0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (556 puan) tarafından
Bı kaç gundur saçma sapan ruyalar goruyorum birinde kanser olacakmışım diğerinde kendimi mezarın içinde kefenle sarılmış çok kötuyum niye boyle şeyler goruyorum anlamıyorum 2 hafta once kayınpederım öldü kendisini severdim çok ağladım ama ilk Bı haftasında falan boyle şeyler gelmedi hıc aklıma şimdi durumum bu çok daralıyorum ölcemmi acaba anlamadım delircem

2 Cevaplar

0 oy
(8,174 puan) tarafından
Kayınpederinin ölümünden etkilenmiş olabilirsin belki . Ben bilinçaltı olduğunu düşünüyorum. Ölümden korkuyor musun
(8,174 puan) tarafından
O yüzden böyle şeyler düşünüyor olabilirsin ölümden herkes korkuyor normal bir şey ama çok Düşünmemeye çalış yani Zaten Hepimiz öleceğiz bir gün
(8,174 puan) tarafından
Normalde ölümü düşünmeden yaşarız mesela ben de bundan aylar öncesi 6-7 ay önce falan kuzenimi kaybettim beyin kanaması geçirdi birdenbire oldu yani Hiçbir sıkıntısı yoktu Daha da yaşı 35'di onun ölümünden sonra bende etkilenmiştim sürekli ölüm aklıma gelirdi.
(556 puan) tarafından
Galiba cenazeden dolayı ama hiç kendimi boyle mezarda falan görmemiştim
(8,174 puan) tarafından
Vallahi rüyaları çok takılmamak lazım Ben ne kötü Rüyalar gördüm , hatta dün gece de gördüm ama kötü rüyaları anlatmamak en iyisi
(556 puan) tarafından
Dimi küçük kızım var Bi buyursun kendi ayaklarının ustune dursun o zaman olceksem oleyım :D
-Reklam-
0 oy
(2,528 puan) tarafından
Olumden etkilenmissin oku devamli kendine

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 357 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 253 göst.
7 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
+1 oy
20 cevap 637 göst.
8 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Grcemr1365 (202 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,483 cevap

35,997 kullanıcı

...