0 oy
221 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,196 puan) tarafından

image

kizlar boyle sivilcelesmiş  uclanmis beyaz ucu. dikis patlamaz heralde yapistirma sonucta iki yil gecti sezeryandnan. acaba sivilce cikti da oraya mi denk geldi tesadufen. onemsemiyorum bi agri sizi da yok da bir aya havuza falan gircem. enfeksiyon iyice ilerlemesin iyilesmesi laİm bian once

5 Cevaplar

0 oy
(632 puan) tarafından
Ya ben sana mesaj atacaktım iyiki post açtın canım o bence dikis acilmais değil sivilce bende de oldu bir iki defa 
(5,196 puan) tarafından
iyi bari yaa mantiken uzun sure dikisle ilgili sorun olmaz diye dusundum ama nolur nolmaz gidecekdim
doktora .
(632 puan) tarafından
Yok kız çok olmus bişey olmaz dikişe
(5,196 puan) tarafından
sen ne icin msj atacakdin bana:)
(632 puan) tarafından
Hiç nasılsın ne alemdesin diye :)
-Reklam-
0 oy
(8,959 puan) tarafından
Bende de oldu böyle bişey geçti zamanla 
(5,196 puan) tarafından
antibiyotikli krem alcam suemek icin
(8,959 puan) tarafından
Ben önemsemedim valla geçti gitti
0 oy
(9,497 puan) tarafından
sivilce canım o, benimkinde de oldu
(5,196 puan) tarafından
hicde orda cikacagi akla hayale gelmez  tam dikis uzerinde. kotu bise olmasinda sivilce gecer artik :)
(9,497 puan) tarafından
Aslında daha el verişli yer. kıvrımlı falan eskisi gibi değil. ben anlamadımbilebaşta, bir bastırdım öylesine pörtledi sivilce :) Bayadır da ordaydı sanırıö5ve büyük ihtimal hep olacak
(5,196 puan) tarafından
ben ilk defa farkettim. kilo aldim biraz  terliyor da havasiz mi kaliyo bilmiyorum ki gerci asiri sarkmiyor ama yinede eskisi gibi acik degil o bolge kilo alinca daha katlandi gbi sanki.:)
(9,497 puan) tarafından
benimkini tam saçma yerden kesmiş, ağda yaparken de zorluyor :) kadın olarak hiçbir işimiz kolay olmuyor ki zaten:)
0 oy
(2,537 puan) tarafından
2 yilda mutlaka kaynamistir etlerin ya sivilcedir o
0 oy
(2,707 puan) tarafından

İmkansız böyle birşey olması hani yeni sezeryan olsan tamam ama aradan uzun zaman geçmiş üstelik karın bölgesi 7 katman olduğundan dolayı sorun çıkmaz korkma o basit bir sivilce bazen kıl dönmesi bile oluyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 219 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 192 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde gonul_42gmail.com (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 227 göst.
9 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya9519 (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,095 göst.

397,343 soru

11,884,324 cevap

36,004 kullanıcı

...