0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Cvb bizi bekliyorum

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oğlumda çok hareketli karnımda çok merak ediyorum :))) ilk oğlum çok tembel gibiydi nerdeyse hareket hiç etmezdi
-Reklam-
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim kızım çok hareketliydi şimdi 2 buçuk yaşında şöyle söyleyeyim yer yatağı yapıyorum geceleri odanın her köşesini geziyor uykusunda yuvarlana yuvarlana uyku diye bir şey kalmadi
0 oy
(1,656 puan) tarafından
İlk oğlum çok hareketliydi şuan ağzıma ediyor dur bakalım bu daha 6 aylık ıcık hantal gibi
0 oy
tarafından
Dışarda da çok hareketli. 

Aynı anda doğan akranlarına göre daha erken dönme, yuvarlanma gibi motor becerileri yaptı.
0 oy
(1,044 puan) tarafından
İlk oğlum çok hareketliydi doğunca da aynı maşallah. İkinci oğlum az hareket ediyodu ilk oğluma göre hareketi az
0 oy
(1,905 puan) tarafından
Ilk kizim az hareket ederdi cok tembel bisj oldu.2.cok hareket ederdi yerinde durmazdi 1dakka bile agzima ederdi.3.de gece hareket eder gundzdr ederdi ama gece gibj degil.ve dogdugndan beri asla geceleri uyumuyor.11aylik hala sabaha kadr evde kiyamet kopar
0 oy
(6,117 puan) tarafından
Bende hamileyim bebeğim bir dk bile durmaz her saniye hareket eder. 

Gece bile uyanıyorum karnımda gümbür gümbür

Doğunca bana rahat yok gibi görünüyor
0 oy
(1,565 puan) tarafından
İlk kızım karnimda hareketli değildi yani normaldi ama şuan 3 yaşında yerinde durmuyor bı dkka enerjisi çok yüksek şimdi 30 haftalık hamileyim gece uyutmuyor okdr hareketli hiç uyumuyor diye düşünüyorum oda kız bu doğunca nasıl bişe olcak gerçekten merak ediyorum 
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Anne karnında aşırı hareketli olan kızım doğunca da aynı şekilde devam etti. Saniye yerinde duramaz hep hareketli, hep bir şeyler yapar uyurken bile sürekli döner durur yatağında,  elleri kolları hep oynar 
0 oy
(2,899 puan) tarafından
İkiz doğum yaptım kızım çok hareketliydi ve hala öyle fıtır fıtır durmuyor karnimdayken ne zaman ses etsem elimi koysam tepki verirdi :D oğlum da uyur du genelde
0 oy
(9,489 puan) tarafından
çom hareketliydi 11 aylık şimdiden hareketli baya:) 
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Daha beter ipe sapa gelmez 
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Oğlum hamilelikte çok hareketliydi eylülde 2 yaşına girecek tezgaha kadar çıkıyor 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Hareketleri aynı karnımda gösterdiği gibi şu an. 6 aylık olduk ama hiç sakin değil. Genelde hep ayakları oynardı ultrasonda, şimdi de genel olarak hep ayakları oynuyor.
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Tam gaz devam 
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Kızımın çok yumusak hareketleri vardı. Var mıydı yok muydu belli değildi bazen. Doğdu bence ne az ne çok hareketliydi. Ama başını tutması dönmesi erken oldu.

Şimdi erkek bebeğe hamileyim sert tekmeleri var bilmem nasıl olacak. 
0 oy
(4,469 puan) tarafından
Dısarda da aynı oturdugunu yemek yerken ve uyurken goruyorum :)
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Çok hareketliydi annem hep çok yaramaz olacak derdi öyle de oldu 
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Benimki anne karnında sakin bir bebekti az hareket ederdi hatta instada falan son zamanlarda uyuyamayan hamileleri görünce anlamıyordum çünkü 9 ay boyunca sürekli uyurdum :) doğduğu zaman da çok sakin gazsız uyuyan bir bebekti ta ki 10. Aya kadar ondan sonra tam tersi oldu hareketli bazı geceler uyumaz falan filan 18 aylık şimdi 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kızım çok hareketliydi 3 yaş hala hareketli 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 139 göst.
26 Haziran 2024 Aile kategorisinde Zzeynebim (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 3,252 göst.
0 oy
13 cevap 220 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu