0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Kizlar Ağustosta 24 aylık olcak bir oğlum var ve ben Kasım ayında ikinci bebeğin temelini atmak istiyorum ikinci bebek doğduğunda oğlum üç yaşında olmuş olcak ve ben çalışıyorum oğluma gün içinde kaynanam bakıyor sağolsun hemiki kaynanam bakabiliyor ki ikincisi de olsun istiyorum ama bana çok zor bu oğlun daha küçük daha erken ikinci için diyorlar ama mantıken düşününce de bana yardımcı olan bı kayınvalidem varken ikinci de olsun istiyorum ama kafamı çok karıştırıyorlqr sizin  çocuklarınız arasındaki yaş farkı ve zorluğu neydi 

23 Cevaplar

0 oy
(149 puan) tarafından
Kızım 8 aylıkken oğluma hamile kaldım kıskançlık Okay yoktu çalışmadım da 

6 yıl ara koydum bir oğlum daha oldu 6 yadindaki oğlum aşırı kıskanıyor bebeğe zarar vermiyor ama bizi kıskanıyor üzülüyor gözleri dolu dolu ben çok üzülüyorum onun bu haline ara olunca daha zor kaynananiz  yardım ediyorsa yapın bence 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi canım bence zamanı gelmiş çünkü oğlun da küçük doğum yaptığın zaman en azından doğum izni alacaksın lohusa olarak tatil yapacaksın en azından bir sürede oğlunla çocuğunla iki çocuğunla birlikte zaman geçirirsin vakit geçirirsin kayınvaliden de Sena yardımcı olur bence vakti gelmiş sen istiyorsansa zaten kimsenin fikrine falan bakma benim şu an kızım 15 aylık ben de şu an 17 haftalık oğluma hamileyim yani benimki de zamanı geldi gayet de güzel tutturdum korunmadım Allah için o zaman nasip etti çok şükür Rabbime birlikte büyüyecekler ha çalışmıyorum ben ama en azından çocuklarımla vakit geçiririm çocuğum tek büyümez kardeşin büyür kardeşiyle vakit geçirir sen çalışıyorsun kaynanan da kalıyor çocuk kayınvaliden ne kadar onunla oyunlar oynayabilir kardeş olursa en azından onunla oynar onunla birlikte vakit geçiririz onunla birlikte büyür benim fikrim bu yani fikir soracak olacaksan kimsenin saçma sapan sorular şey yapma kafana takma veren Allah Allah'tan hayırlısını sağlıklısını iyisini isete
0 oy
(584 puan) tarafından
Benim oğlum 3.5 yaşında ikinci 10 günlük ama oğlum çok kiskaniyor karnına geri girsin istemiyorum falan diyor sende kayınvaliden bakacakmis ama çok zor olur bence 5 yaşına kadar bekle keşke bende bekleseydim o zaman anasifi okul derken diğerine bakmak daha kolay olur 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 249 göst.
15 saat önce Diğer kategorisinde Seymaak1 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Minikmucize (2,584 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 130 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde OznurY (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 257 göst.