+1 oy
224 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (34 puan) tarafından
Evde lazer aleti almak istiyorum philips var bildipim ama model olarak da değişiyor sanırım beyaz tenliyim siyah köklerim var daha önceden 8 yıl önce 5 seans girmiştim baya azalmıştı şuan %50 si duruyır hamilelikten sonra tekrar çoğaldı evde kullanmak istiyorum varmı memnun kaldığınız bi makina

9 Cevaplar

+1 oy
(1,102 puan) tarafından
Bacı iyi ki aötın bende bekleyeyim belki bi kullanan vardır
-Reklam-
+1 oy
(19 puan) tarafından

Ben bunu aldım kollarıma bir kere kullandım bir aya yakın kıllar uzamadı ikinci yaptığımda belli yerlere atış yaptım atış yaptığım yerlerde uzama yok yapmadığım yerler çıkmış. Kesin gidin alın demiyorum ama ben memnunum

image

(19 puan) tarafından
Ben hep bebekten dolayı zaman yok diye parça parça yaptım ısınma yoktu dün otomatik atışa aldım buz özelliğini kapadım iki bacak bittiğinde makine ısınmıştı
(120,490 puan) tarafından
bu cihaz hakkinda net bilgi varmi bide link
(19 puan) tarafından
Trendyoldan girip videosunu izleyebilirsiniz ben de çok iyi bilmiyorum
(120,490 puan) tarafından
ne zamqndir kullaniyosun bayagi faydasi oldumu bide can yakiyomu
(19 puan) tarafından
Yeni daha toplasan 5 kere anca yapmışımdır ama sadece kollarımda gözle görülür azaldı
0 oy
(637 puan) tarafından
Bende burada durayim aristen fiyat istedim gitmeden vermiyorlar mis 
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Kiwi marka aldim 950.000 atış emziriyorum diye daha kullanamadim
0 oy
(2,020 puan) tarafından

image

bunu aldım daha kullanmadım 12 bine aldım 
(655 puan) tarafından
Bende bunu aldım harikaa
(34 puan) tarafından
Nezaman aldınız
(2,020 puan) tarafından
Bir hafta oldu, adetli olduğum için daha kullanmadım adetim bitsin hemen kullanmaya başlıyacam
0 oy
(655 puan) tarafından
Evet ben aldım philips'inkini Aldım gayet de memnunum
0 oy
(231 puan) tarafından
Önce hangi lazere gittin
0 oy
(777 puan) tarafından

Ben bunu kullanıyorum canım Braun markası çok memnunum 

image

(506 puan) tarafından
Fiyatı ne kadar canım
(777 puan) tarafından
Canım ben almanyadayım 280 euro ya aldım . Orda ne kadar bilmiyorum.
0 oy
(1,904 puan) tarafından
Philips aldım ben ve çok çok çok çok memnunum.

Ben de senin gibi beyaz tene siyah kıl köklerine sahibim. Kumralım diye korkmuştum belki görmez diye, ilk normal seansları gittim iyice azaldı. Sonra bunu aldım ve çok az 6 aycık düzenli kullanabildim sadece.

Sonra gebe kaldım diye bıraktım, doğumdan sonra da 6 aylık oldu bebeğim henüz daha başlamamama rağmen neredeyse yok gibi. Alın aldırın.
(506 puan) tarafından
Fiyatı ne kadar acaba ?  Ve ısınma çabuk oluyor mu
(1,904 puan) tarafından
Ben 1.5 sene evvel 5bine almıştım tüm vücudu yaparken 2 kere ısınıyorum dinleniyordum o ara

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 138 göst.
26 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
24 Temmuz 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Pelin1 (631 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 264 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
4 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Docentpapagan (493 puan) tarafından soruldu

393,730 soru

11,774,423 cevap

35,790 kullanıcı

...