0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
Kizlar ben kisaknc olduğum için hep sürekli tartışma oluyor,ama işi geregide konuşması gerekiyor bzn ama bende mesefeli davran herks yerini bilsn diyrm.en son aksm tartıştık bir daha telefonu kurcalarsan bir daha şöyle böyle yaparsan ben yapamıyorum dedi gerekirse biter dedi ama sonrasından sarıldı etti ama bağırarak söyledi bende de hata var önceden çok kisaknctim şimdi azaltım ama o istyrki karsitirmim karismim diye ve de ben bakımlı olmak istyrm kendimle ilgilenmek istyrm saçlarımi boyatmak istyrm onu takmamak istyrmki görsün onu umursamadigumu o koşsun nasıl bakımlı olunur taş baş kişisel hersey için diyrm başka kimseye anlatamıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Ufak ufak değişimler yap o zaman sen de imkanın varsa saçını yaptır alışverişe çık
(410 puan) tarafından
Açıkçası ben evde lazer kullanmıyorum. Bilgim yok yani
Saçımı da kuaförde hallediyorum yani açıkçası bunlar hakkında pek bilgim yok.
(7,941 puan) tarafından
Sayısı var ama
(183 puan) tarafından
Bende diyorum sayısı varsa ve ilerleyen zamnda kullanımı aksam onun yerine lazere gıdım diyrm sacmami olur artık beynim durdu napyrsn Esma nasilsn tanıyorum seni postlarda hep görüyorum bu postu zor açtım diğerinin şifresini unutunca  kalbin çok iyi
(7,941 puan) tarafından
Teşekkür ederim eski hesab ismin neydi :)
Eşimin yengesi almsiti bende o zaman arastiriyordum 4 kişilik aile 10 yıl kullanır gibi birsey demişti size yeter demişti ama bana mantıklı gelmiyor mesela ben temizlikte aktifim ama böyle şeylerde çok üşengecim oturup yapmam halamda oturup yapacaksan al dedi yoksa boşa verme dedi bence lazere git ,halk egitimlerde kurslar var oraya git ,kuaföre git saçını kestir boyat
Onu takma dicem ama insan kocasının nasıl takmaz ;)
(183 puan) tarafından
Şu kuaförler var ya belediyede  hani hem öğreniyorlar hemde gelene gidene ücretle bakım vs yapyrlar oraya gitsem daha uyguna yapmazlar mi abovv çok pahalı fiyalr  kız ben sana bir ara seni merak ettim fotonu at falan dedim sonra bende dedum atsam nasıp silicm silmeyi biliyrm öğrenemedim bu uygulamada diye ahh ahh diğer hesabı unuttum admine yazsam verir mi
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından
Bu dediklerini yap canım kuaföre gitmiyorsan evde boya makyajını yap kendine alan oluştur mesela bir dizi rakip et her gün o saatte aç sadece dizini izle kitap oku kişisel alanın olsun kafanı dağıtacak hobi bul kendini bir şeye ver bak nasıl unutuluyor ve lütfen eşindir tabiki kıskanılır fakat kıskansan da belli etme zayıf noktan ne olursa oradan giderler illaki kıskanma konusunda değil. Çocuk var mı 
(183 puan) tarafından
Evt cnm iki tane biri 3 biri 2  yani istyrmki eşim sanmasin onu kisakndigimi onu takmadigimi anlasın kendimin alanı olsn oda anlasn ki o tam tersini yapsn kendini yani anlayacagin bir *** sanmasn
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bu sekilde olamazsın yani onun burnunu sürtmek için yaptığın sürece aynı şekilde seninde burnun surtulur.Sonuc şekli değişmiş farklı rövanşlar...

Sen odak noktani kendine çevirmelisin senin onun telefonunu karıştırman yada o psikolojiye gelmen seni hasta ediyor günden güne bunu fark etmelisin..

Başta duygu karışıklığı degersizlik sonra stres baş boyun bel bacak ağrısı gibi ortapedik ağrılar zamanla iç hastalıklar, değer mi sence sağlığın elinden gidince kim kalacak yanında.. sadece kendin ile başbaşa kalacaksın.Oyle olmazsa saçımı süpürge ettim diyip ileri yaşta birde yalnızlıkla baş etmeye çalışan bu kadar kişi olmaz değil mi..

(Ister hayat de ister ilahi adalet)hiç birsey yapma kenara çekil ve gunluk akışı yasa varsa birsey tepsiyle sunulmuş gibi önüne gelir.Ne kendini ne karşındakini zorlama...

Kendine odaklanırken de seni sen olduğun için mutlu edecek olan şeylere yönelik tercihler yap.Inan cildin saçın ellerin vücudun sen kendini iyi hissettiğin sürece değişecek parlayacaksin.Uyku düzenine beslenmene özen göster herseyden önce alışkanlıkların rutinlerin sana daha bir konfor alanı yaratacak sekilde düzenle.Sonrasi mi sonrasi daha kolay...
(183 puan) tarafından
Çok çok çok haklsin gerçekten noktasına kadr cok teşekkür ederim morel oldu bana ztn sabahtan akşama kadr dusunmek karıştırmak bakmak isteği geliyor oda bu durumdan şikayetçi bende farkındayım ama telefonu birakinca bakma isteği geliyr o on plandaymis gibi dünden sonra ve sizin de şuan yazdığın yazılardan bilgilerden dolayı bakmicam artık oda bu değişimi görsn daha beter uzaklasmasn  inslh dua edermisn bana ve bu durumda olan herkse
(3,532 puan) tarafından
Insallah başaracaksın, iç sesin seni durttugunde beynin yazmaya başladığı anda yaparken keyif aldığın şeylere yönelmelisin ne kadar seni zorlasada yaptiginbseye odaklanmali zihinini terbiye etmeyi öğrenmelisin önceliğin kendi ruhun bedenin ben inanıyorum sen başaracaksın bunu kendin için yapacaksın.
(183 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim hepsini denicm inslhh burdada başardım artık takmıyorum o tam tersi oldu değiştiğime inandı artık farklı biri oldum sadece kendime odaklı biri diye post acicam .birde ben kapaliyim mesela evin içinde giyim susulenle puslenme vs bahsedermsn evin tek kızıyım inanın keske bir kız kardeşim olsaydı da kaş bıyık almayi saç boyami ne gerekiyorsa ondan yâda berbaber ogrenirdik annem hicbirsey bilmyrdu bende erkek gibi büyüdüm kadınım ama kadın gibi hissetmyrm inanin disairda açık kadınlar görüyorum hayran kalıyorum maşallah dyrm ne kadr bakımlı guzl tatlı en piside yalnızlık birşey bilmeme
(3,532 puan) tarafından
Açık yada kapalı olman önemli değil.Kisinin kendine değer vermesi önemli olan.
Ellerin kuruduğunda bir el kremi kullanmak ,kas bıyık için aynaya baktığında seni rahatsız etmesi kuaför yada kendin alman.Sacalrin için uygun şampuanla kullanman paraben sls gibi iicerikleri olmayan dalin bebek şampuanı dahil olur ,uygun bir sac kremi ile saçlarını yumuşatmak (her zaman pahalısi olacak diye bir kural yok senin saçına cildine iyi gelen) banyo sonrasi cildini vucut anlaminda nemlendirmen ,senin beğendiğin bir parfümü kullanman  gibi seyler onemli.eşine seksi görünmek için değil beğendiğin kendine yakistirdigin kıyafetleri seçmen önemli olan.Evde süslü puslu olup karşı tarafın gözüne hoş gelmen iyi hos ama seni ac birakiyor,kendi kadınlık ruhunu beslemeyi unutmamalisin senin disil enerjini senin beğendiklerin ,aynaya baktığında kadin gibi hissettiren şeyleri tercih etmelisin. Kendin icin yaptıkların seni daha çok motive eder.
0 oy
(28,407 puan) tarafından

Yazarken az daha anlaşılir yazssaniz keşke neyse 

Kendine vakit ayır öncelik devamı gelir

(8,856 puan) tarafından
İnan bende anlamakta zorlandım
0 oy
(3,500 puan) tarafından
Esine guveniyosan bence kendini frenlemen ve surekli esim kossun pesimden ya da o napiyo ya da kimle knusuyo diye dusunme. Evlilik boyle bisey degil bence. Zaten emin ol bnlari duusnmekten kendine vakit ayirmiyosundur. Hobi edin cocuklarinla farkli seyler yapmaya odaklan veya esinle ortak biseyler paylasmaya calis. Ikinizde birbirinizle ilgilendikce bu durumda gecer. Kiskanmak tabi olur ama yerine gore. Yani esin laubali biri mi ki yerini bilsin diyosun karsi taraf icin. Sahsen banada esim surekli boyle dese rahatsiz ve tedirgin olurum. Kendine de esine de gereksiz stres. Yapicak olan sen kovalasanda emin ol herseyi yapar.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 260 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 221 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,560 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 386 göst.
0 oy
14 cevap 543 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Isra (66 puan) tarafından soruldu

397,282 soru

11,882,088 cevap

36,002 kullanıcı

...