0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde (89 puan) tarafından
Hanımlar iki oğlu olup üçüncüde kızı yakalayanlar varmıı neler yaptınız hani günleri var fln diyorlar bişey yaptınız mı tabi naparsak yapalım Allah ne verirse odur da bu soruyu sormak için geç kaldım ikinciye hamileyim erkek ikincide yani insanların tepkileri beni maf etti moralim hep bozuk teyzem bile üzüldüm yA dyo neye dedim karnındakine diyo erkekmiş dedi ablam desen oda reels atyo hep kız babası olmak kız annesi olmak ile ilgili çok daraldım cidden olurda hani iki üç sene sonra düşünürsem nasip olursa yani denediğiniz yöntemler oldumu 

20 Cevaplar

+4 oy
(3,162 puan) tarafından
Bu soruyu bi kızım var ikinciye hamileyim buda kızmış. Teyzem karnındakine üzüldüm erkek olsaymış dedi ablam erkek annesi babası olmak ile ilgili reelsler gönderiyor. 3. Çocuğu düşünüyorum iki üç sene sonra onun erkek olması için bi yöntem var mı diye sorsaydın, insanlar linç ederdi seni de teyzeni de ablanıda. Ne biçim konuşuyorsun Allah sağlıklı 2 kız vermiş niye erkek diye tutturuyorsun erkek olunca ne olacak diye bir sürü linç yorum gelirdi. Yorumlara bakıyorum da kimse sinirlenmemiş herkez gayet sakın. Niye bir kadın erkek çocuk isteyince millet yuhalamaya hazır da kız çocuk isteyince gayet naif. Erkek isteyince cinsiyetçilik yapmış olunuyorsa kız isteyince de cinsiyetçilik yapmış olunur o zaman. Bana sorarsan erkek evlat ta istesen kız evlatta istesen hiç sorun değil çünkü insan iki meyveden de tatmak istiyor gayet normal yani. Ama insanların erkek çocuk isteyenlere büyük tepki yağdırıp kız çocuk isteyene gayet normal davranması bana yapmacık geliyor. 
(89 puan) tarafından
Haklısın canım kesinlikle bende çok denk gelyorum instagramda erkek çocuklarını okadar çok ötekileştirdiler ki ne oluomuş erkek olunca yada erkek annesi sorunsalı vs. Bunlar da beni etkiliyo ikinci de erkek insanlar ne düşünür vs diye öyle hal aldı insanlar çok ayrımcılık var dediğin gibi her anne olmayanı ister erkek de isteyebilir kız da rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah çok normal bişey bu olmazsa da amenna tabi
(844 puan) tarafından
Ablan bilerek mi erkek cocuk reel atıyor oraya takıldım ve üzüldüm ya
(365 puan) tarafından
Ne güzel dedin ağzına sağlık+++
-Reklam-
0 oy
(8,895 puan) tarafından
Yöntem montem yok bam bamm:)) şaka bir yana maalesef ne yaparsak yapalım nasibimizden başka nasip olmaz. Eşimin teyzesi öğretmen eside öğretmen 2 oğlu vardı 3 olsa kız olur dedi bir umut.hata kaynanamı aradı kız için ne yapılır dedi neyse 3 üncüde erkek oldu şimdi 47 yaşında yine durmuyo ila kız olacak diyo menopoz yaşı gelmiş olmasına rağmen hamile kalmis düşük olmuş yani haka bir umut kız peşinde :))
(89 puan) tarafından
Hadi yA var öyle evet dayımın 5 oğlu var misal :)
0 oy
(4,092 puan) tarafından

Valla yöntemini bilmem ama üç ve dörtte kızı yakaladik:D

(89 puan) tarafından
Ya ne güzell söyle kız günlerini mi ayarladın naptın de hele :))
(4,092 puan) tarafından
Yoo valla hiç denklemedik ama içimizden geçmiyor değildi:))))
(89 puan) tarafından
Ya ne güzel inşallah benimde olur :)
0 oy
(10,702 puan) tarafından
Bence  herkesin bir kızı olmalı Allah bana iki kız verdi şükürler olsun yöntem bilmiyorum ama Allah gönlüne göre olsun canım. 
(10,702 puan) tarafından
Amin canım inşallah ❤️
tarafından
Bende kızım olsun isterim Allah şu ana kadar hep gönlüme göre verdi ilerde bir kızım olsun çok isterim bizde kız kardeşiz dua edin bana gönlüme göre versin rabbim kız çocuğu ilerde ama
(10,702 puan) tarafından
Amin inşallah nasip eder Allah canım. Bizde iki kız kardeşiz abim var bide ama ablamla olduğum kadar abimle olamıyoruz . Ablam ikinci annem gibi hem arkadaşım gibi herşeyim resmen. Annemle de öyleyiz biz üç arkadaşız ❤️
tarafından
Ya çok güzel evet ama her abla için geçerli değil şanslısın benim ablam doğumda bana baktı sonra aramadım diye beni hayatından çıkardı senin yüzünden işmden oldum dedi istemiyor annemiz ayrı.
(10,702 puan) tarafından
Ya çok üzüldüm canım. Herkes bir olamıyor işte aiialh hayırlısını versin diye dua edelim❤️
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Valla Rabbim ne isterse onu veriyor bende erkek istiyordum ama kızım oldu 

Rabbim hayırlısını versin İnşallah :angel:

(89 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok isteyince tersi oluyo demekki akışına mı bırakmak lazım :)
0 oy
tarafından
Tek şunu biliyorum. Yumurtlama günü ve yumurtladiktan bı gün sonra ilişki oldu mu erkek. Yada bana öyle denk geldi iki oğlumda. Tek ilişki olduğu için bu kadar net gününü biliyorum bu arada sonrasında şehir dışına ciktiydim birinde.d
tarafından
Evet işte yumurtlama günü olmamalı diyor. Ama yumurtlama olmazsa nasi hamile kalınır ki onda muallaktaym.d
tarafından
Adetten 14.uncu gün oldu bende erkek oldu şükür ama kız bekliyodum ben daha çok
(89 puan) tarafından
Evet öyle dyolar adet sonrası gün aşırı olup yumurtlama dan üç dört gün önce bırakmak lazımmış yumurtlama günü nasıl hesaplanyo
tarafından
Adetinden 14 gün yumurtlama başlıyor düzenli ise adetin ama
(89 puan) tarafından
Şöyle x kız sperm 3 4 gün yaşyomuş ondan yler erkek olanlar ölyomuş hemen yani yumurtlamadan önce spermler gidince yumurtlama günü olmadığı için ylerin ömrü Kısa ölyolar xler 3 4 gün yaşadığı için yumurtlama gününe denk gelip kız olyomuş böyle biliyorum baştan bileydim denerdim :D
0 oy
(1,598 puan) tarafından
Cnm kızımda ovulasyon testi kullandım. Çift çizgiyi  gördüm.  O gün ve üzerine 4 gün üst üste ilişki oldu. Kızım oldu. Ama bu durum da senin söylediğin tezi çürütüyor. Aslında bunun yöntemi yok bana göre. Rabbım 3. Yu gönlüne gönlüne göre versin. Elbet istersin bir de kızım olsun. Ama o sana laf söyleyenlere  de sessiz kalma ağızlarının  payını  ver derim
(89 puan) tarafından
Evet canım dediğin gibi tersi olmuş dediğimin amin canım Allah razı olsun inşallah nasip olur diyorum ilerde kazayla fln olsa snra kız haberini alsam inşallah:) evet çok üzgünüm buyuzden bide olgun insanlar olsun diyen oldu ablam ble öyle kız videoları atyo yani daha çok deşyo beni bi yönden de oğluma eş arkadaş olcak rabbim bilir inşallah nasip olur ben aile binasındayım eltiler fln kalabalık ama yalnızım bi kızım olsa bana arkadaş olsun istemiştim :(
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Kismet canim kismet :) 

2 komsumuz ve bi akrabamin 18 ve 20 yil sonra 3.cocuklari oldu onlarda erkek 
(89 puan) tarafından
Öyle canım gerçekten ablamında üçüncü erkek olmştu
0 oy
(1,087 puan) tarafından
Teyzen ve ablanın yaptığı çok yanlış hayırlı sağlıklı evlat olsun demeleri gerekirken boş yapmışlar.. benimde iki oğlum var ben sevinmiştim yanına oynayacak kardeşi oldu diye kız olsaydı ikinci çocuğumun da kız olmasını isterdim. Rabbim iki meyveden de tattirsin inşallah isteyen herkese
(89 puan) tarafından
Aynen canım bide olgun insanlar evet bende öyle düşünüyorum oğluma arkadaş olcak en yakın arkadaşı hemcins olmaları güzel dedgn gibi kıza kız erkeğe erkek daha iyi anlaşmaları açısından da abimle ben çok yakın olamyosun ama ablamlarla daha yakınız misal
(1,087 puan) tarafından
Aynen öyle canım valla sevin kimseyi takma bizlere de zamanı gelince Rabbim nasip etsin inşallah
(89 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun inşallah cidden çok yansıdı bu durum durgunum hep allahım günah yazmasın dediğin gibi nasibimizde varsa görürüz o günleri evelallah❤️
0 oy
(65 puan) tarafından
Yöntem niyetiyle deildi benimki ama yumurtlama testiyle pik olduğu gün tek ilişki 9 gün gün sonra pozitif 9 ay sonra kızıma merhaba
(89 puan) tarafından
Maşallah canım yani yumurtlama gününde oldu sağlıkla büyüsünn <3
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Kız yakalayan var desek ne olacak herkesin kendi nasibi :)
(89 puan) tarafından
Tabikide her insanın nasibinde olan ben sadece sordum bsey deneyen varmı diye olur olmaz zaten nasip işi :)
0 oy
(1,188 puan) tarafından
İki oğlumun üzerine bi kızımız olsun çok istedik 13 yıl aradan sonra Rabbim bi kız evladı nasip etti biz istedik o verdi hakkında hayırlısı canın
(89 puan) tarafından
Ay maşallah canım sağlıkla büyüsün inşallah banada nasip olur:)
(1,188 puan) tarafından
Hayırlı ise Rabbim nasip etsin
0 oy
(16,170 puan) tarafından
Canım ben gün olayına pek inanmıyorum ya ınslaah sağlıklı bir kızın olur benimde İlki oğlan bende kız istiyorum bakalım nasip
(89 puan) tarafından
İnşallah gönlünce olur canım evet tersi diyende var Allah’ın yazdığı geliyo elbet kul da çabalamak istyo sadece sağlıklı olsunlarr :)
0 oy
(953 puan) tarafından
Sipariş mi bu bacım tövbe tövbe bişey olmuyorsa vardır Allah'ın bir bildiği zorlamamak gerekiyor 
(89 puan) tarafından
Sadece sordum yani siparişle olmadığını biliyorum zaten ..
(89 puan) tarafından
İnsanı çok rahat incitebiliyosunuz Allah razı olsun sizden  ne yaparsak yapalım Allah’ın yazdığı gelir başımıza kul sadece çabalyo çok doğal istemem Allah Ayakkabı bağcıgına kadar benden isteyin ne isterseniz diyo Allah gönlüne göre versin de geç yazık yani
(953 puan) tarafından
Yani yorumumuda incitecek bişey olduğunu düşünmüyorum sanırım siz çok hassassiniz
0 oy
(52 puan) tarafından
Canım yöntem yöntemle alakası yok Allah vergisi ayrıca ablanla teyzen de saçmalamışlarbenim ablamın da 5 tane oğlu var kız çocuklarını da çok sever ama nasip olmadı 
(89 puan) tarafından
Öyle canım Allah’ın yazısı etrafimdaki insanlar böyle yapnca moralim bozulyo bide en yakınların yani güzel şeyler demek varken
(52 puan) tarafından
Boş ver onları hamileliğin tadını çıkar diğer ablamın da iki oğlu var bir daha doğurması da yasak sağlık sorunlarından dolayı ama ikinci oğlunu bir görsen Allah'ım kız gibi çok tatlı bir şey çok dilli kendini aşırı sevdirir
0 oy
(9,291 puan) tarafından
Allah muradını versin benim ilki kız nasipse ikinci de kız olacak :) bizim ailede kız popülasyonu fazla 
(89 puan) tarafından
Amin canım benim maşallah Sağlıcakla büyüsünlerr :)) iki arkadaş işte
(9,291 puan) tarafından
Aynen ama kız evlat başka rabbim sana da nasip etsin hayırlı eli ayağı tam
(89 puan) tarafından
Amin canım benim her evlat başka Allah ikisindende tatmayı herkese nasip etsin:)
0 oy
(586 puan) tarafından

Bir oğlum var bide kızım oldu şükür ikisini de tattım ben oğlumu yapcagim zaman eşime çin takvimine göre bu ay hamile kalırsam erkek olur dedim :D oldu kizima da istemeden hamile kaldım olmaz dedim oldu şaka bir yana Allah sağlık versin eğer ikinci de erkek olsaydı uzulmezdim 

0 oy
(586 puan) tarafından
Yorumları okudum da benim kızım tam yumurtlama gününde oldu oğlumda öyle yani ne yaaprsan yap oluyor aslında erkekte bitiyor iş belki biraz ayıp olacak ama erkek yaparken biraz korkarsa ya da kadın biraz daha istekli olursa kız oluyor yani bizim oyle oldu 
(89 puan) tarafından
Korkarsa derken nasıl canımm
(89 puan) tarafından
Bide şey dyolar ayıp olmasın yani ilki dşarıya ikinci içeriye boşalnca dyende var duyduğum canım ilk dşarıya hani yler hızlı ya ondan ikinci de xler kalyomuş hiç duydunmu
0 oy
(797 puan) tarafından

3. Ye hamileyim 3 oğlum oluyor Masallah<3 kizim olmasını hep istedim,  halen de istiyorum. İnşallah bugün olur.

(89 puan) tarafından
Ya maşallah canım üç yiğit evlat Allah olmayana versinn inşallah nasip olurr❤️
(797 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim herkesin gönlüne göre versin ♥️
0 oy
(3,092 puan) tarafından
Komşum kız olsun diye diye 5 tane erkek doğurdu 

Teyzem kız olsun diye diye 4 erkek doğurdu 

Kaynanam kız olsun diye diye 7 erkek doğurdu 

Doğurganlık yüksek olmayan günlerde ilişki dene 

Belki tutar

Hakkında hayırlısı olsun canım 
(89 puan) tarafından
Benimde etrafımda var canım ablamın üç erkek teyzemin 4 erkek dayımın beş oğlu var Aminn canım inşallah nasip olur ama akışına bırakmak lazım sanırım takınca olmyo sanki

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 286 göst.
24 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
13 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 221 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Melikeee00 (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 359 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nur ayse (33 puan) tarafından soruldu

397,721 soru

11,894,915 cevap

36,018 kullanıcı

...