0 oy
1,113 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Esim ve abisi çocuklarımı kacirdi,buyuk kizim 4 yaşında kucuk kizim emiyor daha digru düzgün ihtiyaçlarini karsilayamiyor, 
Esim yaklasik vir saat boyunca beni dövdü çocukları kacirmaya çalıştığı esnadaa, ben coklu darbe ugradim bedenimde morluklar sislikler var darp raporu aldım, çocuklarımı vermemek icin direndim o esnada buyuk kizim eşimin bana uyguladığı darpten oda etkilendi, ve esim çocuklarımı kaçırdığı gibi hastaneye benden once yetistirip esim çocuğu darp edip diye bana iftira atti darp raporu aldirdi, bende darp raporu aldim, 
Neden polisi aramadin diyeceksinjz o esnada , polisi aradim telefinu elimden aldi sonra polis bana geri donus yaptı telefonu tekrar elimden aldi atti, ben telefina tekrar koştum almak icin o esnada çocukları aldi fırladı arabaya koydu götürdü, çocuklarımı mahkemete bana verir mi lutfen beni aydinlatin cok kötüyüm

20 Cevaplar

+4 oy
(4,349 puan) tarafından
Benim arkadaşımın eşi bebeğini kaçırmıştı polis bir şey yapamıyor müşterek çocuk olduğu için biz bir şey yapamayız ortada dava ve velayet kararı yok demişlerdi. Savcılık kalemine mi ne gitmişti dilekçe vermişti 2 güne almıştı bebeğini 
(4,089 puan) tarafından
Bunu ben de yeni öğrendim, inşallah kısa sürede çözülür.
(5,956 puan) tarafından
Adli sorunlarda öncelik kadın-annedir. Savcı sıradışı kötü kalpli biri çıkmazsa annenin velayet almasına öncelik verilir. Kaldı ki ortada darp var yalan var kaçırma var bunların hepsi kusur sayılır. Emzirdiğinizi mutlaka belirtin
(5,476 puan) tarafından
Aynen canım emzirdiğini mutlaka söyle
tarafından
Bu yorumu post sahibi gördümü acaba
(4,349 puan) tarafından
Evet gördü
-Reklam-
+1 oy
(152 puan) tarafından
Tabi ki verir daha küçük ve sana ihtiyacı var emiyor ve baba darp etmiş kızın da konuşacak yaşta bı koz hakim ona da sorsun gerekirse çocuklarına şiddet uygulamadigini senin
(6 puan) tarafından
Kızım bir sakız ile kandirilan bir çocuk , sağlıklı karar verir mi vermez mi bilmiyorum, tek derdim cocuklarim
(152 puan) tarafından
Sonuç da darp edilmiş sin hadi çocukları dövdü kendini de mi dovdun tabi ki çocukları sana verirler git şikayet et hatta karakolu aradım de kayıtlar da çıkar zaten
(6 puan) tarafından
Evet beni çok kötü dövdü ,
+1 oy
(342 puan) tarafından
Çok geçmiş olsn cnm nasıl bı insanlar ya ee noldu polise gitmişsin heralde ne dediler ariyolarlarmi adamı çocukları bulamadılar mi daha inşallah bulurlar yavrum ya daha biri emiyor biri 4 yaşında o çocuk travma yaşar unutamaz o anı asla 
(6 puan) tarafından
Çocuklar onun babasının evinde
(342 puan) tarafından
Ee tamam polisle git baskın yapsın polisler al hemen
(6 puan) tarafından
Polis diyor babasıdir ikinizde mustereksiniz mahkeme kararı ile alacağız diyor
(342 puan) tarafından
Babası ama kaciramazki, ne yani çocukları kaçırdı almak için mahkeme kararımı bekliceksin
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Direk git karakola çocuklarımı kaçırdı diye şikayette bulun en azndan uzak bir yere çıkaramasn film değil sonuçta telefon sinyalinden falan dk da bulur polisler 
(6 puan) tarafından
Gittim canım
(342 puan) tarafından
Noldu cnm arabasından hemen bulurlar yani fazla uzaklaşamaz haber ver mutlaka burdan
(6 puan) tarafından
Çocuklar babasjnin evinde
0 oy
tarafından
Severek mi evlendin
(723 puan) tarafından
Kız kadın ne anlatıyor sen ne yazmıssın
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Darp raporu almışsın zaten, polisi de aramışsın o kayıt onlarda vardır. Gidip çocuklarımı kaçırdılar diye şikayetçi ol. Mahkemenin onlara vereceğini düşünmüyorum. 
(6 puan) tarafından
Zaten şikayet ettim canım ne olur dua et bana
(4,089 puan) tarafından
İnşallah alırsın çocuklarını, bu süreçte seni ararsa ya da mesaj atarda delil toplamaya çalış, ses kaydı al yaptıklarını anlatırsa.
0 oy
(260 puan) tarafından
Allah boyle babanin belasini nokta nokta oste ne bisim bi herif bu seytan diyo parayla adam tut agzini burnunu kirdir sen korma alirsin insallah yavrularini 
(6 puan) tarafından
Ne olur bana dua edin
(260 puan) tarafından
Ederim tabikide bol bol ederim hemde insallah kavusursun evlatlarina en kisa en kolay uolla
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Allah belasını versin bide cocugami vurdu elleri kırılsın inşallah git al şimdi orda daha çok döver bizde kalacaksın diye
(6 puan) tarafından
Ne olur bana dua edin
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Canım 4 yaşında ki kızına pedogog eşliğinde de aile içi durumunu sorarlar çocuğundan laf alırlar zaten öbürü daha emiyor diyorsun mahkeme verir sana mahkeme de  sorarsa istersen telefon kayıtlarını al polisi aradığına dair bir belgen olur polisin seni aradığını ama eşinin telefona ulaşmamasını sağladığını anlat hastaneye gidip darp raporuu aldığını göster ama hanımlar bilginiz olsun "KADES"uygulamasını indirin ve tek tuş ile evinize emniyet gelir sana da geçmiş olsun canım 
(6 puan) tarafından
4 yaşında ki kızım daha doğru düzgün tuvalete gidemiyor, sağlıklı karar veremez ki
(1,030 puan) tarafından
Pedagog bir resim ile bile anlar
0 oy
(2,117 puan) tarafından
Boyu posu devrilsin Allah bu dünyada değil öbür dünyada cektirsin ona bu dünyadaki az gelir olayın olduğu yerde kamera varmiydi cocuklari arabaya koyarken falan 
0 oy
(2,188 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım. Merak etme sana verirler, darp raporun var. Polis arama kaydin da çıkar her türlü. Yani oyunlarla bunu beceremezler o kaynin da kocanda Allahtan bulsunlar 
0 oy
(8,177 puan) tarafından
Bu olay nerede oldu ya sokakta Kimse Sana yardım etmedi mi
0 oy
(16,002 puan) tarafından
Buradaki hanımlar gebe olanlar vardır dualarına temiz kalplerine inaniyroum dualarıni eksik etmezler insaAllah rabbim o caniden kurtarsın seni 
0 oy
(1,648 puan) tarafından
İnsan bile demek istemiyorum o yaratık ve abisine çocukları sevip onları istediğine bile inanmıyorum cocuğunu azıcık düşünen annelerini öldüresiye dövmez ufakcık daha acaba nasıl korku neler düşündü yavrucak o adamın tek amacı sana ceza vermek çocuklar bahane
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Ne mahkemesi ya polisi arayıp kapısına dayanan şuan
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Mahkeme çocuklara sorar elbet sizi anneniz mi darp etti babanız mı diye çok küçüklerse bilmiyorum ama büyük kızım diyorsun büyük kızın söylemez mi bizi annem dövmedi babam dövdü diye
(6 puan) tarafından
Daha yeni 4 yaşında nasıl sağlıklı bir karar verir ki
(3,555 puan) tarafından
Büyük kızın diyince ben daha büyük diye düşündüm canım ama yine de çocuk psikoloğu eşliğinde sorulabilir
0 oy
(13 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun bende 5-6 ay önce boşandım yıllarca çocuklarımı mahkeme babalarına verir, çocuklarımdan ayırır beni diye ayrılmaya cesaret edemiyordum. Ben çalışmıyordum o yüzden korkuyordum. Ama annenin akli dengesi bozuk değilse, çok büyük yüz kızartıcı suçlar işlememişse kesinlikle anneye veriliyor. Hele ki elinde darp raporu var. Beni de en son kavgada darp etmişti bende rapor aldım. O raporla tehdit ettim. Dedim ya benim istediğim şartlarda anlaşmalı boşanırsın yada hem çocuklarımı alırım, hem tüm yasal haklarımı alırım, hem de üstüne tazminat davası açar seni mahvederim dedim. Git hangi avukata sorarsan sor. Yüzde yüz ben haklıyım ve dediklerimi yaparım dedim. O da gitmiş sormuş herkes anlaşmalı boşan yoksa zararlı çıkarsın demiş. Kuzu kuzu geldi 1 ay içinde anlaşmalı boşandık. Benim istediğim şartları kabul ederek...
(6 puan) tarafından
Canım çocukların kaç ysindaydi peki

Allah seninde evlatlarininda yardımcısı olsun inşallah
(13 puan) tarafından
Kızım 7 yaşında oğlum 4 yaşında. Ve şuan hamileyim. Darp olduğunda 2 haftalık hamileymişim.  Çocuklar ne kadar küçükse anneye verilme ihtimali o kadar yüksek.
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun. Umarım çocuklarınız öyle bir canavarın elinde kalmaz. Küçük olanı alırsınız büyük olanda belki biraz süreç uzar ama onu da alırsınız. İnşallah sağ salim kavuşursunuz çocuklarınıza. Sonrasında da çok dikkatli olun. Kadına el kaldıran insandan her şey beklenir. 
(6 puan) tarafından
Ne olur duaya çok ihtiyacım var
(1,100 puan) tarafından
Dua edeceğimmmm...
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Dun çocuğun yanında sesimizi yükselttik birbirimize bagirdim diye vicdanda olucem seninkilerin syasadiklarina bak yavrularım 
(6 puan) tarafından
Kaç gündür cektgm acıyı bir Allah bir ben biliyorum
0 oy
(2,914 puan) tarafından
Neden o çocuğa senin adına darp raporu çıkarsın anlamadım ozaman birisiniz çocuğa vurduysa darp raporu çıkar ama hastanede beli olur inşallah sen değilsin dir öyle olsa hayata devlet o çocuğu sana vermez bide bi şekilde sen vurmadiysan onu bi şekilde ortaya çıkarmak zorundasın avukat bişey tut bişeyler yapman lazım yani seni linclemek için demedim ama doktor darbe olmayan birine de darp raporunda vermez  
(6 puan) tarafından
Eşim beni darp ettiği zaman ve çocukları kaçırmaya çalıştığı zaman ben büyük kızımı tuttum, o esnada hem eşimin darpleri bana hemde kızıma geliyordu , bundan dolayı boynuma attı ,

Birazdan çocukları getireceklermis inşallah
(2,914 puan) tarafından
İnşallah çok sevindim zaten erkek tahamül edemez kadın gibi çocuğa anladı bakamiyacagini
(342 puan) tarafından
Aaa hadi çok sevindim getirceklermiş diyosun çocukları valla dua ettim namaz kılarken tanıdık tanımadık çocukları annelerinden anneleride cocuklardan ayırma diye her türlü dua ettim inşallah gelirler cnm insallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 450 göst.
27 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Esrarengiz anne (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,275 göst.
26 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 271 göst.
27 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Mursi (938 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,141 göst.