0 oy
124 göst.
önce Diğer kategorisinde (492 puan) tarafından
Tek bir ćocuğum var 4 yaşında hep evde tekim çalişmak istiyorum ama oğlumunda yanımda olmasını istiyorum ana okulda çalişabikirim temizlik işi falan yapabilirim ortaokul diplomam var ama aćiktan da okuyorum

. Nasıl yapabilirim nereye başvuru yapmaliyim

4 Cevaplar

0 oy
önce (10,417 puan) tarafından
Işkura basvurabilirsin
-Reklam-
0 oy
önce (1,546 puan) tarafından
İş kurlar alıyor
0 oy
önce (14,066 puan) tarafından
Canım ben bu sene çalıştım. Öncelikle sana yakın ikametgahinin tuttuğu bir anaokulu bulup gidip müdürle konuşman lazım sonrasında başvuru vakti seni arayıp haber verecek sende başvuru yapacaksın şansına artık inşallah hayırlısıyla nasip olur 
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Anaokulunda çalıştım 5 yaşında ki kızım da benimle geliyordu  getir uygulamasından bulmuştum ilanı hemde evime 2 dk yol hemen gittim görüşme yaptım bunlar bana kat görevlisi olarak iş tanıtımı yaptılar bende tamam dedim yaparım temizliği dedim sonra işe başladım 2 hafta sonra felan beni yardımcı öğretmenliğe kitlediler çocuk üst değişimi çocuk tuvalete götürme öğretmen yokken sınıfta durma gibi işleri de yüklediler bana sorumluluk verdiler bende şikayet ettim öyle demiştiniz böyle yaptınız diye sonra baktım iş kötüye gidicek ozaman da çalışmaya ihtiyacım vardı daha da ses çıkarmadım 6 ay çalıştım sonra 2. Çocuk istedik hamile kaldım sonra işten çıkardılar zaten . Demem o ki eğerki anaokuluna başvuru yapıp görüşme sağlarsan kesin bir dille konuş başka iş yaptırıyor musunuz diye 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 93 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 388 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Gamzefe06 (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cikolataaa (571 puan) tarafından soruldu

385,894 soru

11,537,058 cevap

35,209 kullanıcı

...