0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından

Arkadaşlar genel temizlik bayramdan 15 gün önce yapıldı 1500 TL verdik ki halıların kalkma zamanıydı dip köşe yapıldı tabi eksik yerler kalmış ama yine de iyi yaptı valla neyse yeniden genel temizlik yaptırmak istiyorum. O kadar ayrıntılı işi olmamasına rağmen bu sefer 2000 TL istedi sizce çok değil mi sizler ne kadara yaptırdınız yada kendiniz mi yaptınız genel temizliğinizi 

Bebeğim 6 aylık ve ben hiper kolesterol hastasıyım ağırlık da kaldıramıyorum kas kemik hastalığından dolayı mecburen çağıracam da bilemiyorum çok mu fazla fiyat bu arada biz Mersin de yaşıyoruz. Bölge bölge değişir mi fiyatları 

14 Cevaplar

+1 oy
(1,237 puan) tarafından
1500 ve 2000 arası canım malesef bende alamadım
-Reklam-
0 oy
(9,402 puan) tarafından
Kız ne iyi fiyatlarmis bende mi başlasam napsam 1 günde 2 bin TL harika 
(410 puan) tarafından
Ama evet fiyat olarak güzel yanı ayda 60 bin yapar 30 gün boyunca gitse doktorlar o kadar kazanmıyor
(9,402 puan) tarafından
Kız yok fazlasında gözüm yok elim hızlıdır 1 günde tertemiz yaparım evi haftada 1 gün gitsem market pazar çıkar oh misss de eşim göndermez yiyecek ekmeğin mi yok sen iste ben getiririm diyo bi de 2 yaş oğlum var hiç ayrı kalmadık bırakamam ama valla iyi para maşallah
(410 puan) tarafından
Aaayy bu erkeklerin hepsi mi aynı
Benim ki de çalışmama izin vermez ye iç sağlığına bak bebeğimize bak der
(8,390 puan) tarafından
Annem bir tane 1+1 ofise gidiyor ofiste hicbirsey yok 2 saatini almıyor annemin 1500 veriyp adam
(9,402 puan) tarafından
Yok kız erkek var erkek var bizimkiler değer veriyo kuzenimin kocası calismiyo kuzenim temizliklere gidiyo hatta bi laf var ya kariyer karı yer diye karikatür falsn yapmışlardı onun şakasını yapiyo kuzenim gönül çalışır Faruk yer diyo ben haftays temizlik yapcam yatak odası halıların bambu 2 tane 1er metrelik tanesine 100 TL istemiş çok diğerlerini ver bsmbulari ben yıkarım dedim izin vermedi balkonda eğilip dogrulma kendini yorma ya biri bakar ya hasta olursun yorulursun gerek yok dedi
0 oy
(3,556 puan) tarafından
İyi söylemiş İzmir'de daha fena fiyatlar iki bin lirayı 6 ay önce duymustum ben burda sonra parama kiyamayip kendim yaptım şimdi en az üç bin isterler herlade
(410 puan) tarafından
Ya o değil yaklaşık 1 ay geçti bir ayda 500 TL zam yapması çok ilginç
(3,556 puan) tarafından
Belki de ayağın alışsın diye ilkini ucuz yaptı baktı ki senin sağlık sıkıntın var sürekli almaya mecbursun o yüzden fiyat arttirmistir
(410 puan) tarafından
Belki de
0 oy
(7,123 puan) tarafından
Bence iyi ya hak ediyorsa, ki sende memnun kalmışsın bence değer. 
(410 puan) tarafından
Yani aşırı olmasa da memnun kaldım ama eşim beğenmedi o aşırı titiz olduğu için
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Bayram öncesi temizlik şirketine sordum 3000 kusur dedi
(410 puan) tarafından
Hangi şehirde...
(1,696 puan) tarafından
Kocaeli
0 oy
(4,307 puan) tarafından
Ben saati 125 liraya gidiyrum ama sanırım artiricam canim150 falan düşünüyorum saatini 
(410 puan) tarafından
Saatlik değil tüm yada yarım gün diye geliyor burdakiler
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Valla ne yalan soylim param olsa hiç düşünmem cagirriim bu devirde paran varsa huzurun var gerçekten doğum yapicam camlar leş gibi eşime birini tutalım diyorum gerek yok camlar temiz diyor benim gözümle gormuyor :)  günlük işler neysede ayda bir detayliya çağırmak iyi olur birini
(410 puan) tarafından
Valla bizim de çok iyi değil durumumuz ama sağlığım açısından sorunlu olduğum için mecburen çağırıyoruz.
(1,565 puan) tarafından
Sağlık herşeyden önemli
(410 puan) tarafından
Evet aynen öyle canım
0 oy
(3,028 puan) tarafından
Temizlik yapmak bana iyi hissettiriyor valla bnde gundeligemi gitsem cocukalr küçük daha :)) günlük 2000 bin de güzel valla 
(410 puan) tarafından
Çocuklara bakacak varsa ve sağlık sorunların yoksa dene
(3,028 puan) tarafından
Sağlık sorunum.yok. , çocuklara bakacak kimse yok tahamul edecek yok desem dha dogru
(410 puan) tarafından
Anladım çocuklarla zor olur
0 oy
tarafından
Bursa merkezde oturuyorum, buradakiler 1250 TL'ye bile çok diyorlar , bende çağıracağım 1000 TL'ye gelecek kadın 
(410 puan) tarafından
Vaow biraz daha uygunmuş orada
0 oy
(2,043 puan) tarafından

Yaşadığınız şehirde fazla heralde. Bizim şehirde 1000 lira şuan. Cam, kapı,mutfak,sil süpür. Ama hakediyolar mı evet fazlasıyla ediyolar o parayı yani.

1 ayda 500 lira zam çok olmuş ama birden. Gerçi her şey öyle :) 
(410 puan) tarafından
Evet ama bilemedim
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Hem kendi annem hem kayınvalidem olmak üzere ikisi de ev temizlik işlerine giderler ve böyle bir yorgunluk ben görmedim yürümeye mecalleri olmuyor akşamları hak ediyolar yani aldıkları paraları baştan sağma da yapmıyorlar işlerini tertemiz yaparlar . 1.500 2.000 TL arası gidiyolar onlar da 
(410 puan) tarafından
Haklısın annem de bir zamanlar gitti aynıydı
0 oy
(2,304 puan) tarafından
Ben 3 Bine şirkete temizlettim boş evi. 4-5 kişi geldiler o fiyata 
(410 puan) tarafından
Yok kız ben tek kişiye 1500 verdim ev ful dolu ama
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ben de yuksek kolestrol hastasiyim bunun temizlikle ne alakasi var yemene icmene dikkat edersen hasta bile sayilmiyorsun 

Ama bebegin cok kucuk o aylarda insan istese de asla is yapamaz onceligin bebek olmali 

Evinin buyuklugu camlar silinecek tavan silinecek mutfak dolaplari kapi hali koltuk silinecekse bence 2000 tl hakki olur sadece yer sil supur degildir yani 

Mesela benim evimin sadece pencerelerine 2000 tl alirlar 
(410 puan) tarafından
Canım benim ki gizli ve hiper kolesterol normal kolesterol değil uyuşma ve ataklar geliyor
Kas ve kemik incelmesi de olduğu için ağırlık kaldıramıyorum.
0 oy
(517 puan) tarafından
Bursa da annem 800 e çağırmıştı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
23 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melis... (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sem1221 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Gurbett (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,761 soru

11,957,772 cevap

36,124 kullanıcı