0 oy
1,097 göst.
Aile kategorisinde (2,099 puan) tarafından
Dün akşam kızımı uyutmak için yatak odasına gittim. Onu sallarken "Backgammon live: tavla oyna" diye oyunu oynuyordum. Belki bilenler vardır bu oyunda asla sohbet yok, selam bile yazamıyorsun. Eşim odaya girince oyun oynadığıma kızacağı için telefonu kapattım. Sonra delirdi, tavla oynarken sohbet ettiğimi düşünüyor ve boşanacaz diyor. Asla ikna edemiyorum, oyunda ben istesem bile sohbet yok gösterdim de bunu ama anlamıyor. Allah aşkına bana akıl verin ne olur

35 Cevaplar

+1 oy
(7,190 puan) tarafından
Kendi bilir hiç yalvarma açıklama yapma sen ispat etmişsin bitti 
-Reklam-
+1 oy
(4,291 puan) tarafından
Gidip boşanma davasını ben açarım bana diyemez sen beni aldatiyorsun bir kadın için kabul edilemez adam olsa eşine. Öyle yakıştırma yapmaz
+1 oy
(1,045 puan) tarafından
Kusura bqkma da esinden saklarsan adam da oyle dusunmekte cok hakli bende ortama girsem esim aniden saklasa ben de kptu dusunurum neden yani oyun oynuyorsun diye adam sana kizsin bu hakki neden verdin ona yani ne munasebet hem sohbetsiz diyorsun saklaman anlamsiz olmus 
+1 oy
(2,553 puan) tarafından
Sen anlatmışsın anlamak istememiş .seni aldatıyor ve bahanesi bu olmuş gibi.gururun varsa çık git yoksa daha ileri gidip namusunu zedeleyecek şeyler yapabilir.bu sefer ailende arkanda durmayabilir .
+1 oy
(9,078 puan) tarafından
Namuslu kadına iftira atmak en büyük günahlardandir 
+1 oy
(598 puan) tarafından

Bosanmya bahane arıyor gibi ...

Hayatında biri mi var acaba
+1 oy
(117 puan) tarafından

Kişi kendinden bilir işi :) 

0 oy
(9,308 puan) tarafından
Saklayarak hata etmişsin canım. Görseydi en fazla kızardı rahat tavrından da boyle dusunmezdı anlatırdın sohbet etmiyorum ki diye. Sorun oluyosa sileyim der geçerdin. Kendi haline bırak oyunu da silme dursun. Eşine de olur mu hayatım senin üstüne gül koklarmıyım sadece oyun oynuyodum diye konuş devam ederse kendi bilir 
0 oy
(2,557 puan) tarafından
Bu erkeklerede ne oluyo ya biri oyjn oynuyor die suphelenir biri kan gelmedi die suphelenir ne halleri varsa gorsun
0 oy
(632 puan) tarafından
Sen ne kadar direnirsin ispatlamaya çalışırsan o kadar kendini haklı sanır, bence sen madem bana güvenmiyorsun asıl ben senden boşanacağım de o zaman susar
0 oy
(2,998 puan) tarafından
Senin telefonu saklaman faln eğer sık.yapiyorsan bunu inanmıyor olması normal eşimde vbden saklasa telefonu bnde şüphe ederim
0 oy
(260 puan) tarafından
Ayni oyunu esine indir oyna bak bakalim de ve kız yani sen nasil supe duyarsin nasil guvenmessin diye üste cik zaten haklisin 
0 oy
(1,846 puan) tarafından
Bende telefonu aniden gizlesem eşim şüphelenir ama iş boşanmaya kdr gitmez ya eşinizden boşanmak için fırsat bilmiş sanki...
0 oy
(360 puan) tarafından
Odaya girince keşke bir anda saklamasaydin. Ama  madem sana inanmıyor llyaalvarma bile haklıyken haksız olmaz için rahatsa birseh olmaz bosamaz  merak etme
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Sadece kapatmissin ilk itirazda diretmeden hemen açıp sadece oyun diye uygulamayı gösterdiysen ve devam ediyorsa belki başka bir sebebi vardır sorun nedir tatlı dille bir sor bakalım.
(3,543 puan) tarafından
Bu arada bağımlı gibi oynamadigini düşünerek yazdim çünkü sadece oyun oynuyorum başka hiç birseyim yok diyip niceleri var

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 740 göst.
7 Ekim 2020 Aile kategorisinde Meleknazz (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 741 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 544 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (613 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Pakize333 (2,069 puan) tarafından soruldu

398,185 soru

11,907,603 cevap

36,039 kullanıcı

...