0 oy
101 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (264 puan) tarafından
Ya arkadaşlar  aklıma takılıyor bazen içime korku düşüyor  annem gılın evı yıkıldı  acaba  ne zaman evlerine kavuşurlar   bu aralar kura çekimi vs yok mu hiç  malatya için  bilen var mı   eşim dıyor kı bı hesap yaptım   evi en son alan kişi 10 . Yılda alacak bu hızda ve bu sayıda ev yapılırsa  annemgıle çok üzülüyorum çok 

3 Cevaplar

0 oy
(211 puan) tarafından
Bende malatyaliyim ve malesef şehrimiz sahipsiz kaldı tık yok yani ne millet tokiye geçti şehir bile daha yıkık dökük ... Haziran'da kura olacak diyorlardı da Haziran bitiyor . Göre bu yıl sonuna kdar herkes evine geçecekmis inşallah tabi 
(264 puan) tarafından
Ahhh canım nolcak bu halimiz valla insan çok üzülüyor   sizin evde mı yıkıldı
(211 puan) tarafından
Kaynanamlarin yıkıldı hem köy deki hem merkez de ki her ikisinde de haber yok kuraya bile tabi değillerdi daha benim ev az hasarlydi da korkumdan kalmıyorum Nevşehir de yaşıyorum eşim burda is buldu esyalai ev tuttuk idare ediyoruz malatyada hala deprem oluyor bı de bebeğim var zor oluyor her depremde dışarı cikmak
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşımın ailesi Malatya da köyde köylerde çoğu evler yapılmaya başlamış diye biliyorum..
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Afada sordum bu ay sonu kuralar olacak dediler bilmiyorum neden bu kadar uzadı benimde annemler kayınvalidemler biz hep bekliyoruz annem çok zorlanıyor konteynerda bize ev çıktı ama ses seda yok marttan beri bizim yerimiz Hatay bu arada

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gul karaaa (801 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 403 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 198 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,377 göst.