0 oy
431 göst.
Diğer kategorisinde (283 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Merhaba.

Birkaç yerden iki tane gülü olan çocuklar çok yaramaz olur diye duymuştum. Rivayet, batıl inanç vs. elbette ama siz kendi çocuğunuzda benzer şeyler gözlemlediniz mi?

12 Cevaplar

+1 oy
(5,195 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

aa oylemiymis. benim de iki tane asiri huysuzmusum kucukken. bu da buyurse her cck buyur derlermis benim icin . asiiri aglama huyum varmis  annemle bababnnem bidaha biyere gtmeyelim ev oturmasina eziyet oluyor derlermis vunku biraz biri kapanirmis bi odaya benle biraz biri. evde teror esyirirmisim . evde. tavana asili salincagim varmis gece kimi emredersem

o kisi uyandirilip o kisi beni sallarmis.:) dedem sallasin istiyosam dedemi gece gece uyandirirlarmis o sallarmis beni uyutmaya calisirmis. babam dersem

babam:)

benim oglumun da iki tane yemin ediyorum 2 senede 20 yil çokertti beni. dun yatakodasina kadar su basti evi banyo yayaprken iki dk yanliz biraktim diye dusakanini acip fiskiyeyi diaari tutmus gider yok banyo disinda. sadece dusakabin icinde var

(5,195 puan) tarafından
ozetle oglum
da benim agzima sciuor. ama bu gulu genetik diye dusunmustum. iki tane olan yaramaz olur diye bir sey duymamistim. bize uyuyor bizde birebir dogru net eminim:)
(283 puan) tarafından
Allah kolaylık versin. Yandık dedim içimden okurken. Henuz bu kadar değil ama çok hareketli hiç durmuyor yerinde. Daha 11 aylık, ben 11 senedir uykusuz, yoegun ve açmışım gibi hissediyorum. :)
(17,463 puan) tarafından
Sen ettiğini bulmuşsun bildiğin ahsshhdhdhd
(5,195 puan) tarafından
aynn zaten annem diyor bazen ki bu ne hic seni biz nasil buyuttuk bi bilsen ozaman kamera olsaymis ta cekseymisiz keske diyor. kiz kadin bana yemek yedirmek icin mahallenin butun ccklarini eve dolustururmus ki cvklar yerken belki bende feyzlenirim canim isterde yerim belki diye:))
en cok da sinirime giden bu zaten ettigimi bulmam. bide ben isteyerek cck yapsam kendim kasindim cekerim ceremesini derdim allahimin zoruna gitmesin rabbim verdi basima ben istemeden resmen bu dunyada kefaretimi oduyorum:)
(17,463 puan) tarafından
Hadi sen yine kendi ettiğini cekiyosun Ben de şuan eşimin ettiklerini çekiyorum.  O da aynı benim çocuklar gibi istahsizmis. Annesi babası lokma yediremezmis. Benimkiler de öyle. Kayınvalidem çocukların bu halini gördüğü zaman acır bana adeadfdfff

Neyse böyle böyle buyuyecekler. Ama ben bugün ufak cinnetcikler gecircem onu biliyorum
Memleketten geldik. Çamaşır var iki bavul. Misafir gelecek yatılı. Yarın. Sonraki gün kızımın doğum günü var. Ve kızım asla kucagimdan inmiyo.Bana kolaylıklar dile.
-Reklam-
+1 oy
(46 puan) tarafından
Benim oglumdada var kayinvalidem dediki 2 kere evlenecek 

Kayinpederimdede var ve 2. Evliliği bana da mantıklı gelmedi ama tamamen tesadüf herhalde 
(283 puan) tarafından
Evet bazi yerlerde de öyle derler. Ama nasip...
+1 oy
(280 puan) tarafından
Benim oğlum da da var 17 aylık şuan şımarık değil ama huysuz yeğenim dede var hiç şımarık değil di küçükken bizim orda iki kez evlenecek derler ama inşallah öyle olmaz bahtı güzel olsun 
(283 puan) tarafından
Amin, hepsinin bahtı güzel olsun.
+1 oy
(120,789 puan) tarafından
google baktim doner fotosu cikti o nasi bisi
(283 puan) tarafından
Fotoğraf ekledim. Hicsabit duymadığı için biraz bulanık ama anlaşılır.
(120,789 puan) tarafından
kiz buyudukce sac cikar biri kaybolur doner o muymus ilk kez ogrendim
(283 puan) tarafından
Çok saçlı doğmuştu zaten. 1 kere de kestirdik uzamaya devam ediyor saçları ama aksine uzadıkça daha belirginleşiyor.
+1 oy
(2,105 puan) tarafından
Benim bebegiminde iki tane döneri çok hareketli fena hakkından gelinmiyor doğduğu ilk günden itibaren hemde öyle uyku yeme içme sıkıntı sürekli ağlar inat perişan olduk
(283 puan) tarafından
Al benden de o kadar. Allah kolaylık versin.
(2,105 puan) tarafından
Amin hepimze inşallah
+1 oy
(1,411 puan) tarafından

Benim oğlumda öyle bir şey yok ama içimizden geçiyor :D ama kuzenimin vardı o da cidden çok hareketli yaramaz bir çocuktu

(283 puan) tarafından
Allah kolaylık versin:)
0 oy
tarafından
Ne demekki o resim atabilir misinz 
(283 puan) tarafından
Ekledim, bakabilirsiniz
tarafından
Anaaa benimkindede var :))) 5 yaşında şuan ama benim ki yaramaz huysuz değil beni yoran bir çocuk desem allah çarpar beni
(283 puan) tarafından
Rivayet işte. İnşallah ben de yanılırım :)
0 oy
(466 puan) tarafından

Bizde 2 kere evlenecek derlerdi :D

(283 puan) tarafından
Evet bazı yerlerde öyle derler
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Benim oglumunda aynı aşırı yaramaz bir çocuk 
(283 puan) tarafından
İnşallah saçtan değildir de yanılırız :) Allah kolaylık versin.
0 oy
(8,945 puan) tarafından
Benim oğlumda da 2 taneydi valla maşallah yaşıtlarından uslu çok şükür 
(283 puan) tarafından
Darısı başımıza:)
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Ahaha saçı olmadığı için ikisinide bilemiycem benm bebeler hem sarı hem kel oluyor 
(283 puan) tarafından
Allah keyifle büyütmeyi nasip etsin
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Çok saçma ama bizde de diyorlar erkek çocuğu böyle.olirsa iki eşi oluyormuş kozdada olursa kuma getirilecekmiş 

Dediğim gibi batıl inac burda öyle deniliyor daha önce eskiden öyle olanlar iki eş falan getirilince inanmişlar
(283 puan) tarafından
Evet, batıl inanç işte...

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 662 göst.
3 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beratcinar (2,773 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 176 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Fatma3400 (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 966 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.

397,232 soru

11,880,905 cevap

35,997 kullanıcı

...