0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Merhabalar oğlum gece uyanıp konuşuyor şarkı söylüyor ve en değiliği gülüyor kahkaha atıyor resmen eşimde bende bir tırstık açıkçası bir kaç seferdir yapıyor ne yapmak lazım uykusu kaçıyor gibi uyumuyor bi süre

4 Cevaplar

+1 oy
(1,565 puan) tarafından
Benim kızımda geve uyurken gülüyor biseyler söylüyor çok sık olmadığı için pek takmadım oda 3 yaşında genelde günü  çok hareketli ve yorgun geçerse ozmn yapiyor
-Reklam-
0 oy
(4,051 puan) tarafından
Benim oğlum da öğrendiklerini gece tekrar ediyor bazen, konuşuyor.Rüya gördüğünde gülüyor veya ağlıyor. Normal ama bizimki uyanmıyor, uykuda yapıyor.
0 oy
(55 puan) tarafından
Bizimde gözü kapalı oluyor konuşuyor dün sabah mesela kahkaha attı dakikalarca neye güldü bilemiyoruz ama çok hoşumuza gitti oturup izledik bazen gözü kapalı oturur bir şeyşer der belli belirsiz normal diye düşünüyorum 
(17 puan) tarafından
Aşırı ses yapıyor komşular kesin uyanıyor bizim uzun sürüyor konuşmaları gülmeleri 2de başladı 5i buldu uykuya geçişi pek kolay olmadı gözü kapalı olsa uyurken rüya diye düşünüp geçicem bende
0 oy
(7,934 puan) tarafından
https://photos.app.goo.gl/UtSp6LhFAHzniyNeA

Dün gece yakalayabildigim.kadari ;) gözleride qcikti oda karanlık flaşı da yüzüne tutamadığım için bu şekil oldu ;)
(17 puan) tarafından
Gülmeleri çok tatlı ama uzun süre uykuya geçmeyip konuştuğunda ne ben ne komşular uyuyamıyorum
(7,934 puan) tarafından
Ben lambayı açmıyorum uzanıyorum yanına

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Pembeoje (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 38 göst.
12 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Muge (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 361 göst.
14 Eylül 2024 Aile kategorisinde sweetlady (739 puan) tarafından soruldu