0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından

Kzlar ayin 20 snde vermiştim dogum yaptm soncu gostermeye doktorlara soylemeyi unttm bi dhada hastaneye gitmedm oyle birden aklma geldi bakar msnz sonucu anlayann yazblr mi değerler ne durmda 

image

image

2 Cevaplar

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Troid de hasimato da yok 
(1,045 puan) tarafından
Aslinda gebeyken troid cikinca gebelige bagli troid ilaci kullanmamak gerekiyor kullaninca cocuk bu sefer troid problemi yasiyor
(13 puan) tarafından
20 gnluk 62.5 mg ile basladk levetrona 5 gn snra tekrar kan verdik dozunu 50 mg a dusrdu sali tekrar kan verices insallah dozunu düşer yani umarm tamamen gcer troidi ilacl vs
(13 puan) tarafından
Ya zaten ben 8 aylikken farketti doktorum oda icine dogdu oylesine kan istedi ve cikti troid oldugu gec basladim 1 ay ilac kullandm artk oncesinden bebege gecmistir herhalde 1 ay snra da onemsemedm ilac kullanmadım ne de olsa 3 4 haftaya dogururum diye artk bebege gecmis malesf
(1,045 puan) tarafından
Benim dusuncem 6 aylik olana kadar troidi tamamen duzelir
(13 puan) tarafından
Insallah insallah biraz bebekte de gec farkettiler 14 günlüktü yani suanda yanls yazmisim 25 gnluk suanda insllah gecer dedgnz gbi
-Reklam-
0 oy
(2,273 puan) tarafından
İdeal görünüyo canm tsh biraz sınıra yakın ama sorun içerir mi bilemiyorum genede dr a göster sen 
(2,273 puan) tarafından
Canm hamileyken tetenoz aşısı oldun mu sen
(13 puan) tarafından
1 defa vuruldm nednki
(2,273 puan) tarafından
Bebekte troit var demişsin de malesef tetenozdan kaynaklandığını söylüyo dr lar. Mesela benim 5  küsürdü troidim hamile kalamıyodum ilaç başladılar troid düzene girdi tedavi flan hamile kaldım hamileyken de sürekli ilaç kullandım çocuklarımın iksindede yok troid. 2. Doğumdan sonra tamamen gitti hatta troidim hap kullanımıda bıraktım
(13 puan) tarafından
Yani o igneyi vuruldum omu yapti diyosun o yzden mi ona geçti endokrin doktrmz sey demisti troidi bebek annenden alir snin ki ilac icmedigim icin calismiyormus bebekte alamamis benden o yzden troid hastasi olms gbi bsy syledi
(2,273 puan) tarafından
Canım malesef dr lar aşıların yan etkisini araştırmadan aşı öneriyolar. Sen araştır bak bulabilirsen yoksa ben sana kaynak atıyım bulursam hamilelikte yapılan tetenoz ne yazıkki bebeği troid yapıyo

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 69 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
0 oy
5 cevap 130 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,402 puan) tarafından soruldu