0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Arkadaslar o gun buraya post açmisdim kocamla kavga etdik beni dövdu Anemin evine döndüm diye

Çoçuklarimla anemdeyim buyuk kizim surekli agliyo eve gidelim babami özledim diyo çok kötu hiss ediyorum öyle diyincede cocuklarim kuçuk  çalisamiyorum da Anem babaminda maddi durumu iyi deyil çocuklara bez yiyecek bir sey al diyorum alamiyorlar ne yapacagimi bilemiyorum bir sey deyince agiz burun eyiyorlar zaten öyle bir kocaya 4 yıl boyunca bu uzden katlaniyordum okadar çaresizimki 

5 Cevaplar

0 oy
(393 puan) tarafından
Sen çalışsan da annen baksa çocuklarına olmaz mı?

Eşin nafaka ödemek zorunda degil mi zaten?
(37 puan) tarafından
evet ama annem çalismak istiyor isi birakmak istemiyor
(393 puan) tarafından
Kreş?
(37 puan) tarafından
3 yasindaki kizima kres olur ama 2 cocugum kucuk 11 aylik  o uzden almiyorlar kreşe
(393 puan) tarafından
Kardeşimin eşi 1 yaşında vermişti.  Biraz daha sabret yaşında alırlar.
-Reklam-
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Zor malaesef çocukla baba evine gitmek onlarada snaada her şey batat
(37 puan) tarafından
Çok zor çoçukla dahada zor hiç param yok ne yapacagimi bilmiyorum
(2,994 puan) tarafından
Böyle şeylerde insan eşim k,opekte olsa en azndan çocuklarına bakıyor diyip yannda kalıyoruz bir çok kadın olarak , hakkında hayirlisi
0 oy
tarafından
Çalışmaktan başka çare yok.

Okuyan herkese ders olsun. Çoğu kişi çocuk nedeniyle çalışamıyor. En azından kenarda gizli bir paranız olsun. Böyle bir duruma düşerseniz, sizi 5-6 ay idare edecek para biriktirin. Eşim iyi demeyin. Kimse kötü ile evlenmez. 

Mesleğiniz yoksa çok çocuk yapmayın.

Çocuk biraz büyüyünce de bir iş bulun, çalışın. Yaş ilerledikçe iş bulmak da zor. 
(37 puan) tarafından
Meslegi olmayan minlerce insanlar var çogu mutlular kocalari onlari dövmuyor sokaklara atmiyorlarki bu mesleğ işi diyil meslegin olmasi kötu bir sey deyil tabi o ayri bi konu kaderin ve şansin yoksa bu heyatda hep kayp eden sen olucaksin!
0 oy
(841 puan) tarafından
Donme pes etme 
0 oy
(5,299 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun nerde yaşıyorsun.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 187 göst.
4 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Hayalerva (90 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 920 göst.