0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (140 puan) tarafından
Yapılırmı sızce pıde ayran ses sıstemı  vs

15 Cevaplar

0 oy
(14,487 puan) tarafından
yapılır tabiki niye olmasın
(140 puan) tarafından
Bazıarı saçma buldu
(14,487 puan) tarafından
bazıları villadan gelme herhalde
-Reklam-
0 oy
(3,801 puan) tarafından
Yapılır canım neden yapilmasin bende köydeyim geçen hafta burda da yaptılar eşimin akrabaları
(140 puan) tarafından
Güzel oldumu bıde ev çok eskı ama bahcesı ıyı
(3,801 puan) tarafından
Güzel oldu onlar da kavurma pilav salata sarma ayran ve tatlı koydular hazir tabaklara hoca getirmiştiler yaklaşık 300 kişi vardı burdaki ev yeni ve bahçesi kocaman bahçede adamlar kadınlar da evde balkonda falan bir şekilde yaptılar
(120,777 puan) tarafından
kiz hulyos benim arkadas diyodu bi fenomenmi ne varmis adi rana koncuk ahaa bu post sahibi o fenomen olmasin laAaa
(3,801 puan) tarafından
Yaaa bilmiyorum ki sevdoş ben ilk defa duydum öyle bir fenomen mi varmış anam ☺
(120,777 puan) tarafından
benim kankiler biliyo vsrmis
0 oy
(11,277 puan) tarafından
Yapilir neden yapilmasin. Kaynanam kirklarelili mevlut falan yapacaklar iste sunnet mesela yada kina koye geliyolar. Ortada meydan var caminin onunde oraya masalar kuruluyo. Okunup sonra yemek dagitiliyo. Hatta her cuma koyden biri kendisi iste ailesi icin okutup tuz makarna falan dagitiyo gelenlere
0 oy
(6,530 puan) tarafından
Olur tabi ki neden olmasın 
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Bence olur neden olmasın 
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Aşır güzel olur bende mevlüt yapacam ev müsait değil ama zorunluluktan evde yapcam keşke benim de bahçem olsa yapardım orda rahatçaa
0 oy
(1,594 puan) tarafından

Yapılır çokda güzel olur, şimdiden Allah kabul etsin canım :)

0 oy
(419 puan) tarafından
Neden olmasın ki. Ben ilçede oturuyorum bizim burda genel olarak evler müstakil ve bahceleri var mevlit verenler kendi bahçelerinde verirler.
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Niye yapılmasın en güzeli.sicak.havada milleti daraltmaya,ev halkını bunaltmaya gerek yok.acik hava miss çay içerler yemek yerler el acar Allah kabul etsin derler geçerler.bixim burda kapalı yerde var köy içi meydanda ama herkes dışarda oturur yinede .en güzeli 
0 oy
(212 puan) tarafından
Yapılır tabiki
0 oy
(741 puan) tarafından
Ah ahh bende eşimin köyünde evin bahçesinde ufak çaplı bı bebek mevludu yapmak istemiştim ama kaynanam yaptirmamak için kırk takla attı, bahaneler uydurdu. Benim zeki kocamda onun aklına uydu köyde mevlüt yapmayacagiz. Sonra bende sinirlendim kendi memleketimde yaptırcam insallah. 
0 oy
(2,134 puan) tarafından
Yapilir bizim hobi bahçesi var büyük ramazan yemekleri mevlut filan hep orada verilir canım çokta güzel olur 
0 oy
(28,397 puan) tarafından

Çokta güzel olur valla 

0 oy
(664 puan) tarafından
Yapilir biz oyle yapiyorduk pazar gunu cami bahcesinde yapicaz hava cok sicak agac golgeleri var diye orayi tercih ettik Allah kabul etsin
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Çok güzelde yapılır bu havalarda en güzel yer bahçe zateen 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 460 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,773 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 286 göst.