktor
(556 puan) tarafından
Yaaa İcim rahatladı suan bide ruyamda meme kanseri oluyordum onu gordum bugun moralim çok kotuydu senin ne kadar oldu bırakalı emzırmeyı
(825 puan) tarafından
26 ay oldu bırakalı canım Allâh korusun benim de göğsüm de kitle var ameliyat olacam onu gösterirken sordum doktora normal o sorun yapma dedi
(556 puan) tarafından
Anladım bende sırf bu sıvı İcin gittim doktora şukur kist kitle cıkmadı ama su sıvı İcin sonucu doktora gostermem gerek

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 939 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
4 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gambarber (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.

397,159 soru

11,878,823 cevap

35,995 kullanıcı

...