0 oy
1,364 göst.
Diğer kategorisinde (700 puan) tarafından
Benim kocam tam bir merakli ne görse alır ev taşırken daha bir belli oluyormuş gereksiz eşya şuan en gereksiz gördüğüm şey yumurta kaynatma makinası hayır buna ne gerek vardı bilmiyorum mesela 

53 Cevaplar

0 oy
(214 puan) tarafından
Benim kocam öyle eve pek bisey alan biri değil ama evdeki bütün halıları gereksiz buluyorum evlendiğimde beri yeni almadım kocamın eski baba evinden gelen var kaynanamin verdiği kilim var gorumcemin verdiği var hepsi de kullanilmis ve gereksiz çok gözüme batıyor eşime sürekli bahsediyorum komple salon oda mutfak koridor vs hali almak lazım diye evlendik 5yil oldu hala alicaz halıyı da geçtim pazarda kilimler var onlardan alalım dedim bekliyorum bakalım alicaz inşallah:)
(700 puan) tarafından
Keşke yakın olsak bir takım verirdim bende halı ve yolluk konusunda afedersin b.knu çıkarmışim bir dünya halı katladik
(214 puan) tarafından
Hey maşallah canım bizde yok saçma sapan kilimler var biri başka biri başka uymuyor farklı tonlar farklı renkler onu da geçtim hep eski yanık yada lekesi çıkmayan pis duruyo yikasanda:/
-Reklam-
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Ayyy ondan bizde de var ilk geldiği zamanlar bir heves ben yapıcam dedi 2 3 defa kullandı kaldırdık. Ekmek kızartma makinesi vardı kayınvalideme aldırmıştı çeyize diye hiç kullanmadım arkadaşıma verdim. Kızartmak istesem tost makinesi var tek tek ne uğraşıcam dedim. Şu an evimde gereksiz bir şey yok. Tek gereksiz bulduğum televizyon. Normalde de tv izlemiyordum her şeyi telefondan izliyordum evlendik büyük ekran aldı eşim göz yoruyor diye onu da kullanmıyorum. Onun yerine projeksiyon makinesi olsaydı oda oda dolaştırırdık.
0 oy
(2,823 puan) tarafından
Kimi alır bi dert kimi almaz bin dert 
0 oy
(8,505 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Masalar neden her odada masa var ve neden yani mesela neden misafir odamda iki masa var 

Birde mutfağa geçince fotosunu aticam 
Horoz var demirden yumurtalikmis annem çok hevesle almıştı ama hayatımdaki en gereksiz şey sanırım anama vercem unutuyom
(700 puan) tarafından
Kız o nasi bişey merak ettim
(8,505 puan) tarafından
Yerini hatirlamiyom kaldirmisim ama bulunca atcam sana birazdan
(700 puan) tarafından
Merak ettim kız
(8,505 puan) tarafından
Demrden horoz iste sksj
0 oy
(1,281 puan) tarafından
Düşündüm düşündüm pek birşey bulamadım kız. Eşim sağolsun. Fazla esya hayatta sevmez. Ya verir ya satar ya atar.Hatta bazen diyor 1 sene boyunca giymedigin kıyafetin olursa at diye :D  katı meyve sıkacaği vardı senede bir kullandigimiz onu kayinvalideme verdik. Aklıma bi tek pankek icin hamur dağıtıcı geldi. Kullanılacak günü bekliyor 4 senedir.
0 oy
(2,079 puan) tarafından
Sevgim onu kullan kız makinasını annemde var kullanıyor mantıklı hani 

Evindeki gereksiz eşyada salon için alinnan yemek masası 6 kişilik açılınca 12 kişide 28 kişide sığar oysaki ne gerek vardi

Yatak ucu puf var ya sandıklı o 

Orta sehba 

İki tane ne gerek vardı bilmiyorum beşik fazladan örümcek bebek malzemeleri ama.hepsini satacağım 
(700 puan) tarafından
Toprak ben hepsini dağıttım örümcek ve birkaç oyuncak kaldı yeniden beşik aldık kullanmDik bile hiranin küçülen yada az giydiği herşeyi dagittim
(2,079 puan) tarafından
Bende elden çıkarıyorum canım hani beklemiyorum bende. Çocuklara baza alacağın
0 oy
(10,395 puan) tarafından
tv ünitesi, airfryer ( gerçekten kullanmıyorum)
(700 puan) tarafından
Ünite benimkide duvarda
0 oy
(50,350 puan) tarafından
misafir odasi koltukları
0 oy
(2,889 puan) tarafından
Ev dolu eşya ya yer yok resmen gereksiz bir mekik aleti var mekik çekilmiyor ama değişik bir şey sonra eski Ocak sonra halter seti sonra yoğurt makinası 

Akullu araba akullu motor kaydırak salıncak hepsi gerreksiz komple evi çöpe atasin var 
(700 puan) tarafından
Halter setini satmak istersen soyle :)
(2,889 puan) tarafından
Valla ev öyle kalabalık ki sorma
0 oy
tarafından

Yumurta kaynatma makinası demeye gelmiştim  :D

0 oy
(9,586 puan) tarafından

Kız benimki bozuldu valla elim ayağım di niyeymis kullanmiyosan bana ver :) 

imagebizde de aha su dolap dağınıklığı min kusuruna bakmayın konsolun var mutfağım geniş almayalım dedim kayinbabam yok yok o da olsun dedi tutturdu daha bi de bunun yarısı kadar daha dolap vardı 2 gümüşlüktü onu iptal ettim napcaksam şimdide içi boş kapakları cam diye ters çevirdim çocuk acıyo kırar döker diye atsan atılmaz satsan satılmaz 

0 oy
(512 puan) tarafından
Mutfakta erzak dolabı başka birşey bulamıyorum ☺️
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Sarma sarma aparatı:D bu kadar gereksiz olduğunu bilmiyordum 
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Çok fazla kablo kutu şarj falan var. Eşimin 1 büyük dolap dolusu hem de. Bana kalsa atacam ama iş için diyor fakat elini sürdüğü yok.
0 oy
(2,917 puan) tarafından
Yumurta kaynatma makinasımı :) kız ben hani 7adet galiba kaynatiyor ben çok severim iyi oluyor mesala çocuklu eve çok iyi bence biz zaten fazla bişey almıyoruz gereksiz eşyada olmuyor canim
0 oy
(409 puan) tarafından

Dantellerimiz her masanın üstünde hatta koltukların üstünde bile var hiç sevmiyorum ama annem ve eşim çok seviyor bazen hepsini toplayıp kayboldu diyesim geliyor.

(700 puan) tarafından
Evimde bir adet bile yok desem :)
(409 puan) tarafından
Bizimkilerden sana vereyim
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Yerim olduğu için eşyalarımdan memnunum oturma odasını iptal edip çocuk odası yaptım tek oda oturuyorum.surekli gezerim evde belli bı sure kullanılmayan kıyafet ayakkabı oyuncak vs.kullanilacak durumdaysa veririrm yoksq çöp.onun için evimde gereksiz eşya olmaz pek
0 oy
(12,285 puan) tarafından
Buz kırıcı

Katı meyve sıkacağı

Waffle makinesi
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Yumurta kaynatma makinasi bencede gereksiz, ben halıların kışlık kalındı hepsini değiştim ince aldım kisliklardan bir taneside çay lekesi var çıkmıyor birine verelim atalım diyorum yok, birde 4 tane saksim var kiracıyı başka evd kullanırız dıe attırmiyor benim için gereksiz bunlar 
0 oy
(20,048 puan) tarafından
Gereksiz bi eşya yok şuan düşündümde ben gereksiz herşeyi atarım yaa :)

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,438 göst.
0 oy
9 cevap 248 göst.
4 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Seymenn (1,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 624 göst.
16 Ekim 2024 Aile kategorisinde Kralice55 (4,894 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
23 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (137 puan) tarafından soruldu