0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (8,227 puan) tarafından
Kardeşiyle tartısti sonra küstuler benide engeledi görümce wasabtan prafilini durumlarını görmüyordum ama şuan wasab durumuma bakıyo bebegı paylaşmamı bekliyo merak ediyo bakmiyodu durumlarımanda 9 gün oldu doğum yapalı şimdi ben onu nasıl engelerim durumlarımı görmesini istemiyom bende  

3 Cevaplar

0 oy
(2,686 puan) tarafından
Ya bu inat bana çok saçma geliyor. Şükür eşimin ailesiyle aram iyi ama kötü olsa bile halasından babaanne dedesinden sakınmam. Akrabalık duyguları çok önemli bence. Tamam küçük belki büyüdüğünde daha iyi anlar belki sever belki sevmez. Ama kendi aranızda olan duruma bence çocuğu karıştırmayın. 
(8,227 puan) tarafından
Engeler canım  sadece şuan durumu goruyo ben onun biseyini göremiyom bide prafili hala kapalı
(2,686 puan) tarafından
Bence sen bir şeye karışma. Nasıl olması gerekiyorsa öyle yap. Kardeş onlar ileri de barışırlar kötü sen olursun.
(8,227 puan) tarafından
Onu bilmem barisirsa eşim kendi bilir  barismam diyo ben artık barısmam
(924 puan) tarafından
Görümcemle konuşmuyoruz sonrasında da eşimle kendisi kavga etti onlarda artık konuşmuyorlar. Ortamda denk gelince 1,5 yaşında ki bebeğimi sevmiyor seslenmiyor bakmıyor böylesine ne dersin peki diğer yeğenine bağıra bağıra sesleniyor benimkisi de ona seslendi sanıp bakıyor
(8,227 puan) tarafından
Herkesin kendi derdi başka canım biz gorusmuyoz şuan çarşıda çok denk geldik burası öyle büyük diğil gelip sevmedi bile konuşmadı da
-Reklam-
0 oy
(1,117 puan) tarafından
whatsapp gizlilik ayarlarından durumlarını kimlerin görmesini veya görmemesini istiyprsan ayarlayabiliyosun . ben de görümcelerim hariç geri kalanlar görecek şekilde ayarladım . profil fotom durumum hakkımda ve çevrimiçi bilgisini de aynı ayarladım .
(8,227 puan) tarafından
Oda aynı yapmış ama sadece durumu açmış oda bebeği görmek için
0 oy
(363 puan) tarafından
WhatsApp gizlilik ayarlarindaan yapabilirsin 
(8,227 puan) tarafından
Tm canim sağol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (8,227 puan) tarafından soruldu
0 oy