0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Herkese merhaba benim evim 2+1 ama büyük değil yani küçük bile denilebilir evimde depolama alanı hiç yok siz evinizde ne tür düzenleyiciler kullaniyorsunuz yada nasıl duzenlediniz tavsiyelerinize talibim

6 Cevaplar

0 oy
(10,019 puan) tarafından

image

hurçlar işini görür baya

bebeğimin eşyalarını buna koyuyorum 
(430 puan) tarafından
Sağol normallerden var ama çok yer kaplıyor vkumlulrdan alicam
(430 puan) tarafından
Ay bu gorseldeki çok güzelmiş hem yerdekaplamaz ben bunu yeni gördüm alıyım bundan bı tane
(10,019 puan) tarafından
bşme gelmiş arkaşım almıştı ondan gördüm aldım bende. bebeğin bezleri, ıslak mendil, ilaçları, mama önlükleri falan çok işime yaradı düzgün duruyor en azından. annem de aldı yünlerini koyuyor. kızım büyüyünce de oyuncak sepeti yapar
(430 puan) tarafından
Gerçekten çok amaçlı bişey ise yarar bende çocuğumun odasina alır oyuncaklrini koyarım çok sagol
-Reklam-
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben erzak dolabı aldım, yani bime gel varya 1300 TL o benim erzakları fazlalıkları topluyor. Onun dışında banyoya aşkı sepet taktırdım şampuanlar için. Dön makinasi için aparat taktik., yataklar olduğu gibi baza in altında. 
(430 puan) tarafından
Bende ne bulsam baza altında topladım baza altı full dolu
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Bunlardan kullanıyorum memnunum da

image

image

(430 puan) tarafından
Teşekkür ederim bunlarda güzel bazı şeyler almam gerekiyor düzen yapamadım bir türlü
0 oy
(9,326 puan) tarafından
Valla yatak yorgan hurclarda dolap üstünde duruyo çocuğun kuculenlerini bazamin altına koyuyorum kilerim var kuru erzaklari montları ayakkabıları oraya koyuyorum bunun dışında aşağıda sığınak var bi oda kadar orda bi kaç esyam var büyüyen beşiğin parçaları işte orta sehpam falan orda bi odamı iptal ettim 3+1 evim iptal ettiğim oda salonun içinden aciliyo ve küçük l koltuk yaptırmıştım kırıldı üzerine oyuncakları topladım haklısın kaldirdim bebek arabası panda bisiklet Vileda mop dupurge falan var o oda balkona aciliyo balkona hiç bişey koyamiyorum üstte çocuklar kağıt yakip atiyolar 
(430 puan) tarafından
Ay üstteki çocuklar tehlikeli Allah korusun yangın filan çıkar benimde baza altind besik parcalari çocuğun kuculenleri duşa kabin içine vileda birde leğen var onu koyuyorum banyo yaparken çıkar sonr geri koy zor oluyor onlarbi yer bulamadim
0 oy
(1,395 puan) tarafından
Benimde 2+1 hemde 65m2  giysileri için askı hurç çekmece içi düzenleyicilerden bol bol aldım vestiyere ilaç kutusu iğne iplik ıvır zıvır kutusu aldım ayırdım hepsini . Erzak dolabı aldım raflı ayriyeten birde kilerim var zaten katta . mutfak dolabına hazır raflar oluyor onlardan aldım yapışkanlı askı ve banyo rafları da çok basit oluyor benimkiler bu şekilde 
(430 puan) tarafından
Sağol bende alıyım onlardan yoksa çok dağınık duruyor
0 oy
(2,029 puan) tarafından
Tencere tava raf düzenleyici dolap için düzenleyici makyaj düzenleyici buzdolabı organizeri aklına gelebilecek çoğu organizeri kullanıyorum ben
(430 puan) tarafından
Sağol canım söylediklerinden benimde almam lazım o zaman bı düzen kurabilirim

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 320 göst.
9 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ocakk (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 242 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Zor zamanlar (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu