0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
hanimlar vallahi kusura bakmayın biraz acık konusucam da oturamıyorum yürütmüyo nerdeyse artık bekunis diye bi ilaç var normalde onu içince tuvaletten çıkamam o bile işe yaramadı 2 tane içtim ne atabiliyorum ne başka bişey ağrıdan uyutmuyor yürüyemiyorum oturamıyorum vallahi nasıl geçer bu fikri olan var mı

6 Cevaplar

0 oy
(1,404 puan) tarafından
Lavman yap dicem ama malzeme gerek 
-Reklam-
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Zeytinyağına limon sık aç karna iç sabah zor oluyor ama ise yariyor
0 oy
(13,186 puan) tarafından
Kaysı çayi bi kupaya iki tane demle iç canım 
0 oy
(41 puan) tarafından
Doğumdan sonra bu acıyı bende çok çektim. Rabbim şifalar versin. Her sabah uyanır uyanmaz bir yemek kaşığı zeytinyağı iç üzerine 1 su bardağı ılık su iç. Bikac güne duzene girer inşallah. Ama eğer çok rahatsızsan acile git.
0 oy
(265 puan) tarafından
Ben yeni doğum yaptım ve şuan kabızlık derdini çekiyorum seni çok iyi anlıyorum ben iki gün ekmek yemedim sadece sıvı tükettim bide sık sık hoşaf içtim iki güne düzeldi tekrar ekmeğe başlayınca öyle oldu yani ne yaparsan yap düzelmiyor artık ilaçta fayda etmiyor bitane dikisim kabızlık yüzünden patladı 
0 oy
(6,110 puan) tarafından
Sabah aç karnına bı kaşık granül kahve yarım limon sıcak su iç ben bı ara hep onunla çıktım canım çok geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 139 göst.
0 oy
14 cevap 182 göst.
5 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde sorgunlum (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.

389,260 soru

11,638,250 cevap

35,430 kullanıcı

...