0 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Eşimle üç yıldır evliyiz yedi aylık kızım var ve iki aylık hamileyim korunduğumuz halde olan. Neyse biz eşimle aile meselelerinden kavga ediyorduk. Anne düşkünü anne ne derse odur. Asla ikiletmez lafını ol dese olur. Neyse izne geldik bayrama yine bu anlaşmazlıklar yüzünden kavga ettik beni tüm ssulalesine anlattı diyebilirim boşanmak istediğini söyledi. Çocuğunu on iki gündür ne arıyor ne soruyor ben annemdeyim. O ise tayin çıkan yere gitti bile. Tüm sülalesi benden boşanması için arksinda . Başına buyruk şımarık . Neyse çocuğunu sormamasi anormal değil mi

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız bu adamdan kurtulman ne kadar mükemmel işte . Akrabalar akrep diye boşuna demiyoruz.  İnşallah yasattiklarini yaşasınlar 
(118 puan) tarafından
Dimi boylesinden es ya da baba olur olmaz
(632 puan) tarafından
Kurban kesmelisin
(118 puan) tarafından
Kurban kesecek kadar diyorsun
tarafından
Tabi tabi , şuan hamilelik hormonların baskın geliyor üzülüyorsundur ama ilerleyen zamanlarda şükür edeceksin
-Reklam-
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Sorunlarinizi kendi içinizde halledip sülale içinde yalandan gülüp sallasaydiniz ya tayinciymissinx ne gerek var 3.5 ayda gidilen yerde huzursuz edilmeye değer mi ?
(118 puan) tarafından
Kendi kafasına koymuş ben yansitmadim yoksa
(2,994 puan) tarafından
Sülale istemez bence sırf onlara inat dön kocana ama sen bilirisn asıl.mevzulari ve haaytini sen biliyorsun
0 oy
(2,604 puan) tarafından
O şimdi gaza gelmiş gazı bitince illaki arar sorar hamile karısını terkedecek kadar vicdansız değildir herhalde 
(118 puan) tarafından
Kindar bir insan bitirmiş belli inşallah alışırım bu duruma karnıma çocuk kucağımda çocuk aileme sığındım babam vefat ettim annem var napicam bilmiyorum Allah'a havale ettim
(2,604 puan) tarafından
Sana sevgisi bitmişse nasıl 3 aylık hamile oluyosun bunları sormadın mı kolay mı öyle hemen baybay demek hakkın neyse al evini o ikisine bırakma
0 oy
(11,285 puan) tarafından
Yav boyle adamlara neden yeterince korunmuyosunuzda 2 3 cocuk yapiyosunuz anlamiyorum inanki. Yazik gercekten cocuklara yazik
(118 puan) tarafından
Bir de ilki tedavi ile oldu
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım çocuğunu arayıp sorması lazım onunda çocuğu sonuçta şuan ya sana sinirli yada gaza gelmiş kendini üzme canım pişman olur
(118 puan) tarafından
Ben olacağını sanmıyorum bu kadar da olmaz ya
(1,003 puan) tarafından
Önceden de böyle miydi eşin
(118 puan) tarafından
Bu kadar kararlı asla görmedim kızına duskundu
(1,003 puan) tarafından
12 gün insan özlemez mi kızını ya üstelik hamilesinde rabbim merhamet versin yüreğine eşinin ailen ne diyor canım
0 oy
(3 puan) tarafından
Tıpatıp aynı olmasa da benzer bir durum da bende var. Eşim evin tek çocuğu. Evlendikten sonra da anacılığı çıktı ortaya. Yetmezmiş gibi bir de teyzesi var... Ara sıra bende düşünüyorum boşanmayı. Allah'ım yardımcınız olsun. İnsanı asla rahat bırakmıyorlar... 
(118 puan) tarafından
Çok zor
0 oy
(575 puan) tarafından
Kızını görmek için aradığında da sende açma ve gösterme. Sende kararlı ol. Baskın ol ki farkına varsın yaptığı hatanın. Aradığı gibi açarsan hiç değerin kalmaz, o zaten diyordur ne zaman dönsem kabul eder diye. Etme de tutuşsun 
(575 puan) tarafından
Elbet aricak ömür boyu susacak hali yok ya. Karnında da bir bebek var
(118 puan) tarafından
Üstüme düşeni yaparım dedi ama senden ayrilacam diye
(575 puan) tarafından
Bırak hiç arama sorma eşşeeek gibi gelecek kapına ayağına kapanacak bi tipler genelde öyle olur
(118 puan) tarafından
Bakalım canım dediğin gibi olacak mı görümce olacak kişi de Instagram'da storyde abisine destek oluyor olmuyorsa olmuyordur önüne bakmak gerek gibisinden ona da ağladım resmen Bosansan da önüne bak diyor destek oluyor
0 oy
(4,050 puan) tarafından
Tabii ki anormal. Eşler boşanabilir ama annelik babalıktan istifa etmek gibi bir durum yok. Bunu yapan kişi zaten evliliği de babalığı da haketmiyordur benim gözümde. Hiç de üzülmem ayrılıyoruz diye. Çocuğuna sevgisi eşinden dolayı biter mi insanın? Zaten yeterince baba olamamış demektir. 
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Nasıl korundun merak ettim.
0 oy
(446 puan) tarafından
Benim eski eşim çocuklarımı bir kalemde sildiği ve 1 yıldan fazladır görmediği için bana normal geliyor artık bu tür durumlar
0 oy
(466 puan) tarafından
Benim eşim tek çocuk değil ama çok şımarık büyütmüşler. Allti yıldır evliyiz bir gıdım düzeldi diyebilirim ama yine aynı kendisi dışında kimseyi sevmez . Önden gitsen vuruyor arkadan gitsen vuruyor. Hiçbir şekilde güvenemiyorum. 

Bende ondan skldm artık 3 tane kızim var . Onlar üzülmesin diye devam ediyor işte. 

Evlilik çok zor. 
0 oy
(591 puan) tarafından
O adamdan ve ailesinden kurtulduğuna dua et. Ne güzel ailenin yanına sığınmışsın
(118 puan) tarafından
İşte bırakmakta zor oluyor
0 oy
(1,905 puan) tarafından
Senin durumun resmen esin gaza gelmis dolsurusa gelmjs.baskasinin lafiyla geziyor.o seni kotuleyen insanlara cok yazik.yuva yikanin yuvasi olurmj bunu hic dusunmedilermi.saka gibi.sen gidunce senden iyisinimi vulcaklar.yazik cok yazik.insallaj yasattiklarini yasarlar kuzum.srnin icinde vok zor.arayip sorma kacan kovalanir hesabi.rabbim yardmcn olsn.kafasjnj duvarlara cok vurur ama is isten gecmis olurki insallah bosanmazsnz
(118 puan) tarafından
Gaza gelmiş diye mi dusunuyorsun canım bende öyle düşünüyorum
(1,905 puan) tarafından
Gaza gelmis ve doldurulmus canm.baskq aciklamasi olqmaz yani.cunku yuva yikmak okadr kokay bisi degil
(118 puan) tarafından
Benim napmam lazım peki canim bitsin istiyor nasıl olacak
(1,905 puan) tarafından
Yani guzelce hic konusmyai denedin mi canm.hani bitirmeyelim.ortqda sebep yok falan diye bosu bosuna gunahimiza girmeyelim falan diye yani hic mi yanasmiyor derdi neymis bide acik acik dedimi.
(118 puan) tarafından
Kendimi ifade etmeye çalışmıştım olmadı baktım olmuyor bende ofkelendim bitsin dedim
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Kız bırak aramasın işte boşan gitsin yol yakinken bebelerini de al yanına gitsin lanet
(118 puan) tarafından
Çoğu kişi gaza gekmis diyor ama zaten karaktersiz kişiliksiz bı insan
(4,588 puan) tarafından
E gazla çalışıyorsa bu gazı gider başka gaz doldururlar ömrü billah onun gazını havasini mi cekcen
0 oy
(4,347 puan) tarafından
1 yılı geçti evi terkedeli oğlum nerdeyse 5 aylıktı bir gün bile babası arayıp sormadı bende anlamıyorum gerçekten 
(118 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun siz bosandiniz mı peki
(4,347 puan) tarafından
Geçtiğimiz Kasım ayı açtım davayı çekişmeli olduğu için hala devam ediyor 3 yıl sürer gibi
0 oy
tarafından
Defolup gitsin ailen destekse çocuklarıni büyüt ama nafaka vs herşeyi hallet ve eminim elinde sonunda  pişman olacak sen takma 
(118 puan) tarafından
İnşallah pişman olur bunu yaşamasını çok isterim
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Hepsini gectim hamile oldugun halde sana bubu yapani sen affetsen de allah affetmez 
(118 puan) tarafından
İnşallah Allah'a havale ettim ben onu
0 oy
(897 puan) tarafından
Bazı insanlarda babalık vasfı yok malesef. İns düzelir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 408 göst.
7 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ecrin-Busra (1,504 puan) tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 320 göst.
27 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (750 puan) tarafından soruldu