0 oy
377 göst.
önce Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
5 kez sezeryan ile doğum yapmış olan varmı? 

11 Cevaplar

0 oy
önce (2,464 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Akrabamız üç ay sonra 6. Sezaryenini olacak keyfi gayatte yerinde kadının 
önce (27 puan) tarafından
Hangi şehit hay maşallah
-Reklam-
+1 oy
önce (1,794 puan) tarafından
Caniniza kastınız mı var bacım ya 4. Bile tehlikeliyken 5. Sezeryan diyosun valla pes ne diyim Allah akıl versin
Ay yok ben değil nerde bende o cesaret ama biZim doktor ikincide baglayalım gitsin diyo kapının önünde Suriyeli bacıları gördüm boy boy maşallah kaç çocuk 5 temem diyince bize niye 3 temem dedim komşu 6 ciiiiiii diyince yok artık diyip sormak istedim ne bilim ama bizde de varmış bazı arkadasların görümceleri girmiş doğuma Allah isteyene hak edene maddi manevi gücü yetene nasip etsin ben çok isterdim şahsen ama 10 yıl olmadı sonra 3 kayıbım oldu ne bilim tedaviler falan çok ugrastık hala çok ugrasıyorum bugün 5 temem ben diyince tiribe girdim :) sabah geçer
0 oy
önce (1,849 puan) tarafından
Ne cesaret kuzu .bilgim yok ama inşallah iyi geçer ne diyeyim 
0 oy
önce (663 puan) tarafından
Normal doğum yapıp ikinciyi ağlaya ağlaya doğuran ben 
Gülü güle büyüt inşallah Rabbim hep güzel günler göstersin :)
önce (663 puan) tarafından
Amin amin canım ama sen yapma bebedine yazık ianan çok sonra anliyvaksin senin sağlığın daha onemlei Rabbim oalnalri sana bağışlasın yeter zorlama kemdini
Amin canım sağol Allah hepimizin evladını bizlere bagışlasın 3 kez bebeğimi kaybettim ileri haftalarda 10 yıl da olmadı 32 yasındayım  ne bilim görünce kapıda Suriyeli bacıları heralde özendim hepsi 5 temem dedi etkisinde kaldım heralde  hep yatarak iğne kanama pilesanta önde kus bide bayıl geçti benim taş gbilerdi nazar etmeyim de :(
0 oy
önce (4,827 puan) tarafından
Allah kurtarsın bacım ne diyeyim. 
0 oy
önce (27,783 puan) tarafından

Yani size kalmış bir durum sağlığınız önemli 

0 oy
önce (65 puan) tarafından
İntihar etmenin daha farklı yolları da var bacım bir araştır istersen şaka bir yana çok zorlayıcı olur diye düşünüyorum 
0 oy
önce (2,142 puan) tarafından
Benim 4cü sezeryan doğumum olacak 
Allah kolaylık versin sağ saglim kucagına al ama 4 coooooook var güzel geçer inşallah 4 çok duymaya basladım ama 5 hiç duymamıştım 6 bile varmış ama genelde Suriyeli bizimkiler borç dertten aklına gelmiyor bişey artık ne bilim eskiden herşey daha uygundu 25 bin olmuş en ekonomik özel hastane
önce (2,142 puan) tarafından
Allahın yazıcı yapicak bir şey yok
0 oy
önce (2,137 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla bu başka birisi 6. Sezaryen valla doktor irayi açık bıraksın her seferinde doktora ayıp onlar zamanı gelince çıkartsinlar bence
0 oy
önce (1,433 puan) tarafından
Geçen gebelik sayfasında gördüm bir abla 7. Sezeryani doğuracaktı çok şaşırdım 
İnsan şasırıyor valla
0 oy
önce (10,853 puan) tarafından
Anaammm kız siz yürek suyuna ekmek mi bandınız. İkinciyi olcam ben kısmetse o bile korkutuyor. Üç değil mi hem sezaryen sınırı Allah yardımcın olsun valla 
Ben 3 biliyorum ama değilmiş işin tuhafı benim doktor 2 de bağlayalım 1 erkek bir kız yeter yeter diyor oysaki 3 kayıp 10 yıl bebek hasreti ne bilim insan özeniyor
Kız yeter anam 2 çocuk şu devirde. Ben bağlatcam bu doğumda inşallah bunlara gelecek sunması var bir de devir eski devir değil
Yaş kaç siZin ben 33 şuan 35 den sonra zaten kafada beyinde kaldırmaz sanırım bilmiyorum dışardan güzel geliyor ama çok zordur eminim demekki erken eğleniyolar pes peşe yapıyolar doktor banada baglat dedi
36 canım benim de. Bu saatten sonra 3. Çocuk düşünmem zaten bu bile acaba diye diye niyetlenip olan bir evlat olacak inşallah
Hayırlı bir şekilde kucagımıza alalım inşallah  hepimiz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 150 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sda.aymina (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esilaam (2,040 puan) tarafından soruldu

386,055 soru

11,541,790 cevap

35,218 kullanıcı

...