0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (2,955 puan) tarafından
Kızımın omzunda ben bişey yapışmış sandım tırnağımla kazdım kazdm zorla çıktı gömülmüş iyice ucu çıktı galiba ama minicik kene mi değl mi emin degilim geriye kalan yeride kızım aciyor diye elletmedi 

eşim uyuyo kaldiramadim koparmadan önce dusuncektin kalkınca bakayım dedi şişlik falan yok yerinde ama sinek isirmis gibi kırmızı 

Böyle iğne gibi bişey elimi sürünce batıyor sanki 

3 Cevaplar

+1 oy
(2,430 puan) tarafından
Kocan uykuyu falan bıraksın direk hastaneye koşunnn
(2,955 puan) tarafından
Kalkmadi ya işte kene olduğunu gözümle görmedim biran yikiyordum kızımı görsem dk durmam da et beni gibi yumsagmsi biseydi anlık suyla akti
-Reklam-
0 oy
(152 puan) tarafından
Kene elinizle cikrilmaması gerekiyor doktora gidin içinde kalmıştir benim de ayağıma girmişti hayvanlardan geçmişti hep kaşiniiyordu
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Bsnim köyde böyle bişey geldi başıma dayım meyve bıcağıyla aldı ama sen yapma. Ben ozaman kucuktum anlamadım doktora gotür hemen 
(2,955 puan) tarafından
Goturcem kuzumda kene mi değil mi anlamadım ki inan sivilce ucu kadardı ya gözümle net kene olduğunu görsem dk durmam da işte böyle bişey mi kene şeysi eşim gamsız bişey olmaz derde yerinde bişey batıyor sanki ele

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 339 göst.
0 oy
1 cevap 187 göst.
0 oy
6 cevap 211 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.

397,225 soru

11,880,734 cevap

35,997 kullanıcı

...