0 oy
1,198 göst.
Diğer kategorisinde (632 puan) tarafından
Benim kocam tam bir merakli ne görse alır ev taşırken daha bir belli oluyormuş gereksiz eşya şuan en gereksiz gördüğüm şey yumurta kaynatma makinası hayır buna ne gerek vardı bilmiyorum mesela 

53 Cevaplar

0 oy
(2,428 puan) tarafından

Düğünümde Nescafe makinesi geldi Sinbo 1 kere bile kullanmadım ne işe yarıyor onuda bilmiyorum sanırsam filtre kahve içinmiş.bizm evdede içen yok.duruyor hala bu arada 14 senelik evliyim :D

-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Filtre kahve makinesi. Nefret ediyorum kocaman bide. Sanırsın cafe isletcez
(334 puan) tarafından
Hayır da siz cafe işletmeden neden aldınız sonuçta kahve makinesi değil mi normal, yapar biz içeriz yani e kadar yer kaplıyor:D
(913 puan) tarafından
Baya yer kaplıyor kocaman :D
(334 puan) tarafından
Tekli baza kadar varmı:D
(913 puan) tarafından
:D o kadar olsaydı şimdiye çoktan letgo da satmıştım :D
(334 puan) tarafından
Ahahah yani ben anlamadım bana neden vermiyon:D ama anlattıkların şüphelendirdi
0 oy
(594 puan) tarafından

Oğlumun kırdığı akülü araba, eşime çöpe at boş yere odanın kenarında yer kaplıyor diyorum, oda tamam canım akşam gelince atarım akşam oluyor geliyorum sabah atarım canım, öyle böyle diye diye kaldı en son ben atacam o olacak ama atamıyorum çünkü 2 tane küçük çocuğum var aşağı tek inemiyorum inersem mutlaka çocuklarla iniyorum zaten çocuklarla elim yeterince dolu :angel:

0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bende vitrin takımını yemek masasını hiç istemiyorum evde seneye eşyaları değiştirip onları vericem birilerine ufak bir yemek masası ufak bir tv ünitesi alıcam
0 oy
tarafından
Hangi birini anlatayım hurda evine döndü resmen
0 oy
(1,994 puan) tarafından
Salondakj vitrin boş odada senelerdir duran sandik
0 oy
(334 puan) tarafından
Kız kardeşimin bana zamaanında hediye ettiği kendi yaptığı tablo... Onu bu hafta hayatımdan çıkarmak zorunda kaldım.
0 oy
tarafından
Kaynanam yorgan yastık minder döşek bile yapmış ne gerek var bazanın altında duruyor kışlıkları koyacak yer bulamıyorum 
(10,677 puan) tarafından
Benim kaynana da öyle gören hergün misafir geliyor yatıya sanacak :)
tarafından
Taşınacak olsak uğraş dur napacan yatağı döşeği eski kafa işte hiç sormadı bile bana eşim köye gitmişti öyle göndermiş
(1,170 puan) tarafından
Ben kaynanam begenmedigim bir sey verince ona geri vrriyorum yerim yok diyip alinsada banane benim zevkimi onemseyip birlikte secerek alalim yoksa yollarim :))
tarafından
Benim haberim bile yoktu eşim kapıya getirene kadar
0 oy
tarafından

TV gereksizdi onu da söktük bı ay oldu

image

0 oy
(6,530 puan) tarafından
Evde ki tek gereksiz eşya fazla ayakkabılar ve yemek takımının yanında ki çatak kaşık takımı  :D evimde kullanmadığım eşyam yok az öz çeyiz alırken de hep öyle yaptım kullanacağım eşyaları aldım 
0 oy
(243 puan) tarafından
En gereksiz mal mı eşya mı bilemedim kocişim tabiki
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Biberon isitma makinasi alali 1 sene oldu hic kullanmadim cok gereksizmis esim alma demisti aldim onun haricinde evde kolay kolay begenmedigim bir seyi durdurmuyorum ya atarim ya veririm sadece koltuk altinda bebek kiyafetleri duruyo kiyamadigim icin vermeye satmaya falan ama el aticam sonra onlara
0 oy
(612 puan) tarafından
Kıyafetlerimin çokluğu nereye koyacağımı bilmiyorum artık sürekli kilo alıyorum mecbur kıyafet alıyorum öncekileri atmaya kıyamıyorum belki zayıflarım diye dolapta dursa yer kaplıyor kullanılmıyo koyacak yerde kalmadı evde ama hala gözüm alamadıklarımda:))

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,393 göst.
0 oy
9 cevap 239 göst.
4 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Seymenn (1,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Asel_34 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 605 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (3,037 puan) tarafından soruldu