0 oy
72 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (175 puan) tarafından
Kızım 3 yasında bıraz degısık davranıyor   lütfen çocuğunu götürmüş memnun kalmıs olduğunuz  bır doktor varsa soyleyın hazır ankara dayken götüreyim mersınde yasıyorum  orda pek fayda görmedim  

3 Cevaplar

0 oy
(1,880 puan) tarafından
Merhaba nasıl bir değişiklik var Mersin'de teşhis konuldu mu nedir çocuğun hal ve hareketleri?
-Reklam-
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'nde Çocuk ve Ergen Sağlığı Bölümü' nde Şermin Bilgen Ulgar diye bir doktor var çok ilgili alakalı bir doktor ben çocuğumu aktif olarak ona götürüyorum çok memnunum 
0 oy
(4,672 puan) tarafından
Ben oğlumu psikoloğa götürüyorum canım 3.5 yaşında vuruyor sinirli bağırıyor inatlaşıyor ama seans halinde her hafta bir saat gidiyoruz 
(175 puan) tarafından
İşe yarıyor mu ki ve fıyatı nedır benım kızım da davranışları çok itici  mesela bugün eve gelmesem ve bıdaha hıc gelmesem annem nerde demez  
Bana karsı çok baskın hayır ıstemıyorum der  ama 7 yabancıyı dınlıyor  gıcık oldum misafirlıge gıttık yüzüme bakmadı bazısı annesınden ayrılmaz  benjmkı  benı sevmıyor  bıde küçük bebegım var oda etken oldu benı sevmemesine
(4,672 puan) tarafından
%50 ailede % 50 çocukta bitiyor iş zaten biz nasıl davranmamız gerektiğini öğrendiğimiz için yüzde 50 Sini hallettik bir çok huyunu çok şükür değiştirdi  büyük bir yol kat ettik 2 ayda
Etimesgutta haftalık 1500 canım
(383 puan) tarafından
Faydasını görüyormusunuz peki benim oglumda 2 bucum yasında cok sinirli bi yapısı var bu yaşta bu siniri aşırı fazla sanırım oda abisinden dolAyı oldu o cok tartaklıyor bunu buda hic altta kalmıyor ama sinirli oldu bende gitmeyi dusunuyorum
(4,672 puan) tarafından
Tabikide vurma huyunu büyük ölçüde aştık mesela yediği meyvelerin çekirdeklerini atardı yere şimdi yapmıyor söz dinliyor hareketliliğim evet ama 2 ayın meyvesini aldık
(383 puan) tarafından
Özelden yollarmısınız ismini numarasını doktorun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 104 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hapsol (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
0 oy