0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Kizlar özel bölgemde sivirce gibi birşey vardı.bir tane ilk başta ama öyle böyle değil içinde akıntı akıyor ve dokunamiyorsun çok ağrıyor dışı hep kıpkırmızı mor rengine yakın oluyor sıka sıka öldüm üstüne üç dört tane daha çıktı öyle çektim .bitti sandm bu seferde koltuk altımda ilk bir tane çıktı küçük ama çok agryr dokunamiyorum ve akıntı akıyor sıkıyorsn içi boşalıyor ertesi gün yine dolms oluyor,ve bir kaç tane daha çıktı yani kizlar vücudumda ilk defa böyle şeyler çıktı ilk sivirce sandm ama akıntı intahap gibi birşey bu galiba özel bölgede tekrardan cikiyr kaşınıyor büyüyor tekrardan ne olduğunu bilen varmı başına gelen hangi bölüme gideyim akıl verin cekiyrm resmen

6 Cevaplar

0 oy
(179 puan) tarafından
Gören bilen varsa cevaplasın lütfen birde randevu alma basladimi kizlar 
-Reklam-
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Dermatolojiye sıra al canım iltihapli sivilce için hap verir kurutur. Benim yüzümde oluyodu kocaman mor irinli 6nay hap kullandım geçti kuruttu kökleri 
0 oy
(393 puan) tarafından
Yarından itibaren muayeneler başlıyor.  Kadın hastalıkları ve doğumdan randevu al ek olarak da Cildiye ' ye bulabilirsen al.
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Kıl kökü kalmış olabilir mi. O çıkmadan temizlenmez onun içi. 
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Hpv olabilir belki bir genital bölge siğilinden kaynaklı olarak söylüyorum bir kadın doğumcuya smear testi vermekte fayda var 
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Cildiyeden al canım. Geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 526 göst.
16 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 227 göst.